Page 7 of 329

Re: Vtípky

Posted: 17:14 11. Jan 2008
by Krata
http://www.youtube.com/watch?v=B2I_MLYP12U

Pro ty co neradi čtou nebo rádi poslouchaj :)

Re: Vtípky

Posted: 21:16 11. Jan 2008
by Pivo
Pro 18 a výš :!:

Na stanici přijímají nového policistu, náčelník ho informuje:
"Tak jsme všechno ověřili, jste přijat. Od zítra nastupujete."
"Ale náčelníku, já jsem vám zatajil, že jsem vykastrovanej."
"To by nemuselo tolik vadit, jen přijďte zítra od desíti."
"Skvělý! Já ale myslel, že děláte od osmi?"
"To jo, ale my si tu od osmi do desíti válíme koule a co by jste tu dělal vy?"

Re: Vtípky

Posted: 12:11 13. Jan 2008
by igor
6 pravd života:

1. svým jazykem se nedokážeš dotknout všech svych zubů

2. všichni idioti, po prečtení prvni pravdy, to vyzkouší

3. první pravda je lež

4. právě teď se směješ protože si idiot

5. za chvíli tohle pošleš dalšímu idiotovi

6. pořád máš na tváři takovej stupidní úsměv

Re: Vtípky

Posted: 13:53 13. Jan 2008
by monstera
igor wrote:6 pravd života:

1. svým jazykem se nedokážeš dotknout všech svych zubů

2. všichni idioti, po prečtení prvni pravdy, to vyzkouší

3. první pravda je lež

4. právě teď se směješ protože si idiot

5. za chvíli tohle pošleš dalšímu idiotovi

6. pořád máš na tváři takovej stupidní úsměv

V pokročilém věku je první pravda pravdou - již se nedokážeš dotknout :( svých zubů, o něž tě již život připravil. Možná se dokážeš dotknout cizích zubů, které ti někdo namontoval do huby !

Re: Vtípky

Posted: 00:20 14. Jan 2008
by Zyga

Re: Vtípky

Posted: 13:12 17. Jan 2008
by igor
Linux is like a wigwam: no windows, no gates and apache inside. :lol: :lol:

Re: Vtípky

Posted: 13:47 17. Jan 2008
by wekslo
igor wrote:Linux is like a wigwam: no windows, no gates and apache inside. :lol: :lol:
cheche :]]

Re: Vtípky

Posted: 14:24 17. Jan 2008
by OneHeart
igor wrote:6 pravd života:
hehe,to je dobrý :lol:

Re: Vtípky

Posted: 00:14 18. Jan 2008
by Sorrow
:lol: :lol: :lol: To sem rad ze maj jeste nekde vetsi sasky nez v cechach :lol: :lol: :lol:
To videt na vlastni voci, tak mraz nemraz ale asi bych si striknul smichy do kalhot.

http://www.novinky.cz/clanek/131026-pol ... ledem.html

Re: Vtípky

Posted: 16:38 18. Jan 2008
by maku
Heh dnes jsem dával přečíst 6 pravd života ve škole... vážně sranda pozorovat ty pohyby úst po přečtení první pravdy :lol:

Re: Vtípky

Posted: 20:50 22. Jan 2008
by Theo

Re: Vtípky

Posted: 21:18 22. Jan 2008
by Sorrow
JA tu mam jedno RPGcko s craftem dohromady.Nechte si to cele projet a pak je tam ta hra :D
Docela me to pobavilo, skoro jak na Thalii :lol:
http://www.stellaartois.com/

Re: Vtípky

Posted: 15:01 23. Jan 2008
by RES
Tak toto navrhuju DM a WB at si prubnou dohrat cele a hrac ktery to zvladne tak at ma narok na 3L do zacatku :mrgreen: pac to je docela prca ale zadna sranda to udelat :wink: Moc pekny Sorre :wink:

Re: Vtípky

Posted: 15:12 23. Jan 2008
by liuk
Normální povolání 3lv za životopis a zloděj za toto? :))

Re: Vtípky

Posted: 12:09 24. Jan 2008
by Sorrow