Page 7 of 8
Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 14:55 29. Feb 2008
by photter
Teesha wrote:jen abych si to ujasnil...kde je Plzeň?
někde v ázii

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 14:56 29. Feb 2008
by Darien
Tuším je to taková díra po granátu někde mezi Šumavou a Krušnými horami... žijí tam zlí DM, co uzurpují práva druidů.
Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 14:57 29. Feb 2008
by OneHeart
ale slyšel jsem, že prý v té enklávě byli nějaké separatistické nepokoje

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 15:09 29. Feb 2008
by Aznar
OneHeart wrote:ale slyšel jsem, že prý v té enklávě byli nějaké separatistické nepokoje

to uvidis v sobotu, doufam ze ta restaurace je v patre, az budeme defenestrovat prazsky usurpatory

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 15:18 29. Feb 2008
by pepa48
Aznar wrote:doufam ze ta restaurace je v patre
mam pocit že je právě v podzemí
Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 15:20 29. Feb 2008
by Aznar
pepa48 wrote: mam pocit že je právě v podzemí
sakra, to je budeme z oken vyhazovat dost blbe

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 15:23 29. Feb 2008
by Rejty
Budem je hazet rovnou do stok.

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 15:25 29. Feb 2008
by kucik
To vam budou uzurpatori padat zase zpatky na hlavu. Holt to tam, na tom vasem divokem zapade nemate lehky.
Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 15:28 29. Feb 2008
by Sorrow
Darien wrote:Tuším je to taková díra po granátu někde mezi Šumavou a Krušnými horami... žijí tam zlí DM, co uzurpují práva druidů.
To ze ti nekdo oponuje je uzurpatorstvi?Podle me uz si kazdej o tobe udelal obrazek a tak te bere jako za ...

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 15:31 29. Feb 2008
by Aznar
[quote="Sorrow"][/quote]
trochu nadhledu a smyslu pro humor by neuskodilo

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 15:33 29. Feb 2008
by Sorrow
Ja to tak prave uz beru

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 15:37 29. Feb 2008
by Darien
Sorrowe, chtělo by to něco na nervy, asi ten Staropramen:))))))))))))))))
Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 15:45 29. Feb 2008
by Sorrow
No nevim, ten je spis na zacpu.
ps:neboj, ja sem v klidku

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 17:12 29. Feb 2008
by jiromir
Sorrow wrote:No nevim, ten je spis na zacpu.
ps:neboj, ja sem v klidku

na zacpu je starobrno...
Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 17:54 29. Feb 2008
by Phantorris
Vono asi všechno co začíná na staro...
