Jej tady to roste jak houby po desti

proc nejdeme vsici na chat?
Tak snad nic nezapomenu: tukani u kneze bylo mylseno v pripade, ze nekdo najde mrtvolu s useknutou hlavou, nebo klidne i s halou tak jediny co ho muze napadnout (teda u tech dobraku

), je capnout telo a bezet ke knezi aby ho ozivil. Tutiz jenom naklikat pres menu ozivit nebo jak to tam je. V pripade, ze je bez hlavy to uz je fakt divny, teda mi by to pripadalo hoodne divny (hraval sem kladnou, pak spis neutralni a v zaveru mozna krapet zlou postavu). Argument, ze telo bez pripojene hlavy nejde ozivit je docela jednoduchy...to vsici zapomenuli, ze jde o fantasy? Nebostikovi hlavu prisije nejaka dobra svadlena, trebas Krkovickova zena. udela se velikansky obrad pro "vasecho nejuznavanejsiho Thala" (krapet sranda) a knez Jakob se pokusi o nemozne, Jasny chudak postava musi trcet v podsveti a je to ohromna nuda, ja sem to taky nekolikrat zazil, jenze zase to muze zamestnat dalsi kopu hracu co se jen tak povalujou v hospode a kecaj. Pokud neni pritomnej DM (coz si myslim, ze je celkem dost malo kdy), tak se da domluvit tellem nascreenit pripadne nejaky dukazny rozhovor, udelate vse podle sebe (vlastni uvaha - nabizi se siroka skala moznosti) a po provedem obradu se muze postava probehnout podsvetim a posleze se muze domluvit s DM. It´s so easy
Danielfojt: Ja to beru jako hru nidky sem nic proti tobe nerekl, jako osbe. hrajeme si pekne...zalezi kdo jak dopadne
Theogil: Znam ty srdcovky taky sem jednu mel, budiz ji zeme lehka i kdyz to nebylo nic dokonalyho snazil sem se to nejak kompenzovat. Zvrhlosti se zadny nedelaji. Zatim. Co neni muze byt. Proto chapu, ze se hrac muze spanikarit a zareagovat i jinak nez by sam chtel, ale neco je reagovat ze vterinu na vterinu a neco je behem peti minut. Jak vsici mohli videt, nesnazime se zabijet kazdeho koho potkame, jsou i vyjimky, ktery z duvodu povahy jednotlivych charakteru (Berserk, Ynne) mame vyrazene z pokusu o prepadeni. To ovsem neznamena, ze se nekdo nemusi bat....
urcite sem na neco zapomenul...
Edit: hanobeni - nehanobil jenom usekl hlavu lopatkou, Denis je magor, lae ne uchyl.
Kucik: jo ten hlas, noo jasne, Dennis muze jit za mrize kdykoli ... jenom hodne patrat...hlas je fajn vec jde o to ze zrovna postava ktera po me nejvic de (nepocitaje kluky od skopku

) my nikdy pri cinu nevidela a zacla patrat na zaklade OOC infa (do te doby byl klid) takze hlas sice zna, ale je mu to prd platne, zna i vic detailu, koneckoncu sem mu dal par rad po tellu (snad dost uzitecnych, motivujicich) ... vidim to na beh na dlouhou trat, ale jednou to urcite zkonci
pls kdo psal o tom jinem prepadeni, tak at mi pls posle scenar do PM mrknu na to. Dik