Page 7 of 7
Re: Thalie - srazy a setkání
Posted: 18:24 01. Feb 2011
by DenGrasse
Ve 12:00 v třídě č. 13 (1. patro)
Re: Thalie - srazy a setkání
Posted: 10:32 06. Feb 2011
by Molly23
Tak kdo se teda přijde na DGho podívat pozná mě podle černé mikyny Annihilator. Mám delší hnědé vlasy a budu mít na sobě zřejmě ještě takový kabátek. Předpokládám že DenGrasse bude ten co bude vyprvět hehe.
Re: Thalie - srazy a setkání
Posted: 11:56 06. Feb 2011
by kucik
Byl jsem tam vcera. Premejslim, ze tam jeste mrknu. Vcera tam byly tak dve prednasky, co za neco staly.
Re: Thalie - srazy a setkání
Posted: 01:20 08. Feb 2011
by Rejty
!!!Pátý velký letní sraz se uskuteční 29. - 31. července 2011!!!
Píši to sem v předstihu, aby se pak nikdo nevymlouval, že o tom nevěděl včas.
Odkaz na FB:
http://www.facebook.com/event.php?eid=1 ... 330&ref=ts
Re: Thalie - srazy a setkání
Posted: 10:19 19. Jun 2011
by Miell
Myslím, že bude nejlepší dát dohadování o ZOO sem... trochu se mi to zkomplikovalo, takže příští neděli nemůžu... který další víkend by Vám to vyhovalo. Co třeba neděle 10.7. nebo pak sobota nebo neděle 16.-17.7.?
Re: Thalie - srazy a setkání
Posted: 12:51 19. Jun 2011
by Bahnak
Prostuduju plán léta ale kromě tý neděle co je za 7 dní moc času nebude - bitvy...
Ale třeba se něco najde.
STejně jako bych rád dorazil na Vyšák bych i někdy coby Thalijská expedice vyrazil někam po HRADech.
Čechy se oproti mému milovanému SLezsku hrady jen hemží, zatím jsem jich navštívil jen pár.
Chtělo by to do skupiny někoho koho historie zajímá či ji studuje, ať je o čem žvanit...
Takový výlety mám moc rád, mohlo by se i s dětma (alespoň se utrajdaj a vyvenčí), pejskama, prostě nějaký víkend do pohody.
Re: Thalie - srazy a setkání
Posted: 12:59 19. Jun 2011
by Rejty
Na výlet bych klidně jel. S Theogiel a Awadarem takto jezdíme pravidelně, občas s námi vyrazí i Pepa.
Jinak plán si vezmu klidně na starost.
Re: Thalie - srazy a setkání
Posted: 13:05 19. Jun 2011
by Bahnak
S Theogilem a Awadarem jedu kamkoliv!
Re: Thalie - srazy a setkání
Posted: 13:15 19. Jun 2011
by Rejty
Zatím to plánujeme na ten týden, co bude po srazu, že bychom to spojili.
Re: Thalie - srazy a setkání
Posted: 14:34 19. Jun 2011
by Miell
To je fajn nápad.. jen pro nás musí být dostupný.. nemáme auto

Re: Thalie - srazy a setkání
Posted: 07:40 20. Jun 2011
by Theogil I
Rejty wrote:Zatím to plánujeme na ten týden, co bude po srazu, že bychom to spojili.
Ták, ták pravdu má předseda. O pátku do neděle letní sraz a dál od pondělí do soboty fenomenální dovolená v Plzni. Už se klepu jako ratlík a Rejtyho výletový plán je vždy zárukou naprosto skvělé zábavy spojené s poznáváním nového.
Výsek z předloni: zámek Kozel - moc hezký, zřícenina hradu Radyně - překrásná vyhlídka
Výsek z loňska: zřícenina hradu Rabí - byl jsem tam poprvé a bylo to nezapomenutelné, hrad a zámek v Horšovském Týně - celý den jsme trajdali po jednotlivých okruzích prohlídek - bomba, vodní hrad Švihov - stojí bezesporu za vidění, ZOO Plzeň - velmi mile překvapila
Výsek z letošního roku: ???? - vysoko jsme si nastavili laťku, vysoko
P.S. mohli by jsme si jeden den udělat výlet do Prahy a navštívit místní památky a osazenstvo
Re: Thalie - srazy a setkání
Posted: 08:43 20. Jun 2011
by Miell
Theogil I wrote:Rejty wrote:Zatím to plánujeme na ten týden, co bude po srazu, že bychom to spojili.
P.S. mohli by jsme si jeden den udělat výlet do Prahy a navštívit místní památky a osazenstvo
To by bylo super.. přeci jen celodenní trajdání po hradu pro tříletýho a tříměsíčního prcka není.. procházku po Praze nebo alespoň její část zvládneme, navíc tam máme ubytování

Re: Thalie - srazy a setkání
Posted: 11:19 19. Oct 2011
by DenGrasse
Pokud by chtěl někdo pohrát PnP (fantasy svět Ornilie dle modifikovaných pravidel Shadowrunu), tenhle pátek (21.10.2011) mám session s kamarády v hospůdce pod Vyšehradem.
bližší info o světě a pravidlech naleznete zde:
http://www.gramarine.net/ornilie.html
http://forum.gramarine.net/viewforum.ph ... ef2bc1bdb9
Re: Thalie - srazy a setkání
Posted: 23:14 27. May 2012
by Molly23
Trocha kultury v posázaví

Kamenolhotský cep 2012! Již tento víkend. Jedná se o bluegrassový jednodenní festival. Vstupné se neplatí!
Vše potřebné je na přiloženém plakátě. Rád ale každému kdo bude mít zájem zodpovím dotazy. Tak klidně doražte

.