Page 7 of 11
Re: Galerie - srandičky
Posted: 07:26 19. Dec 2010
by Prasokralik
Kterak Rien o svůj kabát přišel.
Povšimněte si jak jej fikaně vhodil do dráhy kyselinového dechu Ankhega.
Re: Galerie - srandičky
Posted: 14:27 06. Feb 2011
by -RoF-
To první je fajn sranda zmutovaný jezevec
No a to druhé....
Nevím proč, ale ten příšlo mi to jako štít s p...ehmmm
Ikdyž k Arii by to asi sedělo

Re: Galerie - srandičky
Posted: 14:56 06. Feb 2011
by Sveneld
..jako s chachrňou

Re: Galerie - srandičky
Posted: 19:56 08. Feb 2011
by maku
-RoF- wrote:...
A co ti tak nepřipadá ?

Re: Galerie - srandičky
Posted: 21:09 08. Feb 2011
by Elverin
Ja ji tam vidim taky, teda prvne jsem vtom videla spis oko ( jako v panovi prstenu

) ale to by asi ve srandickach nebylo
Re: Galerie - srandičky
Posted: 16:07 11. Feb 2011
by wsweetjane
Elverin wrote:Ja ji tam vidim taky, teda prvne jsem vtom videla spis oko ( jako v panovi prstenu

) ale to by asi ve srandickach nebylo
Souhlasím - vidím jasné dračí "oko" ....X-D
Re: Galerie - srandičky
Posted: 16:30 11. Feb 2011
by Alvarion
Jsem slušný chlapec, tak mi to došlo až na základe vaší dikuze.....
Re: Galerie - srandičky
Posted: 17:31 11. Feb 2011
by KaTo
Alvarion wrote:Jsem slušný chlapec, tak mi to došlo až na základe vaší dikuze.....
Taky jsem slušný chlapec, ale furt v tom oko ne a ne a nevidím. Celou dobu vidím normální p*censored*u

s křídly, která má v ruce štít!!
P.S.
...já musel Rofe

!
Re: Galerie - srandičky
Posted: 20:37 11. Feb 2011
by -RoF-
Re: Galerie - srandičky
Posted: 15:14 12. Feb 2011
by efu_redo
KaTo wrote:Alvarion wrote:Jsem slušný chlapec, tak mi to došlo až na základe vaší dikuze.....
Taky jsem slušný chlapec, ale furt v tom oko ne a ne a nevidím. Celou dobu vidím normální p*censored*u

s křídly, která má v ruce štít!!
P.S.
...já musel Rofe

!
Lol, a to jsem si myslel, že vidím dračí oko. Chce to brýle.

Re: Galerie - srandičky
Posted: 15:30 12. Feb 2011
by marii
Re: Galerie - srandičky
Posted: 20:15 03. Mar 2011
by Krata
ty taky pořád myslíš jen na Pi****ny RoFe

Re: Galerie - srandičky
Posted: 20:36 11. Apr 2011
by -RoF-
Aria jako smyšlená představitelka
Patronky rybářů, která rybáře ochraňuje, ale pytláky mučí někde ve vodní jeskyni divokým milováním
Ne dělám si srandu, ale takové oblečení měla na Rybářském turnaji.
Někteří čekali jestli ty mušličky spadnou nebo ne.
Někteří se zase asi modlili at jsou tam, kde jsou.

Re: Galerie - srandičky
Posted: 18:53 16. Apr 2011
by Prasokralik
AHUAHUAHUA!
Re: Galerie - srandičky
Posted: 14:29 20. Apr 2011
by Terbee
Rien na dietě
