Page 7 of 11

Re: Galerie - srandičky

Posted: 07:26 19. Dec 2010
by Prasokralik
Kterak Rien o svůj kabát přišel.

Povšimněte si jak jej fikaně vhodil do dráhy kyselinového dechu Ankhega.

Re: Galerie - srandičky

Posted: 14:27 06. Feb 2011
by -RoF-
To první je fajn sranda zmutovaný jezevec :D

No a to druhé....
Nevím proč, ale ten příšlo mi to jako štít s p...ehmmm :roll: :D
Ikdyž k Arii by to asi sedělo :D

Re: Galerie - srandičky

Posted: 14:56 06. Feb 2011
by Sveneld
..jako s chachrňou :D

Re: Galerie - srandičky

Posted: 19:56 08. Feb 2011
by maku
-RoF- wrote:...
A co ti tak nepřipadá ? :mrgreen:

Re: Galerie - srandičky

Posted: 21:09 08. Feb 2011
by Elverin
Ja ji tam vidim taky, teda prvne jsem vtom videla spis oko ( jako v panovi prstenu :D ) ale to by asi ve srandickach nebylo

Re: Galerie - srandičky

Posted: 16:07 11. Feb 2011
by wsweetjane
Elverin wrote:Ja ji tam vidim taky, teda prvne jsem vtom videla spis oko ( jako v panovi prstenu :D ) ale to by asi ve srandickach nebylo

Souhlasím - vidím jasné dračí "oko" ....X-D

Re: Galerie - srandičky

Posted: 16:30 11. Feb 2011
by Alvarion
Jsem slušný chlapec, tak mi to došlo až na základe vaší dikuze.....

Re: Galerie - srandičky

Posted: 17:31 11. Feb 2011
by KaTo
Alvarion wrote:Jsem slušný chlapec, tak mi to došlo až na základe vaší dikuze.....
Taky jsem slušný chlapec, ale furt v tom oko ne a ne a nevidím. Celou dobu vidím normální p*censored*u :oops: s křídly, která má v ruce štít!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
P.S.
...já musel Rofe :mrgreen: !

Re: Galerie - srandičky

Posted: 20:37 11. Feb 2011
by -RoF-
:D :D :D
Vy ste ale .... :P ale en dobré se směju :D

Re: Galerie - srandičky

Posted: 15:14 12. Feb 2011
by efu_redo
KaTo wrote:
Alvarion wrote:Jsem slušný chlapec, tak mi to došlo až na základe vaší dikuze.....
Taky jsem slušný chlapec, ale furt v tom oko ne a ne a nevidím. Celou dobu vidím normální p*censored*u :oops: s křídly, která má v ruce štít!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
P.S.
...já musel Rofe :mrgreen: !
Lol, a to jsem si myslel, že vidím dračí oko. Chce to brýle. :mrgreen:

Re: Galerie - srandičky

Posted: 15:30 12. Feb 2011
by marii
Ono je tam neco jineho nez oko? .... :shock: :shock: :shock:

Re: Galerie - srandičky

Posted: 20:15 03. Mar 2011
by Krata
ty taky pořád myslíš jen na Pi****ny RoFe :)

Re: Galerie - srandičky

Posted: 20:36 11. Apr 2011
by -RoF-
Aria jako smyšlená představitelka Patronky rybářů, která rybáře ochraňuje, ale pytláky mučí někde ve vodní jeskyni divokým milováním :D :twisted: :roll:

Ne dělám si srandu, ale takové oblečení měla na Rybářském turnaji.
Někteří čekali jestli ty mušličky spadnou nebo ne. :D
Někteří se zase asi modlili at jsou tam, kde jsou. :twisted: :D

Re: Galerie - srandičky

Posted: 18:53 16. Apr 2011
by Prasokralik
AHUAHUAHUA!

Re: Galerie - srandičky

Posted: 14:29 20. Apr 2011
by Terbee
Rien na dietě :lol: