Page 7 of 7

Re: Poslední věty před smrtí

Posted: 19:47 20. Mar 2014
by D_E_K_A
*postava příjde do banky s tím, že si chce uložit peníze, přistoupí k přepážce*

Bankéř: "Dobrý den pane X, co pro Vás mohu udělat?"
Postava: "Dobrý den" *prudce mu podá měšce, až to s bankéřem zacloumá* // nechtěně ho napadne
Bankéř: *zaúpí a mne si žebro*
Stráž1: *zpozorní a rozběhne se* Za tohle zaplatíš!
Stráž2: *pohne halapartnou směrem k postavě a také se rozběhne* Zhyň bídáku!

*následuje záblesk ostří jedné a druhé halapartny*

Postava: *zvědavě se otočí* "Co-o ugh?"
-----------------------------------------------------------------------
Načítání Podsvětí
-----------------------------------------------------------------------
Takhle nějak bych si to představoval IC, jak se to seběhlo.
Za mně osobně příchozí tell pobavil! :biggrin:

Re: Poslední věty před smrtí

Posted: 16:50 25. Sep 2014
by PetraMalikova
Poslední slova stráže :)

Re: Poslední věty před smrtí

Posted: 08:55 29. Sep 2014
by G-ladiator
PetraMalikova wrote:Poslední slova stráže :)
Tak nám je napiš, ať se taky pobavíme :)