Page 7 of 11

Re: Stínová zraneni

Posted: 23:54 29. May 2008
by Shifter
Tohle zase rozjede další debatu, díky které najdu zejtra několik novejch stran postů, které ani nedokážu přečíst do konce. Myslím, že zrovna ty jsi pochopil co mám na mysli, dál to rozvádět nebudu. Ať si z toho vezme každej to svoje.

Re: Stínová zraneni

Posted: 23:59 29. May 2008
by Neithan1
Shifter wrote:...
Myslis Keneth alebo Igor pochopil tvoj prispevok ?

Re: Stínová zraneni

Posted: 00:02 30. May 2008
by igor
Neithan1 wrote:Jedna zo skupin povrchu je aj děvka podtemná :!: (povrchnan kolaborant)
Je to boj, začínáš od nuly, žádný uznání, žádnej respekt. Týdny tvrdé poctivé práce... dostal jsem se k těm správným "lidem", vlichotil se do společenství vyvolených. Leštil kliky, až se proleštil mezi uznávané otroky, po zádech kněžky vylez k nejmocnějším a prolez řitěmi až mezi elitu :D

Re: Stínová zraneni

Posted: 00:03 30. May 2008
by Marvin
igor wrote: myslíš jako: obyvatelé povrchu se dělí na dvě skupiny, srábci a ty co jsou mrtvý? :)
a podtemno na 1.) namyslencov a 2.) čubčičích namyslencov :arrow: patriacich do čelade děvky podtemnej....

Mne uz to raadoby zastrasovanie podtemna pride ako spam, neviete vyvolat strach v hre tak sa to snazite dohnat na foru ... od wipu tu nie je jeden topic v ktorom by sa podtemno nevyhrazalo povrchu alebo ho neponizovalo alebo sa mu nevysmievalo ... :roll: ... ubohe a trapne ...

Re: Stínová zraneni

Posted: 00:04 30. May 2008
by Neithan1
igor wrote:...
Mozno som ta prave zacal obdivovat.

Mozno by sa mala urobit anketa, aby sme videli kolko hracov sa podtemna boji :mrgreen:

Re: Stínová zraneni

Posted: 00:08 30. May 2008
by Darien
Mně ztráta expů jako takových nevadí - co mne ale sere, když se mi tím oddaluje další level, díky kterému bych si mohl vylepšit postavu o nové dovednosti, na které se těším:))

Se divím, že to některý lidí nesere:)

Re: Stínová zraneni

Posted: 00:09 30. May 2008
by Shifter
Taky mě to už nudilo, ale nakonec musim uznat, že strach opravdu nahnali. Jen se podívej kolik lidï se tady už klepe a přitom v žádném CvC ještě ani nebyli! :roll:

edit:

2Darien: Nemysli si, že si neřeknu:"Kurva, byl jsem kousek před levelem a teď to musim dělat celé znova!" Ale ten pocit mi za to stojí, jít do boje a cejtit adrenalin (opravdu malé množství, je o jen hromádka jedniček a nul) přežiju, nebo dostanu na prdel? A potom ta radost, když vyhraješ souboj téměř mrtvej, ta je ještě lepší než když se tě nepřítel ani nedotkne. Když se postavím proti drowum/proti povrchňanum (na tomhle serveru jsem zatim nestál) a ubránim vísku/pochytám otroky a přitom stojim na nohou, zbroj promačkaná, celej zbrocenej krví a vnitřnostma nepřátel.... *rudnou mu oči*

Re: Stínová zraneni

Posted: 00:15 30. May 2008
by Neithan1
V hre mi ten strach celkom sedi a nemusim sa ucastnit ani ziadneho CvC, PvP, CvP, ale tu na fore urcite nie.

Re: Stínová zraneni

Posted: 00:17 30. May 2008
by igor
Marvin wrote:neviete vyvolat strach v hre tak sa to snazite dohnat na foru ...
No, myslim si že ve hře drowové zastrašujou... to že je nájezd podán z pohledu obyvatelů Ivory jako totální fiasko, aby si stráže šplhli a byli uznávaní v okolním kraji, to je věc jiná.
Mě to přijde jako že drowové "straší", ale povrchňani ignorujou... co vim tak co sem byl na povrchu, nikdo nehledal vchody, nikdo drowy neřešil... žádná iniciativa ze strany hráčů, pokud se to změnilo - pardon omlouvam se.
Anketa kdo se bojí podtemna? Přidejte i možnosti:
- nemam rád souboj frakcí
- bojim se o xp

EDIT: sry za OOC, kdyžtak přesuňte jinam

Re: Stínová zraneni

Posted: 00:20 30. May 2008
by Neithan1
igor wrote:...
Tak to by si sa cudoval ako sa hraci snazia najst tie vase vchody, Dolmarhil zalozil odboj uz asi pred mesiacom a casto sa mi podari prejst okolo skupinky dobrodruhov rozpravajucich sa o drowoch.

Inak samozrejme ignoruju, hraci uz maju o "buildoch" vasich postav prehlad takze ani ich postavicky uz strach samozrejme nemaju.

Re: Stínová zraneni

Posted: 00:21 30. May 2008
by Marvin
igor wrote: Mě to přijde jako že drowové "straší", ale povrchňani ignorujou... co vim tak co sem byl na povrchu, nikdo nehledal vchody, nikdo drowy neřešil... žádná iniciativa ze strany hráčů, pokud se to změnilo - pardon omlouvam se.
Neviem ako ostatny, ja som sa napriklad zucastnil niekolkych hladani vchodu, bohuzial vzdy bez pritomnosti DM a bohuzial vzdy marne. Prestalo ma to bavit ...
Nicmene, to nic nemeni na tom ze pisat neustale o podtemne na foru je uz nudne a otravne (v topicoch ktore s tym nesuvisia). Radsej piste do IC sekcie nejake ohavne pribehy, ktore sa hovoria o drowoch a podobne, zastrasujte IC formou, moznosti je vela a fantaziu mate..

Re: Stínová zraneni

Posted: 00:21 30. May 2008
by Shifter
igor wrote:
Marvin wrote:neviete vyvolat strach v hre tak sa to snazite dohnat na foru ...
No, myslim si že ve hře drowové zastrašujou... to že je nájezd podán z pohledu obyvatelů Ivory jako totální fiasko, aby si stráže šplhli a byli uznávaní v okolním kraji, to je věc jiná.
Mě to přijde jako že drowové "straší", ale povrchňani ignorujou... co vim tak co sem byl na povrchu, nikdo nehledal vchody, nikdo drowy neřešil... žádná iniciativa ze strany hráčů, pokud se to změnilo - pardon omlouvam se.
Anketa kdo se bojí podtemna? Přidejte i možnosti:
- nemam rád souboj frakcí
- bojim se o xp
No bohužel vím jen o dvouch lidech hledajících vchod, Arto W. a já. Popravďe doufám, že je ještě někdo dalši, ale dost o tom pochybuju.
Těšte se tam dole, až ho najdeme, naběhneme tam v čtyřčleném davu a zemřeme žízní v tunelech :D

Re: Stínová zraneni

Posted: 00:28 30. May 2008
by Marvin
Shifter wrote: No bohužel vím jen o dvouch lidech hledajících vchod, Arto W. a já. Popravďe doufám, že je ještě někdo dalši, ale dost o tom pochybuju.
Těšte se tam dole, až ho najdeme, naběhneme tam v čtyřčleném davu a zemřeme žízní v tunelech :D
Motto: "Kto nehlada s vami, nehlada vobec!" :D

Re: Stínová zraneni

Posted: 00:30 30. May 2008
by Shifter
Jako bych nepsal, že nevim jesli jsou další, ale doufám že ano :roll:

Re: Stínová zraneni

Posted: 00:31 30. May 2008
by igor
Neithan1 wrote:Dolmarhil zalozil odboj uz asi pred mesiacom
Supr. Já když byl na povrchu a hrál paladina a thiefling na mě seslal nekromantický kouzlo, tak sem začal "vyvádět", modlit se a hrozit kladivem že to zlo zaženeme. Burcoval sem ostatní a odpověď co se mi dostala bylo něco jako "Hm hm... nezajdete někdo třeba na medvědy?".

Až najdete vchody a budete pořádat výpravy, tak jedině dobře. Mě nebaví pořád expit, to radši gruntuju barák nebo provokuju drowy... chci se taky bát vylézt z města a doufat že někde nenarazim na skupinu paladinů, která světí tunely.

Přesuňte tohle OOC někam pryč.