Page 7 of 13
Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 11:46 13. Jun 2008
by Aznar
igor wrote:Jelikož jsem hodný a šikovný, vyrobil jsem vám mapu aby jste co nejlépe trefili
zapocital si do cesty na ubytovnu koeficient alkoholu? to tu cestu muze dost zkreslit a mapa jim nakonec bude k nicemu

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 12:00 13. Jun 2008
by photter
igor wrote:Jelikož jsem hodný a šikovný, vyrobil jsem vám mapu ....
jelikož jsi hodný a šikovný ? žádnej jinej důvod pro výrobu map nemáš ? hmmm.....to bude bolet
Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 13:37 13. Jun 2008
by igor
photter wrote:jelikož jsi hodný a šikovný ? žádnej jinej důvod pro výrobu map nemáš ? hmmm.....to bude bolet
No původně sem se tu chtěl teda vychvalovat na několik řádek, ale přišlo mi to blbý. Koukam, že se mi to nakonec vymstilo

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 01:25 14. Jun 2008
by DenGrasse
takže já se obávám že na sraz nedorazím, zkřížilo se mi to s jinou akcí... pravděpodobnost výskytu vidím tak 10%. omlouvám se.
Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 10:18 14. Jun 2008
by Lord_Berserk
Igor mi rozkazal ze prej se sem mam napsat ...tak se holt pisu

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 15:33 14. Jun 2008
by Rejty
Stul zamluven pro 20 lidi.
Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 16:09 14. Jun 2008
by steel_martin
Rejty wrote:Stul zamluven pro 20 lidi.
A co drowové? Popř. ta pakáž z povrchu?
Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 16:12 14. Jun 2008
by Rejty
Na ty posleme pred hospodou jedno kvileni a bude hned klid a vic mista.

A stejne bez pritomnosti DM nemuzou do mesta.
Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 21:03 14. Jun 2008
by photter
jakýho města ?
Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 12:25 15. Jun 2008
by Awadar
Konečně se mě i bráchovy povedlo vyprostit se z poviností, takže taky rádi přijedem oba.
Ja jsem dal ANO, ale brácha dal NE(to NE dal již na začátku, proto že do dnes to vypadalo, že nebudeme mít čas)
Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 08:52 16. Jun 2008
by nomis_b
Awadar wrote:Konečně se mě i bráchovy povedlo vyprostit se z poviností, takže taky rádi přijedem oba.
Ja jsem dal ANO, ale brácha dal NE(to NE dal již na začátku, proto že do dnes to vypadalo, že nebudeme mít čas)
A ja jedu s nima.. a hlasoval sem ne, protoze jinak nez autem se mi tam nechtelo
Proste nechtel sem se nechat oskubat CD
takze pocitejte i s nejakyma tema cernyma frtanama jako minule

Muzete si zavest hlasovani, ktere budem pit tenhle tyden, at se furt neopakujem..
Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 10:14 16. Jun 2008
by Hacanus
Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 00:53 17. Jun 2008
by igor
Tak a tahle debata tu dlouho nebyla... kdo veme foťák?

Daanri a spol si určitě budou chtít fotit město po kterym budou přes den chodit ne?

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 06:04 17. Jun 2008
by Daanri
Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 10:04 17. Jun 2008
by Hacanus