No, co takhle alternativa zkratit casy?? Treba na 1-10hodin ??
Jako je pak sance, ze by nektere baliky byly nedorucitelne, ale to by prave teprve byla vyzva ne
Do lodni prepravy bych vubec nedrbal. To je zalezitost Kucika a budme radi, ze to i pres svoji slozitost slape jak ma. Nerad bych mu to rozhodil, kvuli necemu svojemu.
Co takhle pridelat moznost cca 10%, ze ten balik, kdyz ho dorucite ze vam rekne dana osoba :
Coze! uz zase tohle vzdyt to sem si vubec neobjednal. Uz mi zase posilaji nejkay vyrobky co nechci. Za to ti teda nezaplatim !!
Cena 10% dolu by nemela byt problem.
A jinak ad penize z dopravy: Je otazka kolik lidi to dela. Snazil jsem se to spis posledni upravou poupravit tak, ze sice penize budou relativne slusne, ale sance, ze zrovna dana osoba bude mit balik je rapidne mensi + prodlouzeny casy, pro vydani dasiho baliku. Poznali ste zmenu?? Ja dole asi jen tak 20% dolu v sancich na balik (ale sem tam na ne dole sam

). Toto melo omezit "koleckovani" baliku. Imho kdyz je na serveru 10lidi a bude jeden, dva dorucovat zrovna (nizky lvly) tak se mi to zda hezke a adekvatni. Oba s Kratou mate nizky lvly, takze vim, ze na nizkym lvlu sou to slusny prachy. taky sem si dorucovanmi vydelal na novou zbroj.
Ale opravdu nevim, kolik se da vydelat prave koleckovanim jeskyni se stahovacim nozem v ruce

. jen vim, jak bez koleckovani je tezky si na cokoliv vydelat a tohle je alternativa jak bez koleckovani slusnych openez dosahnout. Nemelo by to byt vydelecnejsi nez koleckovani, protoze to by pak nikdo nedelal dobrodruha

ale jak je vydelecne koleckovani nahore, to by nam museli prozradit nejaci koleckari nahore. Vam to treba prijde vydelecnejsi to dorucovani, ale taky se porad nekde zastavujete , mate nizky lvl, takze si netroufente na neco velkyho atd.
- srry za tolik OOC o vasich postavach, ale no, snad to prezijete
