Craft
Alkaci
znova se ozvu s prosikem aby se potulni alkaci vracely na mista ke kotlikum - jak odbehnou za jezevcem tak me fakt dozira za nima behat pul mapy prosim mejte soucit uz takhle je toho tukani na mysitko desne moc :o/
lokace: ivory-hrbitov, karatsky hrbitov-jih
lokace: ivory-hrbitov, karatsky hrbitov-jih
Re: Craft
těmhle NPC by se mohlo dát at se nehejbaj z místa jesli by to šlo
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Craft
Řek bych, že to vykupuje výkupce polotovarů...Výkupce lektvarů a podobný to vykupujou jenom, když to zrovna sháněj(jestli vůbec)
Re: Craft
NEVYKUPUJE !Jonny wrote:Řek bych, že to vykupuje výkupce polotovarů...Výkupce lektvarů a podobný to vykupujou jenom, když to zrovna sháněj(jestli vůbec)
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
Re: Craft
lektvary vykupuje kožešník 
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Craft
jop, no lektvary se delaly v dobe, kdy cech obchodniku byl jeste zamknutej, takze to vykupuje kazdej smelinar a vetesnik.
A zase se craftí...
Re: Craft
pobavil jsi
jeste sekani travy by tam mohli pridat, co?
jeste sekani travy by tam mohli pridat, co?
Re: Craft
Bude. Nebo to aspoň plánujem. Má ale nižší prioritu, než ostatní, takže počítej, že se bude dělat až jako jeden z posledních.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Craft
jo no tak to vareni... no jako udelat se NEKDY muze, ale radsi bych si fakt dodelal a totalne odladil ty stavajici veci. Ono to de dost pomalu to odlazovani a vychytavani tech musek. Prece jenom nemam nejmladsi pocitac a kdyz sem jen testoval ruzne barvy tak aby byli v novem deniku citelne, tak mi to diky velkemu opraveni+zkontrolovani, opraveni+zkontrolovani..... trvalo pul dne. A to jsou jen blbe barvy, aby to slo precist 
P.S: ne mezi poslednimi ale UPLNE posledni.
P.S: ne mezi poslednimi ale UPLNE posledni.
A zase se craftí...
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Craft
Taaaakze. Jak vlastne zacit? No ehm, proste veci se dejou a budou se dit... chtel sem vsem craterum udelat takove male oznamenicko:
Stala se pro mne radostna vec a budu se prestehovavat se svoji pritelkyni na nove, ale uz asi konecne misto, protoze od pristiho skolniho roku budeme oba pracovat, takze sme se rozhodli bydlet spolu samostatne, bez dalsich spolubydlicich (posledni dobou teda musim rici velice otravnych
)
Je s tim spojena jedna takova pro Thalii velka neprijemnost a to, ze budu minimalne 1 mesic, maximalne do Zari bez netu.
Jak to ovlivni craft:
Diky psani diplomky budu ve skole s pripojenim na net asi tak 3ze 7 dnu v tydnu a tedy budu schopen posilat vsechny updaty, co si doma sam vytvorim (a verte nebo ne, programovani me bavi
). Jedninej probelm je, ze co nevyctu z fora, tak to neudelam. Proste budete muset halsit i kazdou prkotinu, treba pravopisne chyby, ve vypisu by se hodila jedna mezera navic.. prosim zmen to, zmen tohle.. protoze forum budu sledovat pravidelne.
Takze fakticky updaty craftu budou probihat, jen trosku se zpozdenim (minimalne 1 dennim.)
Jak to ovlivni dalsi veci:
Asi nebudu moct vubec hrat, tedy az na vyjimky, ze bych navstivil doma nekoho z trpasliku z Nordovych kladiv
Tak snad sem to vysvetlil a tak.. no .. jinak se jedna o udalosti od 1.2. tedy dosti blizke.
Nordovi a jeho remeslum ZDAR!
EDIT. jen sem chtel rict, ze diky tomu, ze nebudu moct hrat, tak se budu moct jeste vice venovat craftu, nez sem to delal doposud, protoze me dny na Thalii jeste nejsou secteny a moc se tesim, az budu mit znova net a budu si moct zase zharat a hlavne zacraftit.. ani neverite jak se tesim, az budu moct delat craft ze zabavy a jako zabijak casu misto toho, abych vsechno vymyslel, projednaval, programoval, opravoval, dikstutoval.... atd.
Stala se pro mne radostna vec a budu se prestehovavat se svoji pritelkyni na nove, ale uz asi konecne misto, protoze od pristiho skolniho roku budeme oba pracovat, takze sme se rozhodli bydlet spolu samostatne, bez dalsich spolubydlicich (posledni dobou teda musim rici velice otravnych
Je s tim spojena jedna takova pro Thalii velka neprijemnost a to, ze budu minimalne 1 mesic, maximalne do Zari bez netu.
Jak to ovlivni craft:
Diky psani diplomky budu ve skole s pripojenim na net asi tak 3ze 7 dnu v tydnu a tedy budu schopen posilat vsechny updaty, co si doma sam vytvorim (a verte nebo ne, programovani me bavi
Takze fakticky updaty craftu budou probihat, jen trosku se zpozdenim (minimalne 1 dennim.)
Jak to ovlivni dalsi veci:
Asi nebudu moct vubec hrat, tedy az na vyjimky, ze bych navstivil doma nekoho z trpasliku z Nordovych kladiv
Tak snad sem to vysvetlil a tak.. no .. jinak se jedna o udalosti od 1.2. tedy dosti blizke.
Nordovi a jeho remeslum ZDAR!
EDIT. jen sem chtel rict, ze diky tomu, ze nebudu moct hrat, tak se budu moct jeste vice venovat craftu, nez sem to delal doposud, protoze me dny na Thalii jeste nejsou secteny a moc se tesim, az budu mit znova net a budu si moct zase zharat a hlavne zacraftit.. ani neverite jak se tesim, az budu moct delat craft ze zabavy a jako zabijak casu misto toho, abych vsechno vymyslel, projednaval, programoval, opravoval, dikstutoval.... atd.
A zase se craftí...
-
Anderson I
- Měšťan
- Posts: 188
- Joined: 17:37 08. May 2007
- Location: Hradec Králové
- Contact:
Re: Craft
Tak gratuluji, ať to vydrží. A děkuji přítelkyni, že tě přivedla na správnou cestu - místo zabíjení času hraním se můžeš plně věnovat scriptování craftu 