Page 7 of 12

Alkaci

Posted: 23:48 30. Dec 2008
by paja13
znova se ozvu s prosikem aby se potulni alkaci vracely na mista ke kotlikum - jak odbehnou za jezevcem tak me fakt dozira za nima behat pul mapy prosim mejte soucit uz takhle je toho tukani na mysitko desne moc :o/

lokace: ivory-hrbitov, karatsky hrbitov-jih

Re: Craft

Posted: 01:07 31. Dec 2008
by Krata
těmhle NPC by se mohlo dát at se nehejbaj z místa jesli by to šlo

Re: Craft

Posted: 17:38 31. Dec 2008
by paja13
proc nevykupuje vykupci lektvaru lektvary v dome obchodniku? byl sem u nej za tu dobu co delam alchimii 3x a nikdy me nic nevzal ani rozhovor nemel
jiny vyroby maji svyho vykupce proc ne alkaci?

Re: Craft

Posted: 18:16 31. Dec 2008
by Jonny
Řek bych, že to vykupuje výkupce polotovarů...Výkupce lektvarů a podobný to vykupujou jenom, když to zrovna sháněj(jestli vůbec)

Re: Craft

Posted: 17:43 01. Jan 2009
by paja13
Jonny wrote:Řek bych, že to vykupuje výkupce polotovarů...Výkupce lektvarů a podobný to vykupujou jenom, když to zrovna sháněj(jestli vůbec)
jakych polotovaru? bud je lektvar nebo to lektvar neni - tak jaky polotovary?

Re: Craft

Posted: 00:39 02. Jan 2009
by monstera
Jonny wrote:Řek bych, že to vykupuje výkupce polotovarů...Výkupce lektvarů a podobný to vykupujou jenom, když to zrovna sháněj(jestli vůbec)
NEVYKUPUJE !

Re: Craft

Posted: 00:57 02. Jan 2009
by DenGrasse
lektvary vykupuje kožešník :lol:

Re: Craft

Posted: 17:54 03. Jan 2009
by nomis_b
jop, no lektvary se delaly v dobe, kdy cech obchodniku byl jeste zamknutej, takze to vykupuje kazdej smelinar a vetesnik.

Re: Craft

Posted: 11:48 08. Jan 2009
by pilnik
Zdravím , nikde jsem to nenašel a tak bych se chtěl zeptat, zda bude craft Vaření (ať už jídla nebo chalstu)
Díky

Re: Craft

Posted: 11:51 08. Jan 2009
by loadr
pobavil jsi :lol:
jeste sekani travy by tam mohli pridat, co? :mrgreen:

Re: Craft

Posted: 11:52 08. Jan 2009
by kucik
Bude. Nebo to aspoň plánujem. Má ale nižší prioritu, než ostatní, takže počítej, že se bude dělat až jako jeden z posledních.

Re: Craft

Posted: 12:52 08. Jan 2009
by nomis_b
jo no tak to vareni... no jako udelat se NEKDY muze, ale radsi bych si fakt dodelal a totalne odladil ty stavajici veci. Ono to de dost pomalu to odlazovani a vychytavani tech musek. Prece jenom nemam nejmladsi pocitac a kdyz sem jen testoval ruzne barvy tak aby byli v novem deniku citelne, tak mi to diky velkemu opraveni+zkontrolovani, opraveni+zkontrolovani..... trvalo pul dne. A to jsou jen blbe barvy, aby to slo precist :?

P.S: ne mezi poslednimi ale UPLNE posledni.

Re: Craft

Posted: 19:41 21. Jan 2009
by nomis_b
Taaaakze. Jak vlastne zacit? No ehm, proste veci se dejou a budou se dit... chtel sem vsem craterum udelat takove male oznamenicko:

Stala se pro mne radostna vec a budu se prestehovavat se svoji pritelkyni na nove, ale uz asi konecne misto, protoze od pristiho skolniho roku budeme oba pracovat, takze sme se rozhodli bydlet spolu samostatne, bez dalsich spolubydlicich (posledni dobou teda musim rici velice otravnych :twisted: )

Je s tim spojena jedna takova pro Thalii velka neprijemnost a to, ze budu minimalne 1 mesic, maximalne do Zari bez netu.

Jak to ovlivni craft:
Diky psani diplomky budu ve skole s pripojenim na net asi tak 3ze 7 dnu v tydnu a tedy budu schopen posilat vsechny updaty, co si doma sam vytvorim (a verte nebo ne, programovani me bavi :wink: ). Jedninej probelm je, ze co nevyctu z fora, tak to neudelam. Proste budete muset halsit i kazdou prkotinu, treba pravopisne chyby, ve vypisu by se hodila jedna mezera navic.. prosim zmen to, zmen tohle.. protoze forum budu sledovat pravidelne.
Takze fakticky updaty craftu budou probihat, jen trosku se zpozdenim (minimalne 1 dennim.)

Jak to ovlivni dalsi veci:
Asi nebudu moct vubec hrat, tedy az na vyjimky, ze bych navstivil doma nekoho z trpasliku z Nordovych kladiv :mrgreen:

Tak snad sem to vysvetlil a tak.. no .. jinak se jedna o udalosti od 1.2. tedy dosti blizke.

Nordovi a jeho remeslum ZDAR!


EDIT. jen sem chtel rict, ze diky tomu, ze nebudu moct hrat, tak se budu moct jeste vice venovat craftu, nez sem to delal doposud, protoze me dny na Thalii jeste nejsou secteny a moc se tesim, az budu mit znova net a budu si moct zase zharat a hlavne zacraftit.. ani neverite jak se tesim, az budu moct delat craft ze zabavy a jako zabijak casu misto toho, abych vsechno vymyslel, projednaval, programoval, opravoval, dikstutoval.... atd.

Re: Craft

Posted: 09:10 22. Jan 2009
by Anderson I
Tak gratuluji, ať to vydrží. A děkuji přítelkyni, že tě přivedla na správnou cestu - místo zabíjení času hraním se můžeš plně věnovat scriptování craftu :-D

Re: Craft

Posted: 21:15 22. Jan 2009
by nomis_b
Moje přítelkyně vzkazuje: Prašť jak uhoď :lol: