Page 7 of 7
Re: Poprázdninový sraz - Praha
Posted: 14:29 28. Sep 2008
by Žorž
Dík za jeho uspořádání i výběr místa...komorní srázek, ale o to pohodovější.

I když mám dojem, že jsme toho dost nestihli probrat, čas se nějak samovolně smrsknul...

Tak doufejme, že Plzeň přijde co nejdříve, tam načatá témeta dořešíme.
Re: Poprázdninový sraz - Praha
Posted: 14:58 28. Sep 2008
by Rejty
Sraz v Plzni planuju na listopad.
Re: Poprázdninový sraz - Praha
Posted: 15:51 28. Sep 2008
by Zyga
Sraz byl dobrej, rano (nebo spis brzky odpoledne) uz tolik ne

. Rad sem vas zas videl tak zatim dokad v tom hradci nak neozchodim net

Re: Poprázdninový sraz - Praha
Posted: 21:41 28. Sep 2008
by nomis_b
Asi to bude vypadat dost srandove a vyzni to ze sem nespolehlivej, ale ja si nechal u Pivase na vesaku bundu
Bohuzel mu nemam jak jinak rict, ze sem ji tam nechal nez takhle, tak mi pls posli PM cislo tveho mobilu a ja ti zavolam a domluvime se o vyzvednuti. Brzo totiz zase do Prahy zavitam, tak to nebude nejakej problem ji dostat zpet. Jen doufam, ze sis ji vsiml drive, nez tvy rodice
Kdyby to nahodou cetl nekdo drive, nez Pivas(a mel na nej kontakt), tak mu pls dejte vedet, vim ze se snazil, aby neslo poznat, ze tam nekdo spal a ja mu to takhle proseru... ale ono prijit v 5 rano a dat si bundu na vesak, to si pak v 10 rano, kdyz sem vstaval fakt nevzpomnel.
Re: Poprázdninový sraz - Praha
Posted: 22:39 28. Sep 2008
by Krata
Sem myslel že ji budeš chtít po PM poslat

Re: Poprázdninový sraz - Praha
Posted: 06:48 29. Sep 2008
by Shifter
jj sraz byl v pohodě! Jen byla škoda, že jsem musel tak brzo vypadnout

Jsem vám záviděl pánové, všichni si ráno vyspávali, zatímco my lítali do 21h se štětcem :-/
No těšim se na ten plzeňskej, to už bude byt v pohodě.
Re: Poprázdninový sraz - Praha
Posted: 06:57 29. Sep 2008
by Jonny
Dobrej srázek, doufám, že ne poslední pražskej.

Re: Poprázdninový sraz - Praha
Posted: 07:43 29. Sep 2008
by Theogil I
nomis_b wrote:Asi to bude vypadat dost srandove a vyzni to ze sem nespolehlivej, ale ja si nechal u Pivase na vesaku bundu
Bohuzel mu nemam jak jinak rict, ze sem ji tam nechal nez takhle, tak mi pls posli PM cislo tveho mobilu a ja ti zavolam a domluvime se o vyzvednuti. Brzo totiz zase do Prahy zavitam, tak to nebude nejakej problem ji dostat zpet. Jen doufam, ze sis ji vsiml drive, nez tvy rodice
Kdyby to nahodou cetl nekdo drive, nez Pivas(a mel na nej kontakt), tak mu pls dejte vedet, vim ze se snazil, aby neslo poznat, ze tam nekdo spal a ja mu to takhle proseru... ale ono prijit v 5 rano a dat si bundu na vesak, to si pak v 10 rano, kdyz sem vstaval fakt nevzpomnel.

... Nomísku tomu říkám povedený víkend, ale neboj příště tě zase naložíme ve správný den do auta a před zpáteční cestou ti podle seznamu v kufru zabalíme všechny věci ...

Re: Poprázdninový sraz - Praha
Posted: 07:54 29. Sep 2008
by nomis_b
coz mi pripomina, ze na jare v Plzni mi az na ubytovne zjistili, ze mam proslou obcanku a tedy neplatnou a spravne by me tam nemeli ubytovat

Re: Poprázdninový sraz - Praha
Posted: 07:58 29. Sep 2008
by Theogil I
nomis_b wrote:coz mi pripomina, ze na jare v Plzni mi az na ubytovne zjistili, ze mam proslou obcanku a tedy neplatnou a spravne by me tam nemeli ubytovat

Jo to si pamatuji a už ji máš vyměněnou?

Re: Poprázdninový sraz - Praha
Posted: 17:15 29. Sep 2008
by Pivo
Jo slušnej sraz.Škoda toho mého stavu.
Nobis tu bundu mám snažím se ji prodat za 250Kč zatím ji nikdo nechce

Re: Poprázdninový sraz - Praha
Posted: 12:46 01. Oct 2008
by nomis_b
hm, no ja bych si ji klidne zpetne koupil
za tu cenu, no neber to