Page 7 of 7

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 14:29 28. Sep 2008
by Žorž
Dík za jeho uspořádání i výběr místa...komorní srázek, ale o to pohodovější. ;) I když mám dojem, že jsme toho dost nestihli probrat, čas se nějak samovolně smrsknul... :mrgreen: Tak doufejme, že Plzeň přijde co nejdříve, tam načatá témeta dořešíme.

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 14:58 28. Sep 2008
by Rejty
Sraz v Plzni planuju na listopad.

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 15:51 28. Sep 2008
by Zyga
Sraz byl dobrej, rano (nebo spis brzky odpoledne) uz tolik ne :lol: . Rad sem vas zas videl tak zatim dokad v tom hradci nak neozchodim net :evil:

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 21:41 28. Sep 2008
by nomis_b
Asi to bude vypadat dost srandove a vyzni to ze sem nespolehlivej, ale ja si nechal u Pivase na vesaku bundu :mrgreen:

Bohuzel mu nemam jak jinak rict, ze sem ji tam nechal nez takhle, tak mi pls posli PM cislo tveho mobilu a ja ti zavolam a domluvime se o vyzvednuti. Brzo totiz zase do Prahy zavitam, tak to nebude nejakej problem ji dostat zpet. Jen doufam, ze sis ji vsiml drive, nez tvy rodice :?

Kdyby to nahodou cetl nekdo drive, nez Pivas(a mel na nej kontakt), tak mu pls dejte vedet, vim ze se snazil, aby neslo poznat, ze tam nekdo spal a ja mu to takhle proseru... ale ono prijit v 5 rano a dat si bundu na vesak, to si pak v 10 rano, kdyz sem vstaval fakt nevzpomnel.

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 22:39 28. Sep 2008
by Krata
Sem myslel že ji budeš chtít po PM poslat :D

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 06:48 29. Sep 2008
by Shifter
jj sraz byl v pohodě! Jen byla škoda, že jsem musel tak brzo vypadnout :( Jsem vám záviděl pánové, všichni si ráno vyspávali, zatímco my lítali do 21h se štětcem :-/
No těšim se na ten plzeňskej, to už bude byt v pohodě.

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 06:57 29. Sep 2008
by Jonny
Dobrej srázek, doufám, že ne poslední pražskej. :wink:

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 07:43 29. Sep 2008
by Theogil I
nomis_b wrote:Asi to bude vypadat dost srandove a vyzni to ze sem nespolehlivej, ale ja si nechal u Pivase na vesaku bundu :mrgreen:

Bohuzel mu nemam jak jinak rict, ze sem ji tam nechal nez takhle, tak mi pls posli PM cislo tveho mobilu a ja ti zavolam a domluvime se o vyzvednuti. Brzo totiz zase do Prahy zavitam, tak to nebude nejakej problem ji dostat zpet. Jen doufam, ze sis ji vsiml drive, nez tvy rodice :?

Kdyby to nahodou cetl nekdo drive, nez Pivas(a mel na nej kontakt), tak mu pls dejte vedet, vim ze se snazil, aby neslo poznat, ze tam nekdo spal a ja mu to takhle proseru... ale ono prijit v 5 rano a dat si bundu na vesak, to si pak v 10 rano, kdyz sem vstaval fakt nevzpomnel.
:lol: ... Nomísku tomu říkám povedený víkend, ale neboj příště tě zase naložíme ve správný den do auta a před zpáteční cestou ti podle seznamu v kufru zabalíme všechny věci ... :lol:

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 07:54 29. Sep 2008
by nomis_b
coz mi pripomina, ze na jare v Plzni mi az na ubytovne zjistili, ze mam proslou obcanku a tedy neplatnou a spravne by me tam nemeli ubytovat :mrgreen:

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 07:58 29. Sep 2008
by Theogil I
nomis_b wrote:coz mi pripomina, ze na jare v Plzni mi az na ubytovne zjistili, ze mam proslou obcanku a tedy neplatnou a spravne by me tam nemeli ubytovat :mrgreen:
Jo to si pamatuji a už ji máš vyměněnou? :D

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 17:15 29. Sep 2008
by Pivo
Jo slušnej sraz.Škoda toho mého stavu.
Nobis tu bundu mám snažím se ji prodat za 250Kč zatím ji nikdo nechce 8)

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 12:46 01. Oct 2008
by nomis_b
hm, no ja bych si ji klidne zpetne koupil :D
za tu cenu, no neber to