Re: WWQ
Posted: 07:29 18. Nov 2008
Tak pvní WWQ ode mne končí!
Děkuji hráčum, kteří se akce zůčastnili a doufám že se líbilo, taky sem se kolikrát dost pobavil a kolikrát ste mě stáli trochu nervů
..
Taky děkuji všem, kteří mě během Q podporovali a pomáhali mi.. a svému senseiovi, bezejmnému člověku z Arabských emirátů, který z nějakého důvodu uměl perfektne ovládat PJ modul Thalie...
Díky mistře..
Ted si na chvíli od vás odpočinu
.. a pak vymyslem něco dalšího..
TĚŠIT SE MŮŽETE:
Další WWQ plné děje a akce
Nečekané akce během dne
Napětí
Zábava
By Krata bůh s.r.o.
coming soon
Děkuji hráčum, kteří se akce zůčastnili a doufám že se líbilo, taky sem se kolikrát dost pobavil a kolikrát ste mě stáli trochu nervů
Taky děkuji všem, kteří mě během Q podporovali a pomáhali mi.. a svému senseiovi, bezejmnému člověku z Arabských emirátů, který z nějakého důvodu uměl perfektne ovládat PJ modul Thalie...
Díky mistře..
Ted si na chvíli od vás odpočinu
TĚŠIT SE MŮŽETE:
Další WWQ plné děje a akce
Nečekané akce během dne
Napětí
Zábava
By Krata bůh s.r.o.
coming soon