Page 7 of 7

Re: WWQ

Posted: 07:29 18. Nov 2008
by Krata
Tak pvní WWQ ode mne končí!

Děkuji hráčum, kteří se akce zůčastnili a doufám že se líbilo, taky sem se kolikrát dost pobavil a kolikrát ste mě stáli trochu nervů :D ..

Taky děkuji všem, kteří mě během Q podporovali a pomáhali mi.. a svému senseiovi, bezejmnému člověku z Arabských emirátů, který z nějakého důvodu uměl perfektne ovládat PJ modul Thalie...
Díky mistře..

Ted si na chvíli od vás odpočinu :D .. a pak vymyslem něco dalšího..

TĚŠIT SE MŮŽETE:
Další WWQ plné děje a akce
Nečekané akce během dne
Napětí
Zábava

By Krata bůh s.r.o.
coming soon

Re: WWQ

Posted: 09:36 18. Nov 2008
by Anderson I
Také se připojuji s díky za celý Q (některé okamžiky se prostě nedají zapomenout - např. hádanky, ukázky z minulosti postav v zapomenutém chrámu, děkovačka v kruhu před Karathskou radnicí a spousta a spousta dalšího). Krato, bylo to super. A děkuji i všem zúčastněným hráčům a těším se na další dobrodružství.
Prometheus wrote:A len tak mimochodom, dufam ze tu sekerku ste vratili, nerad by som bludil hvozdom ako stratena dusa :mrgreen:
No původně jsem si říkal, že by se z toho dal udělat lehký autoquest (sehnat tě a pár dobrodruhů a jít ji vrátit), ale nakonec jsem ji, po vydatné přímluvě Sigurda, dobrovolně :oops: odevzdal. I když bych mu chtěl připomenout, že vyhrožovat někomu násilím v přítomnosti kněze vůbec nepatří k dobrým mravům. :twisted:

Re: WWQ

Posted: 10:17 18. Nov 2008
by Krata
Z těch vracení věcí vám udělám ještě nějakej malej Q :wink: