Page 7 of 11

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 17:11 13. Nov 2008
by George
OneHeart wrote:PlaCoS má jednu nespornou výhodu: z Eq odešel prasáckej odpad typu George :wink:
Koukám, že si ještě pořát nedokážeš připustit, že sem ti osral ty dva démony co se navzájem uplně trapně zinterferovali. :twisted: :D
Jestli nemyslíš tohle prasáctví, tak už nevím, protože jinak jsme spolu nikdy nehráli. ;)

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 17:44 13. Nov 2008
by Pajule
blablabla..at žije spam :twisted: ...nekamenovat prosím .. :roll:

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 18:48 13. Nov 2008
by OneHeart
George wrote:
OneHeart wrote:PlaCoS má jednu nespornou výhodu: z Eq odešel prasáckej odpad typu George :wink:
Koukám, že si ještě pořát nedokážeš připustit, že sem ti osral ty dva démony co se navzájem uplně trapně zinterferovali. :twisted: :D
Jestli nemyslíš tohle prasáctví, tak už nevím, protože jinak jsme spolu nikdy nehráli. ;)
vo démonech nic nevim :twisted:

Jinak promiň, chtěl jsem to hned zeditovat a nešlo to, tak jsem to nechal. Takže si to klidně ber osobně, může za to fórum :)

A není to lezení do zadku, které je imo v Eq komunitě bohužel tak populární. Sám víš, co psal Labir, že i ty jsi byl jedním z důvodů proč zavedl PlaCoS.

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 18:49 13. Nov 2008
by OneHeart
Pajule wrote:blablabla..at žije spam :twisted: ...nekamenovat prosím .. :roll:
by mě zajímalo, kolik z tvých téměř tříseti příspěvků bylo podobnýho typu :)
*zvedne šutr a zacílí*

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 19:32 13. Nov 2008
by George
OneHeart wrote:A není to lezení do zadku, které je imo v Eq komunitě bohužel tak populární. Sám víš, co psal Labir, že i ty jsi byl jedním z důvodů proč zavedl PlaCoS.
K Anal alpiningu: :) hmm... jsem rád, že si toho všiml i někdo z jiný části republiky a že se o tom ví ;) .
K Placosu: Jestli já sem ten důvod, tak to asi nefunguje tak dobře jak by mělo když mám x2 :)
Sakra!... konec! už nepíšu, sice je to dobrý huntění příspěvků, ale už o EQ tady nechcu slyšet xD.

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 19:35 13. Nov 2008
by Neithan1
Krata wrote:
Neithan1 wrote:jop.. takto nejako to zacinalo aj vo vietname..a teraz sa tam vyrabaju vsetky znackove znacky
1. TAK POZOR.. JVC je moja znacka DVD prehravacu.. :evil:

2. co je na hunteni prispevkov zleho, nici to snad niekomu zivot ?

3. PLACOS je vec genialna a uznavam ju, pretoze dokaze pobavit..nehodnotim ho z hladiska funkcnosti ani prakticnosti kedze snim mam 0 skusenosti..ale paci sa mi zchucknorissovanie toho vyrazu.

4. votujem aby bol Zalovnicek zaluje.. vyhodnoteny za najlepsie vlakno tohto roku

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 22:59 13. Nov 2008
by Kiri
VEZENIII!!!!! :twisted: :mrgreen:

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 00:54 14. Nov 2008
by kaz
Zda se, ze se nekdo na Eq nastval, protoze ted na jejich hlavni strance uz neni odkaz na Thalii, kterej tam jeste pred par dny byl :shock:

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 01:19 14. Nov 2008
by Rejty
Lol!

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 01:43 14. Nov 2008
by igor
:shock: Napadlo mě, jestli po týhle zdrcující informaci neni na místě anketa o vypnutí Thalie... ne dělam si srandu, ale na našem novym webu taky nebude odkaz na Equilibrii... a to mají za to.

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 06:50 14. Nov 2008
by Prometheus
:shock: :shock: :shock: Nekde tady je odkaz na EQ???????????

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 10:22 14. Nov 2008
by Rejty
igor wrote::shock: Napadlo mě, jestli po týhle zdrcující informaci neni na místě anketa o vypnutí Thalie... ne dělam si srandu, ale na našem novym webu taky nebude odkaz na Equilibrii... a to mají za to.
Nevidim duvod, proc by na nasem webu nemely byt odkazy na jine NWN svety...

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 10:32 14. Nov 2008
by zuuzza
Ja nechapu proc zrusili odkaz na Thalii - achjo jak malí kluci, když jim berete autíčko. Ale mě do toho nic neni, že... :roll:

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 10:37 14. Nov 2008
by igor
Prometheus wrote::shock: :shock: :shock: Nekde tady je odkaz na EQ???????????
Tady? Nee, zkus třeba na webu sekci odkazy ;)

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 10:53 14. Nov 2008
by kucik
igor wrote:..
:lol:

Ne, vážně se žádný odkazy mazat nebudou a asi bych vtipy na tohle téma raději už nevytahoval. Někdo by to nemusel jako vtip pochopit a pak jsou z toho jen nedorozumnění.