Page 7 of 11
Re: Žalovníček žaluje...
Posted: 17:11 13. Nov 2008
by George
Re: Žalovníček žaluje...
Posted: 17:44 13. Nov 2008
by Pajule
blablabla..at žije spam

...nekamenovat prosím ..

Re: Žalovníček žaluje...
Posted: 18:48 13. Nov 2008
by OneHeart
vo démonech nic nevim
Jinak promiň, chtěl jsem to hned zeditovat a nešlo to, tak jsem to nechal. Takže si to klidně ber osobně, může za to fórum
A není to lezení do zadku, které je imo v Eq komunitě bohužel tak populární. Sám víš, co psal Labir, že i ty jsi byl jedním z důvodů proč zavedl PlaCoS.
Re: Žalovníček žaluje...
Posted: 18:49 13. Nov 2008
by OneHeart
Pajule wrote:blablabla..at žije spam

...nekamenovat prosím ..

by mě zajímalo, kolik z tvých téměř tříseti příspěvků bylo podobnýho typu
*zvedne šutr a zacílí*
Re: Žalovníček žaluje...
Posted: 19:32 13. Nov 2008
by George
OneHeart wrote:A není to lezení do zadku, které je imo v Eq komunitě bohužel tak populární. Sám víš, co psal Labir, že i ty jsi byl jedním z důvodů proč zavedl PlaCoS.
K Anal alpiningu:

hmm... jsem rád, že si toho všiml i někdo z jiný části republiky a že se o tom ví

.
K Placosu: Jestli já sem ten důvod, tak to asi nefunguje tak dobře jak by mělo když mám x2

Sakra!... konec! už nepíšu, sice je to dobrý huntění příspěvků, ale už o EQ tady nechcu slyšet xD.
Re: Žalovníček žaluje...
Posted: 19:35 13. Nov 2008
by Neithan1
Krata wrote:Neithan1 wrote:jop.. takto nejako to zacinalo aj vo vietname..a teraz sa tam vyrabaju vsetky znackove znacky
1. TAK POZOR.. JVC je moja znacka DVD prehravacu..
2. co je na hunteni prispevkov zleho, nici to snad niekomu zivot ?
3. PLACOS je vec genialna a uznavam ju, pretoze dokaze pobavit..nehodnotim ho z hladiska funkcnosti ani prakticnosti kedze snim mam 0 skusenosti..ale paci sa mi zchucknorissovanie toho vyrazu.
4. votujem aby bol Zalovnicek zaluje.. vyhodnoteny za najlepsie vlakno tohto roku
Re: Žalovníček žaluje...
Posted: 22:59 13. Nov 2008
by Kiri
VEZENIII!!!!!

Re: Žalovníček žaluje...
Posted: 00:54 14. Nov 2008
by kaz
Zda se, ze se nekdo na Eq nastval, protoze ted na jejich hlavni strance uz neni odkaz na Thalii, kterej tam jeste pred par dny byl

Re: Žalovníček žaluje...
Posted: 01:19 14. Nov 2008
by Rejty
Lol!
Re: Žalovníček žaluje...
Posted: 01:43 14. Nov 2008
by igor

Napadlo mě, jestli po týhle zdrcující informaci neni na místě anketa o vypnutí Thalie... ne dělam si srandu, ale na našem novym webu taky nebude odkaz na Equilibrii... a to mají za to.
Re: Žalovníček žaluje...
Posted: 06:50 14. Nov 2008
by Prometheus
Re: Žalovníček žaluje...
Posted: 10:22 14. Nov 2008
by Rejty
igor wrote:
Napadlo mě, jestli po týhle zdrcující informaci neni na místě anketa o vypnutí Thalie... ne dělam si srandu, ale na našem novym webu taky nebude odkaz na Equilibrii... a to mají za to.
Nevidim duvod, proc by na nasem webu nemely byt odkazy na jine NWN svety...
Re: Žalovníček žaluje...
Posted: 10:32 14. Nov 2008
by zuuzza
Ja nechapu proc zrusili odkaz na Thalii - achjo jak malí kluci, když jim berete autíčko. Ale mě do toho nic neni, že...

Re: Žalovníček žaluje...
Posted: 10:37 14. Nov 2008
by igor
Tady? Nee, zkus třeba na webu sekci odkazy

Re: Žalovníček žaluje...
Posted: 10:53 14. Nov 2008
by kucik
igor wrote:..
Ne, vážně se žádný odkazy mazat nebudou a asi bych vtipy na tohle téma raději už nevytahoval. Někdo by to nemusel jako vtip pochopit a pak jsou z toho jen nedorozumnění.