Page 7 of 13

Re: Chyby webu

Posted: 12:26 14. Jul 2009
by Pajule
malina wrote:Přidám další :D :
Ostrovy vs. Pevnina I - link na liště odkazuje na II. sešit
I. sešit: 21.3.1022 6. řádek odspoda vedle obrázku - praktokováno
dál pod obrázkem piráta: Lord Boric III. Klidný: "Chápeme Lapko." - jinde je to Labko
před podpisem knihovníka na konci: Děkuji z pochopení

II. sešit: 1. odstavec sešitu - NEZMĚNĚNNÉM (má být jen jedno n)


:DDDDDDD češtinářka hehe

Re: Chyby webu

Posted: 12:31 14. Jul 2009
by malina
:DDDDDDD češtinářka hehe[/quote]


Hodně čtu a baví mě to, tak to tam prostě vidím. :D

Re: Chyby webu

Posted: 12:49 14. Jul 2009
by kucik
tak já počkám, až to bude všechono :mrgreen:

Re: Chyby webu

Posted: 13:03 14. Jul 2009
by malina
:D To bude průběžně, dyť to nemůžu přečíst všechno najednou. :)

Ostrovy vs. Pevnina II. sešit, dokončení. http://thalie.pilsfree.cz/povesti-povrc ... pevnina-ii
popis děje (kurzíva): 1. odstavec, 4. řádek odspoda - zhotoven to tří dnů
2. odstavec, 6. řádek odspoda - narážely za opevnění
4. odstavec, 2. řádek odspoda - stoje nedokázali podpálit
6. odstavec, 2. řádek (18.11.1079): v době mohutném útoku

III. sešit http://thalie.pilsfree.cz/povesti-povrc ... evnina-iii
zápis 9.1.1086: 1. odstavec, poslední řádek - začíná zima začíná být neoblomná

Re: Chyby webu

Posted: 13:44 14. Jul 2009
by malina
Paměti skřetího vpádu, http://thalie.pilsfree.cz/povesti-povrc ... tiho-vpadu
Pohled účastníka Neka Andera, 3. řádek pod obrázkem 4 osob - obratně vytáhl boty dýku (přidat z :wink: )
14. - 15. řádek, ten samý odstavec - což si po úderu palicí do hlavy si přesně nepamatuji
předposlední odstavec, 3. řádek - šokování tim hrozivým pohledem
předposlední odstavec, 6. řádek - vtom se ozvali famfáry
předposlední odstavec, 3. řádek odspoda - žádné těla známých
předposlední odstavec, 2. řádek odspoda - dveře zabarikádované dveře do hostince
předposlední odstavec, poslední 2 řádky - jen s lehkym zranění.
krom toho, hodně často je tam místo "jsme" jen "sme", ale brala jsem to jako osobní vyjádření autora. :wink:

Taky by bylo fajn, dopsat tam nějaký datum, kdy se ten skřetí vpád stal. Nic jsem o tom nenašla ani v časový přímce (pokud jsem to nepřehlídla EDIT - přehlídla, už to mám - 1387 k.l.) ani v infu u Zeměpisu Povrchu - tam je zmíněno ale vypálení Ivory drowama (1395, http://thalie.pilsfree.cz/zemepis-povrc ... kralovstvi).

Re: Chyby webu

Posted: 13:59 14. Jul 2009
by malina
Pověsti Podtemna, http://thalie.pilsfree.cz/povesti-podte ... m#o-ixrafh
2. odstavec, 4. řádek odspoda - Idrauthi a Malhornem
poslední odstavec, poslední řádek - pravdivost by však mohl osvědčit

Re: Chyby webu

Posted: 14:13 14. Jul 2009
by Tretas
Hele nezdá se ti že se mi fušuješ do mojeho topicu? Tenhle topic byl vytvořen abych si nabral příspěvky já a ne ty!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol:

Re: Chyby webu

Posted: 14:51 14. Jul 2009
by malina
Časová přímka, http://thalie.pilsfree.cz/casova-primka-85.htm
nic proti, ale šel by celý příspěvek u jednoho data napsat jednou řečí? :lol:
580- 595 k.l. - ...přičemž přístup je údajně zajištěn magickou cestou z věži magickych spolkov po cele Thalii, ktoré sa postupne stávajú šúčasťou magické univerzity :wink:
820 k.l. - elfové a trpaslici
890 k.l. - v troskách Imraxilia v Krymských horách

Re: Chyby webu

Posted: 14:52 14. Jul 2009
by malina
Tretas wrote:Hele nezdá se ti že se mi fušuješ do mojeho topicu? Tenhle topic byl vytvořen abych si nabral příspěvky já a ne ty!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol:
:lol: Neboj, ještě se tam toho najde hooodně. Můžeš třeba hledat, kde chybí čárky, to sem nepíšu a je toho tam hodně. :wink:

Re: Chyby webu

Posted: 11:25 16. Jul 2009
by malina
http://thalie.pilsfree.cz/ - hned na úvodní straně
2. řádek - Chceš se na okamžik být
2. odstavec, 1. řádek - muže poskytnout
4. odstavec, 1. řádek - Pěstovat obili
6. odstavec, 1. řádek - může byt zítra minulosti
6. odstavec, poslední řádek - World Builderi

Re: Chyby webu

Posted: 20:14 18. Jul 2009
by BlackSlim
U přehledu zbraní chybí válačné kladivo. Někdo ho tam zapoměl připsat. :)

Re: Chyby webu

Posted: 14:56 07. Nov 2009
by Tretas
http://thalie.pilsfree.cz/pravidla-82.htm

Smrt
Pokud postava zemře, presune se do podsvětí. Automaticky ztrací paměť týkající se konfliktu, pro který zemřela. Nepamatuje si tedy kde byla, ani kdo ji zabil. Ani pokud je oživena kouzlem ,,oživ mrtvého", ,,vzkříšenim" či v chrámu, paměť se jí neobnoví. Postava podle toho musí chovat chovat.

Pernamentní smrt
Je na každém hráči, zda bude na pernamentní smrt hrát. Žádný jiný hráč ho k tomu nesmí nutit! Postavu může nechat tčrvale

Re: Chyby webu

Posted: 13:23 24. Nov 2009
by kucik
Opraveno všechno až sem.

Re: Pravidla

Posted: 16:08 11. Dec 2009
by Modrovousice
No čekám takhle v práci na mamku a mám dopracováno a říkám si že si z nudy zase pročtu pravidla abych něco nechtěně neprovedla. A co to objevím... nu začneme s korekturou :)
červeně vyznačená místa značí věci co jsem opravila, a nebo která bych změnila co se týče větné struktury. Cílem je dotáhnout tento officiální text na co nejlepší úroveň, nejedná se o provokaci autora.

Pravidla pro Dungeon Mastery

- DM je na serveru Thalie nejvyšší autoritou.
- Znevážení této autority se může trestat až BANem IP adresy.
- Rozhodnutí DM jsou pro hráče konečná a neoddiskutovatelná.
- DM můze rozhodnout i jinak než v rámci pravidel, pokud to bude ve prospěch hry.
- Ceny a funkce všech věcí na serveru, včetně těchto pravidel se mohou na základě uvážení DM měnit s okamžitou platností.
- DM v žádném případě nenahrazuje ztráty způsobené krádeží. Výjimkou jsou ztráty zaviněné chybou ve hře.
- Je zakázáno žádat DM o jakékoliv zvýhodnění (např. poskytnutí lepšího vybavení, xp, oživení atd.).
- DM nesmí zneužívat svých pravomocí k nadržování nebo poškozování hráčů pokud to je v rozsporu s pravidly. Např. nesmí vylepšovat své postavy, s výjimkou testu funkční hry.

Re: Pravidla

Posted: 16:21 11. Dec 2009
by Modrovousice
Chyby a nedostatky ve hře

- Je zakázáno zneužívání herních chyb.
- Všechny nalezené chyby jsou hráči povinni nahlásit na fórum do příslušné sekce, nebo některému z DM nebo WB.

Hráčské účty a postavy

- Jméno postavy ve hře, či její titul, stejně též jméno účtu, nesmí obsahovat vulgární, nebo mít(to slovo tam je navíc asi) urážlivý charakter, ani výrazy, které by si hráči mohli splést s NPC postavami (jako např. Wight, Ghoul, Dragon apod.).
- Jméno postavy ve hře musí odpovídat zažitým zvyklostem pro RP (Postavy se jmény typu Arnold(Arnold je normální jméno ne? :)), WC13, 785, Maniak30 apod. budou nemilosrdně mazány).
- Ze systémových důvodů je zakázáno vytvářet postavy beze jména. - Vyvarujte se kopírování jmen velmi známých postav a hrdinů z počítačových her a filmů (Gandalf, Legolas, Minsk, Daelan apod.). S vymýšlením jmen, pro vaše postavy, vám může pomoci generátor, který je k dispozici při tvorbě postavy.
- Můžete hrát jen s postavami, které byly vytvořeny na tomto serveru.
- Hráč má právo požádat o smazání postav, které již nebude používat. Žádosti se zapisují na fóru do příslušné sekce, nebo se sdělují DM.
- Je zakázáno přendavání věcí mezi postavami jednoho hrače, ať položením na zem, či za pomoci jiného hráče. Hříšníci budou potrestání sebráním věcí. V opakovaných případech až smazáním postavy, která věc přendavala.
- Na Thalii mohou mít postavy pouze dvojpovolání. Z důvodu zamezení nepříjemných buildů.