Page 7 of 51

Re: Pady serveru

Posted: 08:30 16. Jan 2009
by Theogil I
igor wrote:Idiotům v Praze se v Sitelu opět posral nějakej router, celý Pilsfree jede přes zálohu, proto to tak laguje.
Díky za info, už jsem viděl katastrofické scénáře. Včera to byl opravdu děs a noční můra. Tak to snad brzy opraví.

Re: Pady serveru

Posted: 18:28 18. Jan 2009
by paja13
vypada ze servr zas pad navic mel od restartu ve dve desny lagy :o(

Re: Pady serveru

Posted: 18:29 18. Jan 2009
by nomis_b
hm padlo to , kdyz sem se prihlasoval ja.

A to nejsem DM :(

Re: Pady serveru

Posted: 16:57 03. Mar 2009
by Rejty
Realizován další nápad, jak zamezit pádům. Snad to už konečně pomůže...

Re: Pady serveru

Posted: 18:14 03. Mar 2009
by Salyr
zamezit pristup horsim hracum co to neumi aby tam nebylo zbytecne moc lidi? :twisted:

Re: Pady serveru

Posted: 18:20 03. Mar 2009
by DieHardMan
Salyr wrote:zamezit pristup horsim hracum co to neumi aby tam nebylo zbytecne moc lidi? :twisted:
Jak ty s Ailenom?

Re: Pady serveru

Posted: 18:27 03. Mar 2009
by Salyr
co ja s Ailenem?
ja s nim akorat parkrat zasel expit inac sem se s nik akorat vykecaval.

Re: Pady serveru

Posted: 20:48 03. Mar 2009
by DieHardMan
No stretol som vás raz a mal som dosť. :( To nebola hra ale "nehra"

Re: Pady serveru

Posted: 20:50 03. Mar 2009
by Tretas
šrubák byl jednoduše řečeno blb, ale už má BAN takže to bude v pohodě a tohle forum má název "pády serveru" a ne "drbeme šrubáka" :lol:

Re: Pady serveru

Posted: 20:56 03. Mar 2009
by DieHardMan
Prepáčte za offtopic ale nemohol som nič nepovedať keď tu niekto kecá o tom ako zakázať prístup hráčom čo to nevedia alebo nerešpektujú RP a sám to nerobí. Môžte to zmazať

Re: Pady serveru

Posted: 21:53 03. Mar 2009
by Neithan1
Tvuj nazor samozrejme vsichni zdilime mlady padawane.

Re: Pady serveru

Posted: 22:05 03. Mar 2009
by Krata
hahahahaha, t3n n00b n3věDěL byL f4kt .. n0 LOL, DMs pwned !!!!!! n3cH4t tr4pN3jcH k3cŮ ... roflmao

transolator:

Srubak prostě moc nezvládal pravidla serveru, DM se s nim snažili jednat, nereagoval a dostal BAN..

Re: Pady serveru

Posted: 00:38 04. Mar 2009
by paja13
Rejty wrote:Realizován další nápad, jak zamezit pádům. Snad to už konečně pomůže...
nepomohlo - prave pad znovu :o(

Re: Pady serveru

Posted: 00:39 04. Mar 2009
by Rejty
Já už teda fakt nevím. :roll:

Re: Pady serveru

Posted: 00:47 04. Mar 2009
by --Bragner--
Pokad mne zrak nesali, tak to padlo behem 10minut dvakrat ted.