Mno, odkud začít? Poradíte mi někdo? Ne... škoda no...
Takže, asi se budu opakovat, jen pro ujasnění.... za 1).. patřím mezi splodinu co se týče RP a jsem na EQ asi nejtrestanějším hráčem. Mám několik významných prohřešků, některé byli i omyli ale nebudu se obhajovat. Prostě sem na EQ vedený ,,,, jako pakáž a všestraný zločinec´´´´ . I když sem tam byl a možná ještě sem vedený jako takovíto hráč, tak se mnou jisté DM neztratilo nervy až natolik abych dostal pernamentní BAN a to vedlo jen k tomu že po několika měsících práce z jeho strany sem konečně ( snad) pochopil co to znamená hrát RP a vcítit se do postavy atd..... Říkám to proto aby si nikdo nemyslel že ten hráč, který mi jistý okamžik zkazil hru je pro mě odsouzený a nebudu se s ním bavit, rozhodně to tak není. Napsal sem to schválně na phorum aby si uvědomil že něco není v pořádku. Schválně sem nepsal jeho jméno ani nick ve hře ani cokoliv co by mohlo naznačit kdo jím je. Přiznám se, řekl jsem to jen Daanarimu, kterého sem požádal aby nijak neřešil tuto situaci a on mi slíbil, že to nebude řešit. Podle mě je to dobrý nápad, takto upozornit hráče na porušení pravidel co se týče OOC hlášek a jiných věcí. To asi k tomu, co bylo cílem tohoto topicu.
K běhání--- debatu o běhání sem nezačal já, rozhodně vaše názory beru, ať pro mě negativní nebo pozitivní... tohle je phorum a o názory tu jde, názory všech, kteří mají k dané věci co říct. Jen, poprosil bych maličkost, než kdokoliv cokoliv napíše, ať si to po sobě přečte a rozmyslí se ještě jednou s chladnou hlavou co napsal. Tím nemám na mysli urážky, s těmi sem se tu nesetkal a za to sem vděčný, páč to sem ani nepatří. Ani pravopisné chyby, sám píšu jako prase... vlastně jako veleprase

. Ale o zbytečné slovíčkaření a další podobné věci, které oddalují řešení problému. Nadále bych poprosil aby hráči nebo kdokoliv jiný, když čte topic, aby ho četli duchapřítomně. Ujasním to tím, a to se budu už asi po 3. opakovat, že ohledně běhání : ( zase se rozepíšu )
V tomto příspěvku se řeší běhání. Jestli jste si všimli, jde tu o kompromis, mezi dvěma tábory. Myslím že jsme dospělí lidé a myslím že máme dost rozumu se dohodnout. Jední jsou odpůrci běhání, druzí zastánci ze všeljakých důvodů. Položte si otázku, co je vlastně správně?? Dobře... jsem tu novej a jsou tu zaběhnutý nějaké metody hraní, jsem holt ten intruder ( narušitel), který přišel a začal rýpat do zaběhnutých věcí. Položte si další otázku, proč? Proč ten intruder začal rýpat? Na to vám odpovím snadno, tento srver má v popisu že je to RP server a že se tu hraje RP. Neříkám že se tu RP nehraje, hraje a to pěkný. Pobavil sem se s hráči dobře a jsem jim za to moc vděčný ( teď myslím staré obyvatele thálie) RP má ale svá pravidla a měli by se dodržovat. Je možná paradox že to říkám právě já, ten hráč co byl snad nejproblémovějším hráčem na ( promin steelmartine

) HCRP serveru. Ale... *vydechne a znovu se nadechne, mávne rukou a zazubí se* Prostě a jednoduše jde tu hlavně o ten kompromis, několikrát, myslím že 3x sem psal že by bylo dobré aby se ve městě a o lokaci dál od města neběhalo, že jinde at si kdo chce běha a kdo ne neběhá, ale ve městě aby se toto dodržovalo. Ptal sem se na vaše názory o tomto návrhu.... schválně jestli najdete odpověd? NE, nenajdete, všichni, kteří reagovali, reagovali na běhání ze všech směrů, prostě globálně. Kdo z vás mi odpověděl na otázku a na můj návrh??? Heh, nikdo. Proto se táži znova, kdo souhlasí se zákazem běhání po městě a o lokaci dál. To zákazem berte prosím v uvozovkách, nevěděl jsem jak to nahradit

. Mimoto, vysvětlím proč zrovna ve městě je to důležité a vhodné..... Ve městech bývá jistá populace hráčů a hráči se setkávají ve městech nejčastěji. Docela zamrzí když zrovna moje postava chce někoho zastihnout ale já jako hráč to nestihnu napsat.. a to píšu relativně rychle

. Thálie se mi líbí z jednoho důvodu, vrazi a zloději.... třeba v karatahě nebo jak se to píše... je tam spousty uliček a zákoutí... zloděj jede přes hips a vrah taky... sledování atd.... kdybyste jen věděli jaká je to zábava.... ( To že byste běhali někde jinde a tam by zloděj nemohl použít hips je holt součástí kompromisu, a to zloděje nehraju... ale myslím na lidi kteří ano) A sposty dalších a dalších důvodů proč ve městě neběhat. Nejde mi o to aby se z thalie stala realita , nebo druhý život, jde mi samozřejmě o fantasy, ale také o rp a s tím úzce souvisí běhání. Škoda že ti kteří to nechtějí pochopit si asi neužijou tolik zábavy, protože třeba například dm přijde s questem ale nestihne vás na něj upozornit, protože nepíše jako robot aby to stihl napsat dříve než proběhnete ( pardon zase se opakuji) *vypije panáka* Berte to tak že tohle je rp server a ne akční server, pár hráčů to hraje spíš jako šílenou akci.. běhání dungeony a craft... a nevnímá věci okolo.. takhle to prostě vidím a je smutný ře to tak je. Smutný je to pro mě protože to tak cítím, někdo jiný bude určitě jiného názoru.... a přijde mu to co píšu naprosto nesmyslné a hloupé.. holt riziko povolání
Takže pro rekapitulaci, jde mi vlastně jen o to abyste se mi vyjádřili ( postačí pouze souhlasím - nesouhlasím) k názoru běhání ve městě a o lokaci vedle... jestli to je nebo není zbytečný. To je myslím hlavní a stěžejní věcí o kterou tu ted jde, když nepočítám můj první příspěvek. Prosil bych odpověd na tento nápad a pokud možno od všech. Klidně to jakkoliv okomentujte, klidně mě pošlete do h**** a nebo spláchněte a setřete, ale prosím odpovězte konečně na ten dotaz, když už budete komentovat můj nepřehledný příspěvek...... Děkuji předem všem z účastněným v poslanecké sněmovně...
// mimochodem, jsem rád že tenhle flame je jak zapálená sirka, že to není jak nějaká obrovská fatra... za to dík