Page 7 of 8

Re: Na foru po pádu serveru

Posted: 18:05 05. Apr 2009
by Tretas
ale fakt to spadlo, jsem ve vypisu a nehraju, teda aspon myslím že to je pád...

Re: Na foru po pádu serveru

Posted: 18:08 05. Apr 2009
by Tretas
je to v pořádku?

Re: Na foru po pádu serveru

Posted: 18:09 05. Apr 2009
by Godried
jop padlo :(

Re: Na foru po pádu serveru

Posted: 18:16 05. Apr 2009
by monstera
jaara wrote:Ahoj, nehlásil jsem to, ale dnes se měnila veřejná IP adresa serveru a asi bude chvilku trvat, než to směrovače poberou.. Tak pokud to zrovna vám nejde, budete muset počkat :-). Každopádně pokud si tuhle zprávu čtete, tak vám to musí jít.

Samozřejmě používejte správnou adresu do hry, která zní: thalie.pilsfree.cz

Používám tuto adresu, ale připojit se nemohu. Jaká je ta nová IP adresa serveru ? Třeba by jsme se na ni mohli připojit lépe.
Předpokládám, že krafterská výprava se vzhledem k těmto potížím dnes nekoná, pokud ano, je mi to líto.....

Re: Na foru po pádu serveru

Posted: 18:27 05. Apr 2009
by Godried
ted to fakt nejede :(
Nova IP adresa by mela byt v prekladu: 78.108.108.89:5121

Re: Na foru po pádu serveru

Posted: 18:34 05. Apr 2009
by Pidizvik
Godried wrote:ted to fakt nejede :(
Nova IP adresa by mela byt v prekladu: 78.108.108.89:5121

Servr cca v 18:00 padnul...takže teď pro změnu není chyba v ardese , ale přímo na servru. Těch 21 hráčů tam oprvdu teď není ale jen zůstala jejich jména vyset v ukazateli. Vím to 100% protože podle ukazatele stále hraji :-)))

Re: Na foru po pádu serveru

Posted: 18:38 05. Apr 2009
by Tretas
Pidizvik wrote:
Godried wrote:ted to fakt nejede :(
Nova IP adresa by mela byt v prekladu: 78.108.108.89:5121

Servr cca v 18:00 padnul...takže teď pro změnu není chyba v ardese , ale přímo na servru. Těch 21 hráčů tam oprvdu teď není ale jen zůstala jejich jména vyset v ukazateli. Vím to 100% protože podle ukazatele stále hraji :-)))
to je postřeh :-D ja to tu už píšu id 17:57 :-D

Re: Na foru po pádu serveru

Posted: 18:52 05. Apr 2009
by monstera
Tretas wrote:
Pidizvik wrote:
Godried wrote:ted to fakt nejede :(
Nova IP adresa by mela byt v prekladu: 78.108.108.89:5121

Servr cca v 18:00 padnul...takže teď pro změnu není chyba v ardese , ale přímo na servru. Těch 21 hráčů tam oprvdu teď není ale jen zůstala jejich jména vyset v ukazateli. Vím to 100% protože podle ukazatele stále hraji :-)))
to je postřeh :-D ja to tu už píšu id 17:57 :-D
ale já se marně snaží připojit od 17,35 ......

Re: Na foru po pádu serveru

Posted: 19:03 05. Apr 2009
by Tretas
restartujete to prosím?

Re: Na foru po pádu serveru

Posted: 19:15 05. Apr 2009
by Bahnak
NO, ASPON SE NOMIS PROJEL PO BRNE......
Chudák, neslo se mu pripojit od sebe z domu tak jel pres cele Brno ke kamaradovi se lognout kvuli dnesnimu Q...

a si aspon po telefonu vyborne pokecal s Rokem... :-)

vyprava tudíž padá....

Re: Na foru po pádu serveru

Posted: 19:22 05. Apr 2009
by Fidorka
Takže už je to jasné , za pád servru může výprava krafterů....servr tolik "zpocených krumpáčů" v jedné lokaci nesnáší :twisted:

Re: Na foru po pádu serveru

Posted: 19:23 05. Apr 2009
by Jachym
Nemam tam postavy :(

Re: Na foru po pádu serveru

Posted: 19:24 05. Apr 2009
by Daanri
Ale mas, je to blba odozva, treba relogovat.

Re: Na foru po pádu serveru

Posted: 19:27 05. Apr 2009
by Tretas
Fidorka wrote:Takže už je to jasné , za pád servru může výprava krafterů....servr tolik "zpocených krumpáčů" v jedné lokaci nesnáší :twisted:
zatím jsme byli v karathe na přípravě :-D

Re: Na foru po pádu serveru

Posted: 10:10 06. Apr 2009
by Bahnak
9:50 ... opet to žuchlo, maji už DM hulku na vraceni craftovych expu?