Page 7 of 8
Re: Na foru po pádu serveru
Posted: 18:05 05. Apr 2009
by Tretas
ale fakt to spadlo, jsem ve vypisu a nehraju, teda aspon myslím že to je pád...
Re: Na foru po pádu serveru
Posted: 18:08 05. Apr 2009
by Tretas
je to v pořádku?
Re: Na foru po pádu serveru
Posted: 18:09 05. Apr 2009
by Godried
jop padlo

Re: Na foru po pádu serveru
Posted: 18:16 05. Apr 2009
by monstera
jaara wrote:Ahoj, nehlásil jsem to, ale dnes se měnila veřejná IP adresa serveru a asi bude chvilku trvat, než to směrovače poberou.. Tak pokud to zrovna vám nejde, budete muset počkat

. Každopádně pokud si tuhle zprávu čtete, tak vám to musí jít.
Samozřejmě používejte správnou adresu do hry, která zní:
thalie.pilsfree.cz
Používám tuto adresu, ale připojit se nemohu. Jaká je ta nová IP adresa serveru ? Třeba by jsme se na ni mohli připojit lépe.
Předpokládám, že krafterská výprava se vzhledem k těmto potížím dnes nekoná, pokud ano, je mi to líto.....
Re: Na foru po pádu serveru
Posted: 18:27 05. Apr 2009
by Godried
ted to fakt nejede
Nova IP adresa by mela byt v prekladu: 78.108.108.89:5121
Re: Na foru po pádu serveru
Posted: 18:34 05. Apr 2009
by Pidizvik
Godried wrote:ted to fakt nejede
Nova IP adresa by mela byt v prekladu: 78.108.108.89:5121
Servr cca v 18:00 padnul...takže teď pro změnu není chyba v ardese , ale přímo na servru. Těch 21 hráčů tam oprvdu teď není ale jen zůstala jejich jména vyset v ukazateli. Vím to 100% protože podle ukazatele stále hraji

))
Re: Na foru po pádu serveru
Posted: 18:38 05. Apr 2009
by Tretas
Pidizvik wrote:Godried wrote:ted to fakt nejede
Nova IP adresa by mela byt v prekladu: 78.108.108.89:5121
Servr cca v 18:00 padnul...takže teď pro změnu není chyba v ardese , ale přímo na servru. Těch 21 hráčů tam oprvdu teď není ale jen zůstala jejich jména vyset v ukazateli. Vím to 100% protože podle ukazatele stále hraji

))
to je postřeh

ja to tu už píšu id 17:57

Re: Na foru po pádu serveru
Posted: 18:52 05. Apr 2009
by monstera
Tretas wrote:Pidizvik wrote:Godried wrote:ted to fakt nejede
Nova IP adresa by mela byt v prekladu: 78.108.108.89:5121
Servr cca v 18:00 padnul...takže teď pro změnu není chyba v ardese , ale přímo na servru. Těch 21 hráčů tam oprvdu teď není ale jen zůstala jejich jména vyset v ukazateli. Vím to 100% protože podle ukazatele stále hraji

))
to je postřeh

ja to tu už píšu id 17:57

ale já se marně snaží připojit od 17,35 ......
Re: Na foru po pádu serveru
Posted: 19:03 05. Apr 2009
by Tretas
restartujete to prosím?
Re: Na foru po pádu serveru
Posted: 19:15 05. Apr 2009
by Bahnak
NO, ASPON SE NOMIS PROJEL PO BRNE......
Chudák, neslo se mu pripojit od sebe z domu tak jel pres cele Brno ke kamaradovi se lognout kvuli dnesnimu Q...
a si aspon po telefonu vyborne pokecal s Rokem...
vyprava tudíž padá....
Re: Na foru po pádu serveru
Posted: 19:22 05. Apr 2009
by Fidorka
Takže už je to jasné , za pád servru může výprava krafterů....servr tolik "zpocených krumpáčů" v jedné lokaci nesnáší

Re: Na foru po pádu serveru
Posted: 19:23 05. Apr 2009
by Jachym
Nemam tam postavy

Re: Na foru po pádu serveru
Posted: 19:24 05. Apr 2009
by Daanri
Ale mas, je to blba odozva, treba relogovat.
Re: Na foru po pádu serveru
Posted: 19:27 05. Apr 2009
by Tretas
Fidorka wrote:Takže už je to jasné , za pád servru může výprava krafterů....servr tolik "zpocených krumpáčů" v jedné lokaci nesnáší

zatím jsme byli v karathe na přípravě

Re: Na foru po pádu serveru
Posted: 10:10 06. Apr 2009
by Bahnak
9:50 ... opet to žuchlo, maji už DM hulku na vraceni craftovych expu?