Page 7 of 9
Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09
Posted: 16:54 27. Feb 2009
by Theogil I
Neblbněte, když jsem byl marodnej, tak jsem se taky nechal ukecat a vyneslo mi to další týden madění navrch ... to je pak na houbelec.
Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09
Posted: 17:54 27. Feb 2009
by Lord_Berserk
me bolelo v krku a par vodek to vyresilo... a Rejtymu se na antibijotika urcite bude pit znamenite a zalevno

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09
Posted: 18:27 27. Feb 2009
by photter
takže kdo chce vzít z prahy do plzně, dopravte se na konečnou metra A dejvická a děte kousek po evropský, sou tam nástupiště autobusů, tak buďte někde u posledního směrem z prahy ven
počítám s andersonem a mám eště dvě místa
červená fabie 2K3 5381, telefon 605 590 963
odjezd cca. 14 hodin, spíš maličko pozdějc
Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09
Posted: 18:33 27. Feb 2009
by Rejty
Si vyměnil auto za motorku?
Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09
Posted: 18:35 27. Feb 2009
by Neithan1
Theogil I wrote:Tak tedy to nechali na mě ... auto z Brna nepřijede, důvodem je finanční náročnost na dopravu a ubytování. Vzhledem k tomu, že je Rejty marod a Kucik údajně přijede až večer do restaurace se čás osádky jedoucích prakticky jen kvůli poradě vůdců světa rozhodla, že je to na posezení v hospodě příliš vysoký finanční náklad. A jak to tak bývá, odpadne jeden, pak druhý, a poslední dva když rozpočítají náklady zjistí, že je to sakra drahý výlet do hospody. Tak tedy se budeme těšit na sraz v nechřipkové době. Práci zdar T.
vlak vas vyjde lacnejsie nez auto nie ? a hotel stoji 250 kc... my ideme az zo slovenska na pivo do plzne !
Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09
Posted: 18:46 27. Feb 2009
by photter
@ rejty
prd, mám obojí
@ brňáci
neserte, skočte na nějakýho leoše janáčka nebo jak se ty rychlíky jmenujou a v praze ste za chvilku
když to dáte do dvou, můžu dva vzít
Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09
Posted: 19:46 27. Feb 2009
by Lord_Berserk
PLÁN BITVY !!!
Kdo neznat a nechtít hledat spoje MHD nebo nechtít platit za lístek
je fakt nejlepčí to vzít pěšmo rovnou do hospody...a protože být Berserk na vás po celej rok hodnej, udělat tu mapu pro pěšáky
pro tupce - mapa jen pro ty co přiject vlak nebo autobus
Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09
Posted: 19:56 27. Feb 2009
by Krata
kdyby si to neposlal tak já bych heldal úplně někde jinde

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09
Posted: 21:43 27. Feb 2009
by Marvin
Tak zajtra ... smrtelnici!
Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09
Posted: 22:51 27. Feb 2009
by Aznar
pokusim se dorazit, ale asi az o neco pozdejs, tak doufam ze uz vsichni nebudou pod stolem

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09
Posted: 00:16 28. Feb 2009
by zachy
Přeju vam hodně chlastu a zabavy.. rad bych prisel ale uz neco mam... nezapomente poridit nejaky fotky

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09
Posted: 11:03 01. Mar 2009
by igor
první po srazu

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09
Posted: 11:26 01. Mar 2009
by Kiri
Neithan1 wrote:Theogil I wrote:Tak tedy to nechali na mě ... auto z Brna nepřijede, důvodem je finanční náročnost na dopravu a ubytování. Vzhledem k tomu, že je Rejty marod a Kucik údajně přijede až večer do restaurace se čás osádky jedoucích prakticky jen kvůli poradě vůdců světa rozhodla, že je to na posezení v hospodě příliš vysoký finanční náklad. A jak to tak bývá, odpadne jeden, pak druhý, a poslední dva když rozpočítají náklady zjistí, že je to sakra drahý výlet do hospody. Tak tedy se budeme těšit na sraz v nechřipkové době. Práci zdar T.
vlak vas vyjde lacnejsie nez auto nie ? a hotel stoji 250 kc... my ideme az zo slovenska na pivo do plzne !
To je videt ta chut pit

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09
Posted: 11:32 01. Mar 2009
by Rejty
Sraz byl fajn, ač jsem tam byl jen chvíli.
Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09
Posted: 13:30 01. Mar 2009
by Anderson I
Sraz byl skvělý, díky za něj a jinak o mě nemějte obavy. Přes veškerou péči českých drah jsem ve zdraví dorazil s velice pěkným, pouze hodinovým zpožděním. Příště zůstávám přes noc. Na tohle století jsem si krásné drážní zážitky právě vybral.
PS: Jestli existuje dopravní peklo, tak už vím, kdo mu šéfuje.
