Page 7 of 9

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 16:54 27. Feb 2009
by Theogil I
Neblbněte, když jsem byl marodnej, tak jsem se taky nechal ukecat a vyneslo mi to další týden madění navrch ... to je pak na houbelec.

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 17:54 27. Feb 2009
by Lord_Berserk
me bolelo v krku a par vodek to vyresilo... a Rejtymu se na antibijotika urcite bude pit znamenite a zalevno :mrgreen:

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 18:27 27. Feb 2009
by photter
takže kdo chce vzít z prahy do plzně, dopravte se na konečnou metra A dejvická a děte kousek po evropský, sou tam nástupiště autobusů, tak buďte někde u posledního směrem z prahy ven
počítám s andersonem a mám eště dvě místa
červená fabie 2K3 5381, telefon 605 590 963
odjezd cca. 14 hodin, spíš maličko pozdějc

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 18:33 27. Feb 2009
by Rejty
Si vyměnil auto za motorku?

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 18:35 27. Feb 2009
by Neithan1
Theogil I wrote:Tak tedy to nechali na mě ... auto z Brna nepřijede, důvodem je finanční náročnost na dopravu a ubytování. Vzhledem k tomu, že je Rejty marod a Kucik údajně přijede až večer do restaurace se čás osádky jedoucích prakticky jen kvůli poradě vůdců světa rozhodla, že je to na posezení v hospodě příliš vysoký finanční náklad. A jak to tak bývá, odpadne jeden, pak druhý, a poslední dva když rozpočítají náklady zjistí, že je to sakra drahý výlet do hospody. Tak tedy se budeme těšit na sraz v nechřipkové době. Práci zdar T.
vlak vas vyjde lacnejsie nez auto nie ? a hotel stoji 250 kc... my ideme az zo slovenska na pivo do plzne !

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 18:46 27. Feb 2009
by photter
@ rejty
prd, mám obojí
@ brňáci
neserte, skočte na nějakýho leoše janáčka nebo jak se ty rychlíky jmenujou a v praze ste za chvilku
když to dáte do dvou, můžu dva vzít

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 19:46 27. Feb 2009
by Lord_Berserk
PLÁN BITVY !!!

Kdo neznat a nechtít hledat spoje MHD nebo nechtít platit za lístek :mrgreen: je fakt nejlepčí to vzít pěšmo rovnou do hospody...a protože být Berserk na vás po celej rok hodnej, udělat tu mapu pro pěšáky :idea:

pro tupce - mapa jen pro ty co přiject vlak nebo autobus

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 19:56 27. Feb 2009
by Krata
kdyby si to neposlal tak já bych heldal úplně někde jinde :D

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 21:43 27. Feb 2009
by Marvin
Tak zajtra ... smrtelnici! :twisted:

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 22:51 27. Feb 2009
by Aznar
pokusim se dorazit, ale asi az o neco pozdejs, tak doufam ze uz vsichni nebudou pod stolem :lol:

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 00:16 28. Feb 2009
by zachy
Přeju vam hodně chlastu a zabavy.. rad bych prisel ale uz neco mam... nezapomente poridit nejaky fotky ;)

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 11:03 01. Mar 2009
by igor
první po srazu :D

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 11:26 01. Mar 2009
by Kiri
Neithan1 wrote:
Theogil I wrote:Tak tedy to nechali na mě ... auto z Brna nepřijede, důvodem je finanční náročnost na dopravu a ubytování. Vzhledem k tomu, že je Rejty marod a Kucik údajně přijede až večer do restaurace se čás osádky jedoucích prakticky jen kvůli poradě vůdců světa rozhodla, že je to na posezení v hospodě příliš vysoký finanční náklad. A jak to tak bývá, odpadne jeden, pak druhý, a poslední dva když rozpočítají náklady zjistí, že je to sakra drahý výlet do hospody. Tak tedy se budeme těšit na sraz v nechřipkové době. Práci zdar T.
vlak vas vyjde lacnejsie nez auto nie ? a hotel stoji 250 kc... my ideme az zo slovenska na pivo do plzne !
To je videt ta chut pit :D :D :D

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 11:32 01. Mar 2009
by Rejty
Sraz byl fajn, ač jsem tam byl jen chvíli.

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 13:30 01. Mar 2009
by Anderson I
Sraz byl skvělý, díky za něj a jinak o mě nemějte obavy. Přes veškerou péči českých drah jsem ve zdraví dorazil s velice pěkným, pouze hodinovým zpožděním. Příště zůstávám přes noc. Na tohle století jsem si krásné drážní zážitky právě vybral.
PS: Jestli existuje dopravní peklo, tak už vím, kdo mu šéfuje. :twisted: