Page 7 of 13

Re: pad serveru

Posted: 21:25 11. May 2009
by Tretas
no já ve složce NWN mám nehorázný bordel, mám tam haky z EQ kandalabrie a co já vím eště, ale uklízet se mi to nechce, se bojím že bych smazal něco Thalijského :mrgreen: :mrgreen: ale já to bejt nemůžu, padá to furt i když nejsem loglý

Re: pad serveru

Posted: 21:27 11. May 2009
by Hassan
Takze stolky v haji jeste teda zkusit zamnknout tu lokaci s trhem nebo ji dat uplne ze servru docasne pryc

Re: pad serveru

Posted: 22:08 11. May 2009
by innfra
No mysleli jsme si teda že to jsou stolky... co když to jsou NPC ?

Re: pad serveru

Posted: 22:23 11. May 2009
by monstera
innfra wrote:No mysleli jsme si teda že to jsou stolky... co když to jsou NPC ?
Nekraftíme a padá to... Stolky to nejsou... Pokud to je hráč, přišlo by se na to analyzou přítomnosti hráčů na thalii v okamžiku pádu z většího množství událostí. Pokud to není hráč, je ještě možnost vyřazovat postupně jednotlivé lokace nebo skupiny lokací..
Nebo vytvořit boha Servropada a přinášet mu oběti včetně krvavých.....

Re: pad serveru

Posted: 22:37 11. May 2009
by innfra
Doufám že nechceš navrhnout tou krvavou obětí, mojí Tariel to bych byl zásadně proti :twisted:

Re: pad serveru

Posted: 23:35 11. May 2009
by innfra
23.32 procházka podtemnem, doufám že na mě naběhnou všichni z podtemna teď :roll:

Re: pad serveru

Posted: 23:36 11. May 2009
by Arsen
My jsme rozdělovaly lup v Cheevu u klenotníka, to už vidím jak zas budu chudej ,)

Re: pad serveru

Posted: 23:41 11. May 2009
by kucik
Nejosvedcenejsi ochranou proti padum serveru je pry pravidelne obetovat clenum tymu mlade, krasne a povolne panny.

Re: pad serveru

Posted: 23:43 11. May 2009
by aster3
kucik wrote:Nejosvedcenejsi ochranou proti padum serveru je pry pravidelne obetovat clenum tymu mlade, krasne a povolne panny.

mlade, krasne, porad chtive a hlavne jsou z gumy... no problemo :wink:

Re: pad serveru

Posted: 23:45 11. May 2009
by innfra
cože ?

Re: pad serveru

Posted: 21:44 12. May 2009
by melvik
stolkama to nebylo tak sem je vratil odkad sem je smazl :) misto toho sem zkusil zmenit nastaveni npc v te lokaci, tak zkuste to zhodit nekdy esi se povede

Re: pad serveru

Posted: 20:58 02. Jun 2009
by Manolla
Teda,ted me to nastvalo jako jindy,plnej brouk trofeji a narubanejch drahejch kamenu a padne to.Grrrrrr :evil:

Re: pad serveru

Posted: 20:59 02. Jun 2009
by monstera
Na svatbě Kory i server padl dojetím

Re: pad serveru

Posted: 21:00 02. Jun 2009
by Manolla
Fakt mam po chuti delat nakej craft...Sakra
Ja vim ze to nikdo nedela schvalne ale aspon to musim napsat.

Re: pad serveru

Posted: 21:10 02. Jun 2009
by Žorž
Svatba vskutku padla dojetím, ale není u konce, ještě je něco v plánu...pokusíme se celou scénu to co nejrychleji rekonstruovat, tak mějte trpělivost.