Page 7 of 33

Re: Váš portret

Posted: 16:21 30. Jun 2009
by Krata
taky bych osoby na klavíru vyměnil za opačné pohlaví s méně ošacením :mrgreen:

Re: Váš portret

Posted: 17:45 30. Jun 2009
by jachyra
Hmmm .... rodičia majú piáno .... mám sa sporo odená odfotiť, jak na ňom ležím? Pre potešenie vašich očí? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Váš portret

Posted: 17:56 30. Jun 2009
by Marvin
jachyra wrote: A nakoľko by podľa mňa mali byť odmeňovaní i DM za takéto náročné úlohy, tak ak sa raz stretneme real, tak vás určite pozývam na pivo ;D
-toto si vravela v podakovani strana 56 za nas/tvoj porod. Tak miesto piva sem mozes hodit tu fotku :D

Re: Váš portret

Posted: 18:02 30. Jun 2009
by Hassan
jachyra wrote:Hmmm .... rodičia majú piáno .... mám sa sporo odená odfotiť, jak na ňom ležím? Pre potešenie vašich očí? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ja jen zadam pokud tu nekdo bude umistovat fotky intimnejsiho charakteru tak jedine a vyhradne zeny :lol: Protoze ja uz mam v klavesnici nalitou stavu a nehodlam si ji jeste pozvracet :lol:

Re: Váš portret

Posted: 18:29 30. Jun 2009
by jachyra
:mrgreen: verejne to dať nemôžem, žiaľ ;D to by som bola ako nejaké zvieratko, ktoré sa na trhovisku vystavuje na predaj ;D kto bude na thalijovici na Slovensku v septembri (ak sa uskutoční), ten ma uvidí ;D

Re: Váš portret

Posted: 18:45 30. Jun 2009
by Hassan
Huh na Slovensku je to drahy tam se plati eurem a my mame ted dlbej kurz :)

Re: Váš portret

Posted: 18:46 30. Jun 2009
by Daanri
No ja si myslim, ze hlavne tym opacnym pohlavim natom kridle bolo myslene to, ze predsa zeny su lahsej vahy ako dvaja tipci, cize z toho dovodu to kridlo trpi menej, ale zas to tu nikto nepochopil. :P
jachyra wrote::mrgreen: verejne to dať nemôžem, žiaľ ;D to by som bola ako nejaké zvieratko, ktoré sa na trhovisku vystavuje na predaj ;D kto bude na thalijovici na Slovensku v septembri (ak sa uskutoční), ten ma uvidí ;D
off topic ale uskutocni...uz vyberam chaty, ktore by prichadzali v uvahu, len ich musim obehnut a pofotit a pak dam na vyber ;)

Re: Váš portret

Posted: 18:57 30. Jun 2009
by Marvin
Ked to bude mozne, tak nech sa tie chaty vyfotia sporo odene na klaviri :)

Re: Váš portret

Posted: 19:23 30. Jun 2009
by jachyra
;DDD to pochybujem, že je možné ... i keď nikto nikdy nevie .... hee ale k tým foto, ak ma raz manžel fest naštve, tak tu tú foto možno aj hodím ;D

Re: Váš portret

Posted: 19:42 30. Jun 2009
by Pajule
jedna fotka a všecho se zas otočí úplně jinam :D

Re: Váš portret

Posted: 20:10 30. Jun 2009
by Hassan
Tak kdyz tak posilejte fotky sem ICQ 215562950 :lol: Ale jen ty co stojej za to kluci nic neposilejte ale na pivo zajit muzem :twisted:Ovsem nezletile divky take ne (Pajule) pochopitelne a stare baby tez ne (Marii)... :twisted: Takze mi to tady asi vlastne nikdo neposle :roll:

Re: Váš portret

Posted: 21:20 30. Jun 2009
by Marvin
Hassan wrote:Ovsem nezletile divky take ne (Pajule) pochopitelne a stare baby tez ne (Marii)... :twisted: Takze mi to tady asi vlastne nikdo neposle :roll:
Ked dostanes v hre nahodou DM kill, tak ver, ze to nebol omyl :evil:

Re: Váš portret

Posted: 21:42 30. Jun 2009
by Pajule
Hassan wrote: stare baby tez ne (Marii)... :twisted: Takze mi to tady asi vlastne nikdo neposle :roll:

to je hnusný :evil: :evil:

Re: Váš portret

Posted: 21:46 30. Jun 2009
by Krata
nebylo to moc hezké..

Re: Váš portret

Posted: 22:21 30. Jun 2009
by Skipp
Baby teraz mate moznost uhasit toho hassana 8)