Page 7 of 33
Re: Váš portret
Posted: 16:21 30. Jun 2009
by Krata
taky bych osoby na klavíru vyměnil za opačné pohlaví s méně ošacením

Re: Váš portret
Posted: 17:45 30. Jun 2009
by jachyra
Re: Váš portret
Posted: 17:56 30. Jun 2009
by Marvin
jachyra wrote:
A nakoľko by podľa mňa mali byť odmeňovaní i DM za takéto náročné úlohy, tak ak sa raz stretneme real, tak vás určite pozývam na pivo ;D
-toto si vravela v podakovani strana 56 za nas/tvoj porod. Tak miesto piva sem mozes hodit tu fotku

Re: Váš portret
Posted: 18:02 30. Jun 2009
by Hassan
Ja jen zadam pokud tu nekdo bude umistovat fotky intimnejsiho charakteru tak jedine a vyhradne zeny

Protoze ja uz mam v klavesnici nalitou stavu a nehodlam si ji jeste pozvracet

Re: Váš portret
Posted: 18:29 30. Jun 2009
by jachyra

verejne to dať nemôžem, žiaľ ;D to by som bola ako nejaké zvieratko, ktoré sa na trhovisku vystavuje na predaj ;D kto bude na thalijovici na Slovensku v septembri (ak sa uskutoční), ten ma uvidí ;D
Re: Váš portret
Posted: 18:45 30. Jun 2009
by Hassan
Huh na Slovensku je to drahy tam se plati eurem a my mame ted dlbej kurz

Re: Váš portret
Posted: 18:46 30. Jun 2009
by Daanri
No ja si myslim, ze hlavne tym opacnym pohlavim natom kridle bolo myslene to, ze predsa zeny su lahsej vahy ako dvaja tipci, cize z toho dovodu to kridlo trpi menej, ale zas to tu nikto nepochopil.
jachyra wrote:
verejne to dať nemôžem, žiaľ ;D to by som bola ako nejaké zvieratko, ktoré sa na trhovisku vystavuje na predaj ;D kto bude na thalijovici na Slovensku v septembri (ak sa uskutoční), ten ma uvidí ;D
off topic ale uskutocni...uz vyberam chaty, ktore by prichadzali v uvahu, len ich musim obehnut a pofotit a pak dam na vyber

Re: Váš portret
Posted: 18:57 30. Jun 2009
by Marvin
Ked to bude mozne, tak nech sa tie chaty vyfotia sporo odene na klaviri

Re: Váš portret
Posted: 19:23 30. Jun 2009
by jachyra
;DDD to pochybujem, že je možné ... i keď nikto nikdy nevie .... hee ale k tým foto, ak ma raz manžel fest naštve, tak tu tú foto možno aj hodím ;D
Re: Váš portret
Posted: 19:42 30. Jun 2009
by Pajule
jedna fotka a všecho se zas otočí úplně jinam

Re: Váš portret
Posted: 20:10 30. Jun 2009
by Hassan
Tak kdyz tak posilejte fotky sem ICQ 215562950

Ale jen ty co stojej za to kluci nic neposilejte ale na pivo zajit muzem :twisted:Ovsem nezletile divky take ne (Pajule) pochopitelne a stare baby tez ne (Marii)...

Takze mi to tady asi vlastne nikdo neposle

Re: Váš portret
Posted: 21:20 30. Jun 2009
by Marvin
Hassan wrote:Ovsem nezletile divky take ne (Pajule) pochopitelne a stare baby tez ne (Marii)...

Takze mi to tady asi vlastne nikdo neposle

Ked dostanes v hre nahodou DM kill, tak ver, ze to nebol omyl

Re: Váš portret
Posted: 21:42 30. Jun 2009
by Pajule
Hassan wrote: stare baby tez ne (Marii)...

Takze mi to tady asi vlastne nikdo neposle

to je hnusný

Re: Váš portret
Posted: 21:46 30. Jun 2009
by Krata
nebylo to moc hezké..
Re: Váš portret
Posted: 22:21 30. Jun 2009
by Skipp
Baby teraz mate moznost uhasit toho hassana
