Page 7 of 19
Re: Vaše plocha
Posted: 16:45 18. May 2010
by Luelle
LOL
Re: Vaše plocha
Posted: 16:58 18. May 2010
by maku
Eh?
Re: Vaše plocha
Posted: 16:59 18. May 2010
by Luelle
Cairone našla jsem ti Levíska!!
LEVÍSEK
Re: Vaše plocha
Posted: 18:06 18. May 2010
by Luelle
můj epický svišť x)
Re: Vaše plocha
Posted: 18:07 18. May 2010
by KaTo
Luelle wrote:můj epický svišť x)
Není ten svišť, náhodou bobr?

Re: Vaše plocha
Posted: 18:10 18. May 2010
by Luelle
důležitý je, že je epickej a má kilt!
Re: Vaše plocha
Posted: 18:15 18. May 2010
by Nalkanar
Moje troška do topicu
Re: Vaše plocha
Posted: 22:20 18. May 2010
by mandos
tak se tu tak nudim a řekl sem si že se taky ukážu

Re: Vaše plocha
Posted: 22:30 18. May 2010
by Jkerry
Dobře. .
Udělal jsem inovaci tak se o ni podělím
Re: Vaše plocha
Posted: 02:14 19. May 2010
by Luelle
KaTo wrote:Luelle wrote:můj epický svišť x)
Není ten svišť, náhodou bobr?

navíc uznej, že říkat "můj epický bobr,je trochu debilní"

Re: Vaše plocha
Posted: 02:17 19. May 2010
by Absinthorix
Luelle wrote:
navíc uznej, že říkat "můj epický bobr,je trochu debilní"

Jak se to tak vezme

Re: Vaše plocha
Posted: 06:19 19. May 2010
by -RoF-
Luelle wrote:KaTo wrote:Luelle wrote:můj epický svišť x)
Není ten svišť, náhodou bobr?

navíc uznej, že říkat "můj epický bobr,je trochu debilní"

Jo tak toho bych možná chtěl aj vidět

Re: Vaše plocha
Posted: 09:12 19. May 2010
by KaTo
Re: Vaše plocha
Posted: 09:21 19. May 2010
by Sobik
KaTo wrote:Ty tu Arii snad už nehraj!!!
To nebude Arií, takovejch postav už bylo...

Re: Vaše plocha
Posted: 10:27 19. May 2010
by Lenulasek
ussta desktop