Page 7 of 19

Re: Vaše plocha

Posted: 16:45 18. May 2010
by Luelle
LOL

Re: Vaše plocha

Posted: 16:58 18. May 2010
by maku
Eh?

Re: Vaše plocha

Posted: 16:59 18. May 2010
by Luelle
Cairone našla jsem ti Levíska!!

LEVÍSEK

Re: Vaše plocha

Posted: 18:06 18. May 2010
by Luelle
můj epický svišť x)

Re: Vaše plocha

Posted: 18:07 18. May 2010
by KaTo
Luelle wrote:můj epický svišť x)
Není ten svišť, náhodou bobr? :mrgreen:

Re: Vaše plocha

Posted: 18:10 18. May 2010
by Luelle
důležitý je, že je epickej a má kilt!

Re: Vaše plocha

Posted: 18:15 18. May 2010
by Nalkanar
Moje troška do topicu

Re: Vaše plocha

Posted: 22:20 18. May 2010
by mandos
tak se tu tak nudim a řekl sem si že se taky ukážu :)

Re: Vaše plocha

Posted: 22:30 18. May 2010
by Jkerry
Dobře. .
Udělal jsem inovaci tak se o ni podělím :)
pl.jpg

Re: Vaše plocha

Posted: 02:14 19. May 2010
by Luelle
KaTo wrote:
Luelle wrote:můj epický svišť x)
Není ten svišť, náhodou bobr? :mrgreen:

navíc uznej, že říkat "můj epický bobr,je trochu debilní" :D

Re: Vaše plocha

Posted: 02:17 19. May 2010
by Absinthorix
Luelle wrote: navíc uznej, že říkat "můj epický bobr,je trochu debilní" :D
Jak se to tak vezme :D

Re: Vaše plocha

Posted: 06:19 19. May 2010
by -RoF-
Luelle wrote:
KaTo wrote:
Luelle wrote:můj epický svišť x)
Není ten svišť, náhodou bobr? :mrgreen:

navíc uznej, že říkat "můj epický bobr,je trochu debilní" :D
Jo tak toho bych možná chtěl aj vidět :D :roll: :oops:

Re: Vaše plocha

Posted: 09:12 19. May 2010
by KaTo
-RoF- wrote:Jo tak toho bych možná chtěl aj vidět :D :roll: :oops:
Ty tu Arii snad už nehraj!!! :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Re: Vaše plocha

Posted: 09:21 19. May 2010
by Sobik
KaTo wrote:
-RoF- wrote:Jo tak toho bych možná chtěl aj vidět :D :roll: :oops:
Ty tu Arii snad už nehraj!!! :twisted: :lol:
To nebude Arií, takovejch postav už bylo... :D

Re: Vaše plocha

Posted: 10:27 19. May 2010
by Lenulasek
ussta desktop