Page 7 of 12
Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 18:22 09. Apr 2009
by innfra
18.17 běh po západní stezce k isilskému jezeru
Jo a ten odpoledne to jsem řezal horský obry...
Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 10:58 10. Apr 2009
by Temnastrana
šití u stavu - dílny podtemno
Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 11:08 10. Apr 2009
by Pajule
stála sem u Gromba v dílně a brala si kůže od něj , abych je zrpacovala

Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 11:14 10. Apr 2009
by Hacanus
Dalsi pad ted kolem 11:00 ..cekal jsem s Korou a Daladanem na Falliona v piskovych dolech

Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 11:16 10. Apr 2009
by loadr
ja se taky snazil neco usit v dilnach
Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 11:25 10. Apr 2009
by Salyr
ja nevim me to pripada jako by to delal craft jestli tam nahodou neni nejakachyba.ale nejsem prebornik na tyhle veci takze to se jen domnivam

Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 11:32 10. Apr 2009
by Hacanus
Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 11:43 10. Apr 2009
by Salyr
Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 14:24 10. Apr 2009
by DenGrasse
Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 14:30 10. Apr 2009
by Skipp
Prajeme prijemny lov...a davaj pozor koho stretnes

Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 14:38 10. Apr 2009
by nomis_b
Salyr wrote:ja nevim me to pripada jako by to delal craft jestli tam nahodou neni nejakachyba.ale nejsem prebornik na tyhle veci takze to se jen domnivam

Pokud je nejkaa chyba ve skriptech, tak by to hodilo chybu ve skriptu napr:
tag: ry_rejty script: tc_thalia script overflow
cannot read on 01010101010
nebo neco takoveho. proste jak vzdy delal skuruti nacelnik pred doubkovem.
To ovsem jen napise chybu ve skriptu, ale nezpusobime chyba pad serveru !
Aby script zpusoboval pad serveru, tak by musel byt hooodne rafinovany, protoze nemuze sam od sebe volat neco nesmyslneho porad dokola (proti cemuz ma samotne NWN prave ochranu) + by se nezkompiloval a tudiz ani nesel nahrat na server.
proto podle me v tehle ankete stacilo dat jednu polozku : craft(jakykoliv)
podle me to bude nejakej vadnej tileset, placeabl, nebo kombinace s HAKy.
Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 16:07 10. Apr 2009
by Godried
Jeste prihodim jeden postreh, prahvozdu v jeskyni elfich banditu to porad hlasi hlasku text... Ale to s tim asi nebude mit nic spolecneho...
Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 15:38 11. Apr 2009
by Skipp
Uhm! Uz niekolko krat sa mi stalo ze som presne vedel ze za chvilu to padne. Prechadzal som laokaciami...tentokrat to bola lokacia z karathskych fariem do zelenych vrskov...a na konci chodniku som proste nenasiel ten modry vstup (neviem ako to odborne nazyvate) Toto sa mi stalo uz viac krat ze som na beznej trati zrazu nemohol prejst do dalsej lokacie pretoze nebolo na co kliknut...a ako hovorim hned po tom to padne.
A co sa tyka tych hracov co reloguju tak prave taki, co sa dost pravidelne ukazuju ako "pripojil" a hned "odpojil" a dokolecka dokola, prave vykonavali svoju asi najoblubenejsiu cinnost
Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 20:23 11. Apr 2009
by nomis_b
Skipp wrote:Uhm! Uz niekolko krat sa mi stalo ze som presne vedel ze za chvilu to padne. Prechadzal som laokaciami...tentokrat to bola lokacia z karathskych fariem do zelenych vrskov...a na konci chodniku som proste nenasiel ten modry vstup (neviem ako to odborne nazyvate) Toto sa mi stalo uz viac krat ze som na beznej trati zrazu nemohol prejst do dalsej lokacie pretoze nebolo na co kliknut...a ako hovorim hned po tom to padne.
A co sa tyka tych hracov co reloguju tak prave taki, co sa dost pravidelne ukazuju ako "pripojil" a hned "odpojil" a dokolecka dokola, prave vykonavali svoju asi najoblubenejsiu cinnost
to je tim, ze se ti lokace nacte, ale mezitim ma server problemy (pad , nacitani moc lidi, vylity caj na klavesnici

). tvuj pocitac doufa, ze se spojeni se serverem obnovi ( zhruba 10 sekund ??) a sou dve moznosti:
1. obnovi se a hodi te to casove tam, kde te ma server (lag)
2. neobnovi : spadl server, pripojeni se tedy nemuze obnovit a vyhodi ti to hlasku : server timeout
Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 23:07 11. Apr 2009
by Skipp
To Nomis: Diky za vysvetlenie, táto nová informácia nemala problém najsť si v mojej hlave volne sedadlo, takže už pekne sedí a spieva ,aj keď je zatial dosť osamelá, ale takýmto postupom budem stále viac a viac informovaný a konečne sa zaplní celá sála
