Page 7 of 9

Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu

Posted: 14:10 14. May 2009
by Daanri
Tam skor zalezi ako kto vie hrat za ktoru postavu. Niekto moze hrat maga a bude to ten najslabsi mag v hre, pricom iny bude zas s nim najsilnejsi. Otazne je, ci ide naozaj vzdy len o to mat co najsilnejsiu postavu zo vsetkych na celom serveri???

Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu

Posted: 14:14 14. May 2009
by Tretas
No právě, tady jde jen a pouze o RP a mít nejsilnější postavu je až na druhém místě.

Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu

Posted: 08:39 15. May 2009
by Czech_Luthor
tak tak, nechápu Theogilovo kecy o tom že tady brečim nad nějakým odebráním schopnosti.
Jde mi jenom o to, že se hrabat v těhle věcech je nesmysl... nemáš to? Nech to ostatním... chceš to? Hraj Hraničáře... já osobně to k expení skoro vůbec nevyužívám, sem tam si něco chytim, ale tak leda pro RP. nic jinýho v tom neni... to je celý

Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu

Posted: 09:18 15. May 2009
by Theogil I
Czech_Luthor wrote:tak tak, nechápu Theogilovo kecy o tom že tady brečim nad nějakým odebráním schopnosti.
Jde mi jenom o to, že se hrabat v těhle věcech je nesmysl... nemáš to? Nech to ostatním... chceš to? Hraj Hraničáře... já osobně to k expení skoro vůbec nevyužívám, sem tam si něco chytim, ale tak leda pro RP. nic jinýho v tom neni... to je celý
Kde jsem psal co breku, psal jsem to s nadsázkou a odpovídal Taovi, to za prvé, tak se to nesnaž zbytečně nafukovat. Pokud se tě to jakkoli dotklo omlouvám se, rozhodně to tak myšleno nebylo, to za druhé. A co se týče případných úprav snad bychom se dokázali shodnout na tom že boss poklady by měli být něčím víc než jen zdrojem peněz a zdrojem přílivu zkušeností pro jednotlivce jež využívá nedostatků modulu. Rozhodně to tak tvůrci nezamýšleli a tím jsem si naprosto jist. Návrhy jež upravovali možnosti ovládnutí vůdců smeček (zvířecích bossů) považuji za rozumné a v rámci RP světa obhajitelné, ostatní zvěž nechť zůstane jak je. Je mi celkem jedno, zda by případně boss dostal imku na ovládnutí, nebo by k jeho ovládnutí mylo potřeba velké zkušenosti v tomto směru. Přijde mi to spíše než jako nový návrh, jako oprava stávajícího stavu, jež nebyl doceněn a dotažen. Rozhodnutí je však na Teamu, ostatní si o tom můžeme maximálně učeně popovídat. :)

Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu

Posted: 10:28 15. May 2009
by Krata
Mě se ten návrh líbí, řikejte si co chcete ale ovládnout vůdce smečky a pak vybít jeho jeskyni je blbost.. boss by měl plnit fukci bosse a ne zbran pro hraničáře a druidy :roll:

Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu

Posted: 11:07 15. May 2009
by Anderson I
Krata wrote:Mě se ten návrh líbí, řikejte si co chcete ale ovládnout vůdce smečky a pak vybít jeho jeskyni je blbost.. boss by měl plnit fukci bosse a ne zbran pro hraničáře a druidy :roll:
To mě přijde divný (úplná imunita) - proč by třeba zkušený hraničář nemohl ovládnout starého jezevce a pod. A pak ta práce, každému bossovi nastavovat imku.
Mimo to, neřeší to vyčištění celé lokace postupným ovládáním jednotlivých zvířátek (podrobnosti jsem popsal výše).

Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu

Posted: 12:20 15. May 2009
by Xaarth
Podle mě je naprosto zbytečný něco měnit. Zuřivá gorila je asi nejsilnější zvířecí boss, který se dá ovládnout. A stejně ten boss tu jeskyni nevyseká, protože jsou všechny ostatní jednotky přátelský a nedá se to nijak postupně pobíjet, takže stejně ta gorila chcípne...a proti ostatním zvířatům je to podobný, má stejné problémy s medvědy i tygry.

Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu

Posted: 12:40 15. May 2009
by kucik
Xaarth wrote:Podle mě je naprosto zbytečný něco měnit. Zuřivá gorila je asi nejsilnější zvířecí boss, který se dá ovládnout. A stejně ten boss tu jeskyni nevyseká, protože jsou všechny ostatní jednotky přátelský a nedá se to nijak postupně pobíjet, takže stejně ta gorila chcípne...a proti ostatním zvířatům je to podobný, má stejné problémy s medvědy i tygry.
Jinými slovy. Pokud se tenhle způsob vybíjení znemožní, vlastně to nikomu vadit nebude, ba dokonce to ani nepocítí.

Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu

Posted: 13:32 15. May 2009
by Grunt
Mě by spíše zajímalo kdo tenhle způsob vybíjení Dungu používa. Estli někdo jo.. dat mu nějaky postih, nebo to nějak IC! řešit... ty navrhy co tu sou jen zbytečně omezují hráče. Sice pochybuju že někdy něco takového budu potřebovat, ale jeden nikdy neví...

Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu

Posted: 13:37 15. May 2009
by Daanri
Zo vsetkych tych navrhov sa zavedie len to, ze bossovia budu mat imku na ovladnutie, cize ked to nepouzivate, nemusi vas to trapit a ani vas to nijak neovplyvni, neobmedzi a ani vasho hraniciara neoslabi. Jednoduche a proste. :wink:

Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu

Posted: 14:03 15. May 2009
by Grunt
Heh, tak proč to zavadět když to vlastně nikdo nepoužívá? :D

Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu

Posted: 14:25 15. May 2009
by Daanri
Pre istotu aby vas to nenapadlo pouzivat. :P

Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu

Posted: 14:39 15. May 2009
by Theogil I
Právě že používá, jen se nikdo námá k tomu aby se prásknul. :wink:

Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu

Posted: 14:48 15. May 2009
by innfra
Ba ba

Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu

Posted: 15:41 15. May 2009
by MaSo
Dobře dobře...ja se přiznam.... ja osobně tohle ochočovani použivam prakticky od začatku hrani...ale taky se na to zaměřuju od začatku hrani postavy, bral sem to jako prostě svuj styl ;) a tudiž do něho cpu veškere body, na ukor toho bych řek že na to jaky sem lvl sem hooodně slaby ;)....sice by mě ta imunita na ovladnuti bossu naštvala...ale hrat se da i bez těch expu a peněz že jo :)