Page 7 of 13

Re: Sraz na SR

Posted: 15:47 03. Sep 2009
by kucik
Co napsat do prvního postu seznam přihlášených?

Re: Sraz na SR

Posted: 17:44 03. Sep 2009
by Daanri
Zatim prihlaseny: Photter+1, Jachyra + manžel, Daanri, Hacanus, Radim

Možna dorazi: Pajule, Kiri, Krata, Jonny

Urcite nedorazi: Zorz

Ako 7 ludi, ktori urcite vedia, ze dorazia mi pride trosku malo oproti tomu poctu v hlasovani. :roll:

Edit: pridane aj do 1 prispevku spolu s infom o sraze.

Re: Sraz na SR

Posted: 17:49 03. Sep 2009
by Lord_Berserk
ja bohuzel sem na vejkendy zabitej... hrajem s Jicinem ten datum :?

Re: Sraz na SR

Posted: 18:14 03. Sep 2009
by kucik
Ja jsem treba nekolikrat psal, ze taky dorazim.

Re: Sraz na SR

Posted: 18:18 03. Sep 2009
by Daanri
No to pisala predtym vacsina ze dorazi, ale nebol stanoven datum a info o sraze a ako som stanovil datum tak som prosil o posledne zavazne stanovisko kto vsetko dorazi.

Zoznam v prvom prispevku aktualizovany.

Re: Sraz na SR

Posted: 21:31 04. Sep 2009
by Prometheus
Ahoooh banda :mrgreen: Este zijete??? :shock:
Aj ja sa hlasim, aj ja aj ja aj jaaaa :lol:

Re: Sraz na SR

Posted: 16:12 06. Sep 2009
by Gorrgorroth
Tak já a Mara (Maso, Helm, xMarcos) jedeme pro tentokrát oba a na 100 %, jen dotaz, nejde někdo přes Valašské city Rožnov pod Radhoštěm s vozem, ve kterém je místo pro dvě osoby. . .pokud ne, nebude problém se dostat vlakem, do žiliny valíme s jedním přestupem.

Re: Sraz na SR

Posted: 00:22 09. Sep 2009
by Daanri
Updatnuty pocet ucastnikov v prvom topicu. Este niekto kto dorazi? Lidi no tak nehanbite sa. ;)

Re: Sraz na SR

Posted: 11:20 09. Sep 2009
by Neithan1
vezmem auto a mozem nabrat dalsich troch ludi z hodonina..

//audiovizualna prehliadka slovenskych dedin zdarma vcetne prekladatela.

Re: Sraz na SR

Posted: 12:58 09. Sep 2009
by Marvin
Hey you! Zapis si ma tam :)

Re: Sraz na SR

Posted: 21:00 10. Sep 2009
by pepa48
tak já bohužel nemůžu.. mam v tý době zápas :(

Re: Sraz na SR

Posted: 21:50 10. Sep 2009
by Radim
Otázka na tělo avšak zavčasu :mrgreen:

Začíná se už v pátek nebo to platí jen na jednu noc 26-27.9?

Re: Sraz na SR

Posted: 22:32 10. Sep 2009
by Daanri
Minimalne v piatok, pokracuje to sobotu az do nedele, ak by sa nazbieralo dost ludi ze chce zacat skor pripadne potiahnut dlhsie myslim, ze to nebude problem.

Re: Sraz na SR

Posted: 00:22 11. Sep 2009
by Neithan1
krato a johny.. ideme !

Re: Sraz na SR

Posted: 18:15 11. Sep 2009
by Sorrow
By me zajimalo kdo me sem prihlasil.
Sem nikomu nic nerikal a spis to vypada ze ne.