Page 7 of 9

Re: DMG zbrane a bandita u Karathy

Posted: 17:31 21. Apr 2009
by akin
Neithan1 wrote:jdem do labirlabu !
To zni jak nejakej dungeon pro epic postavy... :mrgreen:

Re: DMG zbrane a bandita u Karathy

Posted: 17:44 21. Apr 2009
by Krata
jo, je to adresa Equlibrie :D ..

Re: DMG zbrane a bandita u Karathy

Posted: 20:47 21. Apr 2009
by akin
Krata wrote:jo, je to adresa Equlibrie :D ..
Neeeeeeeeee, jen to neeeeeeeeeeee! To je horsi nez peklo samotne!

Re: DMG zbrane a bandita u Karathy

Posted: 16:39 22. Apr 2009
by melvik
Běhat je třeba, kdo neběhá ztrácí spoustu času nevyužitím potenciálu ovládání nwn a potřebuje na to co si chce zahrát moře času.

takže závěrem běhání bych zakázal jen hráčům co nemají občanku (myšleno průkaz)
Duvod: mají moře času a stejně se neučí

naopak hráčům co mají občanku (myšleno starou uvrčenou škatuly co nesnáší počítače) bych nechal dat jako upřimnou soustrast pernamentni haste, aby stihly vše co potřebují než je škatule na pc načapá.

Re: DMG zbrane a bandita u Karathy

Posted: 20:11 22. Apr 2009
by monstera
melvik wrote:Běhat je třeba, kdo neběhá ztrácí spoustu času nevyužitím potenciálu ovládání nwn a potřebuje na to co si chce zahrát moře času.

takže závěrem běhání bych zakázal jen hráčům co nemají občanku (myšleno průkaz)
Duvod: mají moře času a stejně se neučí

naopak hráčům co mají občanku (myšleno starou uvrčenou škatuly co nesnáší počítače) bych nechal dat jako upřimnou soustrast pernamentni haste, aby stihly vše co potřebují než je škatule na pc načapá.
Do které kategorie se počítáš?

Re: DMG zbrane a bandita u Karathy

Posted: 20:48 22. Apr 2009
by Neithan1
obcanka sa dostava v 15 rokoch.. to mas este minimalne 3 roky na strednej a tam sa tiez netreba ucit..

Re: DMG zbrane a bandita u Karathy

Posted: 07:28 23. Apr 2009
by melvik
monstera wrote:
melvik wrote:Běhat je třeba, kdo neběhá ztrácí spoustu času nevyužitím potenciálu ovládání nwn a potřebuje na to co si chce zahrát moře času.

takže závěrem běhání bych zakázal jen hráčům co nemají občanku (myšleno průkaz)
Duvod: mají moře času a stejně se neučí

naopak hráčům co mají občanku (myšleno starou uvrčenou škatuly co nesnáší počítače) bych nechal dat jako upřimnou soustrast pernamentni haste, aby stihly vše co potřebují než je škatule na pc načapá.
Do které kategorie se počítáš?
Do té o které sem nemluvil :). Tedy zlatá střední cesta bez bonusů a postihů. Ono se do té druhé kategorie moc lidí asi nepřihlásí. Také kdo by se k tomu přiznal.

add Neithan: jsem pro to aby se přitvrdilo i pro středoškoláky ;)

také bych přitvrdil pro všechny kdo jsou pro to aby se nesmělo běhat, protože jim chybí přísný režim a strádání. Přeci nikdo nechce aby o to byly ochuzeni a nechtěly utéct na nějaký jiný svět, kde berou příkazy a omezení hráčů vážně. :D

navrhují neco takového pro RP hráče:
- pokud se odpůrce běhu rozeběhne a běží déle než 6
sekund, tak si hodí šestistěnkou co se stane (každých cca 6 s, to je možné upravit)
Podle hodu se stane následující
1. zlomená levá noha - kumulativní zpomalení
2. zlomená pravá noha - kumulativní zpomalení
3. zlomená levá ruka - kumulativní zpomalení
4. zlomená pravá ruka - kumulativní zpomalení
5. zlomený vaz - peklo
6. hází se znovu
7. nic se nestalo

Takže zájemci o zapnutí tohoto rp vylepšení dyžtak se upište tady do toho topicu ať se ví jaký je o to zájem :)

Re: DMG zbrane a bandita u Karathy

Posted: 08:16 23. Apr 2009
by Theogil I
melvik wrote:
navrhují neco takového pro RP hráče:
- pokud se odpůrce běhu rozeběhne a běží déle než 60
sekund, tak si hodí 2x desetistěnou co se stane (každých cca 60 s, to je možné upravit)
Podle hodu se stane následující
10 - 30 zakopl a upadl na zem - ztráta 1k4 HP
30 - 70 nic - prostě věží dál
70 - 90 zakopl a upadl na zem - ztráta 1k4 HP
90 - 100 vážnější zranění (porvrtnutý kotník, naražené koleno) - ztráta 1k8 HP + zpomalení na 1kolo/lvl postavy

Takže zájemci o zapnutí tohoto rp vylepšení dyžtak se upište tady do toho topicu ať se ví jaký je o to zájem :)
Po těchto drobných úpravách jsem ochoten dělat testovacího králíka, jízda na zvířeti či pohůnkovi se do toho nepočítá. :lol:

A aby jste neřekli napíšu celkem navážno jak to dělám já.

1) ve městech chodím běžným krokem (vyjímkou jsou spěšné přesuny do zavírajícího se obchodu, na odjíždějící loď nebo za dlouhočekajícími spolutrpaslíky, když meškám na předem domluvený sraz)
2) mezi městy používám Hatu (poníka) k rychlému přesunu, dokud jsem ho neměl tak jsem to bral kvapíkem (během), pokud jsem nespěchal moc zpomaloval jsem při spatření jiné osoby abych mu neprášil z toho běhu do obličeje (tato část byla již debatována a uznávám, že to vypadá zvláštně o lepším řešení je možno podebatovat)
3) pokud jdeme na výpravu, vetšinou jdeme, nedochází k rozplznutí družiny do několika obrazů, je možno se mezi sebou bavit a nikdo si nepřeje přijít na bojiště vysílen
4) běh jsem používal při všech bojových a akčních pasážích

Jaké v tom spetřuji výhody: je možno v hodně případech reagovat na dění kolem sebe a stihnout to psanou formou komentovat, hned po wipu v době skupinových průzkumných výprav než člověk napsal myšlenku, byla přední část skupiny o 1 - 2 lokace dál a co si pamatuji, tak tohle se teamu a ani lidem nelíbilo, proto jsem zavedl sám sobě tyto pravidla a popravdě jsem spokojen s jejich fungováním.

Re: DMG zbrane a bandita u Karathy

Posted: 09:14 23. Apr 2009
by kucik
Neithan1 wrote:obcanka sa dostava v 15 rokoch.. to mas este minimalne 3 roky na strednej a tam sa tiez netreba ucit..
Jak dostává? To mi nikdo neřekl! Já jsem musel svojí občanku pracně balit někde v baru.

Re: DMG zbrane a bandita u Karathy

Posted: 09:16 23. Apr 2009
by melvik
no bez toho zlomeného vazu a 7čky na šestistěnce to není ono :) To tvoje vypadá jako obyčejný omezovací skript na hráče.

Takže bychom to mohly vyřešit jinak a jednodušej:

Ti hráči RP co chtěj mít omezený běh musí následující udělat:
- přestat fyzicky pít tekutiny
- pít je "jako", věřím ze vetsina rp hráčů už pití "jako" má nacvičeno a umí už předvést i jednodušší jidlo "jako"
- z nedostatku tekutin dostanou prokletí a spomalení, takže voala systém spomalení je na světě pro ty, kteří chtěj

ps: před bojem se napijte trochu vody (fyzicky), ať nenadáváte že ste zdechly kvůly mě

ps2: všchny uvedené texty byly myšleny pro POSTAVY (tedy ne pro hráče). Tedy u počítače normalně pijte jak je libo.

Re: DMG zbrane a bandita u Karathy

Posted: 16:34 23. Apr 2009
by Neithan1
kucik wrote:
Neithan1 wrote:obcanka sa dostava v 15 rokoch.. to mas este minimalne 3 roky na strednej a tam sa tiez netreba ucit..
Jak dostává? To mi nikdo neřekl! Já jsem musel svojí občanku pracně balit někde v baru.

vy cesi mate vsetko inak

Re: DMG zbrane a bandita u Karathy

Posted: 07:47 24. Apr 2009
by Grunt
No mi teda přijde podstatně divnější když někdo ke mně běži,10m předemnou zpomali, pronese nějakou naprogramovanou hlašku typu "Rad tě zase potkávám" a kyž je kousek zamnou zase se rozeběhne... to radši ať to proběhne rovnou...

Re: DMG zbrane a bandita u Karathy

Posted: 08:58 24. Apr 2009
by Theogil I
Grunt wrote:No mi teda přijde podstatně divnější když někdo ke mně běži,10m předemnou zpomali, pronese nějakou naprogramovanou hlašku typu "Rad tě zase potkávám" a kyž je kousek zamnou zase se rozeběhne... to radši ať to proběhne rovnou...
Jasně o tom se tu mluvilo a nedomluvilo, to je věc k jenání a domluvě ... s tím naprosto souhlasím, mě to divné až tak nepřijde jiným ano, to chápu a je to jen o domluvě.

Re: DMG zbrane a bandita u Karathy

Posted: 09:30 24. Apr 2009
by melvik
souhlasím s Váma. Nemělo by se spomalovat. Když se beží tak se běží. Zrychlování a zpomalování pusobí nerovnoměrnou zátěž. Krom toho ani člověk v realu nezpomaluje kuly kdejakymu pomalu jdoucimu tvoru. Kdyz uz chce neco rict tak vetsinou zastavy nebo jen pozdravi za chodu :)

Jinak myslim, že ti co choděj pomalu tím neškodí zas tak zásadně a neměly by se za to trestat.

Re: DMG zbrane a bandita u Karathy

Posted: 09:35 24. Apr 2009
by kucik
Kdyžuž běží, tak běží. By si mohl třeba zvrknout kotník tou náhlou změnou rychlosti :P