Page 7 of 10
Re: neprehanejme
Posted: 20:13 01. May 2009
by Marvin
marii wrote:nejsme prece v prvni tride,kde kluci ublizovali holkam ,aby vedely,ze se jim libi a naopak:)))
Taketo dolezite veci by mali byt naozaj pisane na webe, a nie aby sa to clovek dozvedel nahodne z fora.

Re: neprehanejme
Posted: 20:15 01. May 2009
by Kiri
hmm, kam tendle topic zajde, tod je moje nynejsi otazka....Rejty??? zamek??? plss

Re: neprehanejme
Posted: 23:22 01. May 2009
by G14
Re: neprehanejme
Posted: 10:09 02. May 2009
by Kiri
NEchces toho uz po nas nak moc?
Re: neprehanejme
Posted: 11:30 02. May 2009
by Krata
nepodcenuj se Kiri, i tohle by jsme zvládli

Re: neprehanejme
Posted: 11:50 02. May 2009
by Kiri
Krata wrote:nepodcenuj se Kiri, i tohle by jsme zvládli

okej, tak tred padl server, prisel sem o 10 tis XP a 50 tis Zl

Re: neprehanejme
Posted: 12:02 02. May 2009
by Neithan1
ako to skoncilo ? *promne si oci*
Re: neprehanejme
Posted: 12:03 02. May 2009
by nomis_b
Kiri wrote:Krata wrote:nepodcenuj se Kiri, i tohle by jsme zvládli

okej, tak tred padl server, prisel sem o 10 tis XP a 50 tis Zl

50tisic zlatych je malo. ja te videl, ze sis zrovna z banky vybiral 3M a v tu ranu to padlo

Re: neprehanejme
Posted: 12:09 02. May 2009
by Kiri
nomis_b wrote:Kiri wrote:Krata wrote:nepodcenuj se Kiri, i tohle by jsme zvládli

okej, tak tred padl server, prisel sem o 10 tis XP a 50 tis Zl

50tisic zlatych je malo. ja te videl, ze sis zrovna z banky vybiral 3M a v tu ranu to padlo

hele to uz je moc napadny

Re: neprehanejme
Posted: 12:26 02. May 2009
by Pajule
vy ste spameři to je hrozný

Re: neprehanejme
Posted: 12:27 02. May 2009
by Kiri
Pajule wrote:vy ste spameři to je hrozný

az to ty si sprajerka

Re: neprehanejme
Posted: 12:27 02. May 2009
by Krata
za to že si vymejšlíte vám tu samou částku strhnu
Re: neprehanejme
Posted: 12:35 02. May 2009
by Kiri
Re: neprehanejme
Posted: 12:37 02. May 2009
by Krata
dám to do mínusu a budeš to muset nahradit

Re: neprehanejme
Posted: 12:56 02. May 2009
by G14
*bavi se pokracovanim neustale rozvijiciho se topicu*
uz se poprali?
a ja myslela ze se ty boty uchyti

,ale cteni strhnuti penez do minusu je zajimavejsi
*zaleze pod stul a premysli kam schova pred Kratou veskery domaci nasetreny uspory*........pro jistotu
