-bud nemam cas a nieco riesim s inymi hracmi, tak mu napisem, ze nemam cas a on uz dalej nepise (vacsinou-stali sa aj pripady, kedy som uz musel dozadovat pod trestom, aby prestal spamov druzinu kanal, ale to je ina, nie tvoj pripad)
-druha varianta, mam cas a som rad, ze nejaky hrac ma zaujem si nieco zahrat, ked sa momentalne nikomu nevenujem tak skor beham po thalii a hladam s kym zahrat, co je niekedy dost narocne, najst vhodneho kandidata, cize ked sa niekto ozve tak je to fajn. Ulahci mi pribeh, lebo on ma sam privedie k myslienke a ulahci mi nahananie hracov, lebo on je tam a chce hrat.
K tym "hospodskym kecom". Vacsina z DMiek co viem tak odmenuje aspon malimi xp rozhovory ked to vidi. Uz som neraz takto odmenil bezo slova hracov v hospode, v lese u ohna, v arene ... urcite je to fajn motivacia pokracovat