Page 7 of 12
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 10:03 29. Jul 2009
by kucik
Jedno místo určitě. Dvě asi taky, ale musíme se dobře poskládat. Rejty mi nakázal hodně bagáže. Plánovanej odjezd v pátek večer.
Ale v případě nouze by šlo i vzít větší auto.
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 10:36 29. Jul 2009
by Theogil I
Tak doufám, že bude mít Tao více štěstí než my. My jsme v prde.i. Nejedete náhodou někdo z Jižní Moravy nejlépe z Brna nebo okolí?
Diagnóza laguny - smrt, přidřená klikovka ... takže buď rozebrat celý motor a přebrousit ji, nebo motor vyměnit za jiný ... oboje otázka 20 000,-Kč a do pátku to určitě nebude. Co se týče alternativní dopravy, pak poslední autobus jede v pátek ve 12:00 a poslední vlak ve 14:21 obé hluboko v pracovní době. Takže je to v hajzlu. Krom toho dva lidi do Konstantinek a zpět, cestovné vlak 2000,-Kč. Zkouším najít nějakou autopůjčovnu s rozumnými cenami, kdyby měl někdo cestu kolem a volno v autě rádi přijmeme a přispějeme co bude třeba T.
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 10:45 29. Jul 2009
by kucik
photter wrote:auto ? styď se !

A vůbec. Jaktože ty nejedeš?
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 10:48 29. Jul 2009
by Rejty
Jo! Styď se ty, phottere - lenochu!

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 10:52 29. Jul 2009
by photter
nj...nejenom hrou živa je elfka...kurvadrát, jel bych rád ale sou ve světě moci, kterejm nemůže vzdorovat ani epickej dobrodruh

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 11:10 29. Jul 2009
by Theogil I
Kšá spameři, děte do prčič, tady se řeší důležitější věci.
Tak ještě jednou, moc prosím, smutně koukám dva lidi z Brna v pátek do Konstantinek v něděli zpět, opravdu bych moc rád jel.
P.S. a kdyby vám někdo tvrdil, že Renaulty jsou spolehlivá a bezporuchová vozidla, normálně mu rozbijte ciferník na kaši
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 11:15 29. Jul 2009
by tao kan
Theogil: To auto rovnou vyhoď

...
Já byl na technické a tam mě změřili rozdíl až 60% nesouměrnost brždění zadních bubnů. Takže jsem jel do servisu, tam to údajně vyčistili, seřídili...jel jsem rovnou na technickou a bum, znova to samé... Takže teď to je u schopnějšího chlápka a uvidí se co bude třeba vyměnit. Během toho co tohle píšu se v tom vrtá.
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 11:18 29. Jul 2009
by kucik
Theogil I wrote:...
Nedostanete se aspoň do Prahy?
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 18:17 29. Jul 2009
by Lord_Berserk
dyt z Brna jezdi do Prahy Student Agency ten divnej autobus, jak tam maj vecne rozbitej kapucinovac

...prijedte a nekecejte
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 18:23 29. Jul 2009
by DenGrasse
nejede u brna melvik? nebo už má plno?
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 18:35 29. Jul 2009
by Hassan
Hej ja jedu taky z pRAHY

V patek ale v sobotu se vracim z 5 takze mam dve mista v kare jedu cca ve 16h ale jak rikam zpet jedu jiz v sobotu kdo ma zajem tak svezu (2 lidi max mam malou zabku)jedu smerem cernak spojka barandak plzen....

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 18:49 29. Jul 2009
by Theogil I
Je to na dobré cestě, vypadá to že veverčák má místo a mohl by nás vzít. Doufám, že ta jeho feluška je velká alespoň jako mikrobus.

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 20:26 29. Jul 2009
by tao kan
Tak to vypadá, že auto budu mít zítra hotové. Když to výjde tak mám z Prahy 2 místa volné.
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 22:22 29. Jul 2009
by jaara
Peníze (300) přišly od M. Žák, v poznamce jachyra, ale stejne nevim o koho jde :-/
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 23:14 29. Jul 2009
by Krata
slováci, tušim že se dohadovali snad s rejtym po ICQ