Page 7 of 7

Re: Diskuze o Politice...

Posted: 15:09 30. Nov 2009
by Jkerry
V politice a v medialní masáži ulhanejch novinářů je třeba také rozeznat kdo říká pravdu a kdo ne.

Média v tom hrají hodně velkou roli. Teď doufám že se nikoho nedotknu ale lidi jsou hloupí.

Na tomto servru se dá vybrat pár solidních názorů. http://www.dfens-cz.com

Já osobně zatím vůbec nevím koho budu volit ale soudruhy ods, čssd ani Ksč to nebudou.

V situci která zde panuje je nutná změna když budou lidi pořád mixovat tyhle strany tak se nestane nic jenom se to bude prohlubovat. a hlavně nevolte DS nebo podobný svinstvo :D
i když nevidím rozdíl mezi tzv. ultrapravicí a ultralevicí. podle mě je to kruh který se nakonci pevně spojenej