Page 7 of 9
Posted: 09:41 24. Aug 2007
by jaara
Hassan wrote:Chtel bych upozornit na chybu ktera je v tabore cikanu....Jedna se o ty vrata co jsou zavreny.Oni tak docela zavreny nebejvaj a nekdy sou proste otevreny aniz by je nekdo otevrel ci rozmlatil.....Nejspis tam bude naka chybka (Je to ten tabor jak maj zavreny tygri....

a treba ti tygri je nerozmlatili?
Posted: 09:47 24. Aug 2007
by resurrection
Jsem si skoro jistej ze ti tygri te sice zaregistruji, ale na ty vrata nikdy neutoci. Kazdopadne mohl je klidne rozmlatit nekdo pred nim a vrata, narozdil od tygru, se nerespawnujou
V kazdym pripade je to trosku zvlastni misto, jelikoz ty dva tygrici by si tu particku cikanu dali v pohode k snidani. No asi vedi proc maji ta vrata zavrena, zejo.

Posted: 15:42 24. Aug 2007
by monstera
[quote="resurrection"] jelikoz ty dva tygrici by si tu particku cikanu dali v pohode k snidani. No asi vedi proc maji ta vrata zavrena, zejo.
Oni mají ty tigříky ochočené, na své pány neútočí. Za vratama jsou zavření proto. že cikáni očekávají spřátelenou návštěnu !
Posted: 16:32 24. Aug 2007
by Hassan
jaara wrote:a treba ti tygri je nerozmlatili?
No mam za to ze ne protoze ty na tu branu neutocej nikdy....Tam bude asi opravdu naka chyba.Kdayztak na to mrkni
No mozna to bude tim ze kdyz nestihnes vsechny pomlatit tak tu branu otevrou ty cikani a pak kdyz se tam znovu ty tygri obevi tak ta brana zmizi misto toha aby se zavrela a byla zase zamknuta

Posted: 18:00 24. Aug 2007
by pepa48
nemusi to udelat ani ti cikani..staci nejaky hrac... neni to chyba.. proste nekdo rozbije branu a zabije tigry, tigri se po nejake dobe respawnou ale brana tam uz neni, proste to chce akorat davat pozor

Posted: 18:23 24. Aug 2007
by Hassan
pepa48 wrote:proste to chce akorat davat pozor

Kdyz myslis

Posted: 18:47 24. Aug 2007
by jaara
Proc by neutocili na branu? Pokud ji nekdo rozbije tak se pak nedivte, ze tam pak neni

. Ale kdyz ji jen nekdo otevre, tak se po respawnu zase zavre.
Posted: 19:12 24. Aug 2007
by Zyga
Mam dotaz: vyskytujou se este nekde buleti? Jejich supiny sou nutny na jeden lektvar,a le at se ptam kohokoliv nikdo nevi kde by mohli zit a v lokaci kde driv byli sou ted mravenci

doufam ze je mravenci vsechny nesezrali.
Posted: 20:07 24. Aug 2007
by Daanri
Myslim ze se na ne trosku zabudlo

ale urcite sa niekde znova vyskytnu.

Posted: 20:13 24. Aug 2007
by Sylmael
Bullety dajte do puste niekde. A co som si o nich kedysi nieco cital tak su to vlastne pozemni zraloci. Cize by bolo mozno dobre keby mali schopnost skryt sa do zeme a zautocit potom zo zalohy na svoju obet (tak ju vlastne vtahuju pod zem kde aj ziju). Nieco podobne som videl v campani tusim stingeri ci co to bolo pouzivali taku fintu.... to uz bolo davno tak nepametam.
Posted: 02:14 25. Aug 2007
by Daanri
V pusti bude nieco ine ale podobne

Buleti budu mat svoje specialne miesto.
Posted: 10:44 25. Aug 2007
by Rejty
Na bullety se nezapomnelo, jen je zatim nebylo kam dat. Navic jak rika Sylm to jsou podzemni monstra.
Posted: 10:53 25. Aug 2007
by Zyga
zijou sice pod zemi, ale vetsinou lovej tvory na povrchu na ktery zautocej tak jak psal Sylm. Jo a co sem tak koukal tak nezerou elfy a elfky

Posted: 23:14 28. Aug 2007
by LDamian
Helgaronuv chram na Mlznem ostrove ma pruchod udelany takovym zpusobem, ze leckdy prochazim i na desetkrat, nez konecne rozhrnu ten zaves a projdu a to jeste se nekdy k tomu portu nedostanu.. jako by tam neco prekazelo.
Existujou ?
Posted: 07:20 29. Aug 2007
by Lord_Berserk
jenom takovej dotaz co mi vrta hlavou

jednou sem nak sel v okoli Doubkova mozna u hrbitova a v naky lokaci sem narazil na takovy sedivy velky co chodi po 4rech a daj se myslim stahnout - vypadalo to jako Stegosaurus

existujou porad ?? nevymreli ?? jak hledam tak hledam a nak nemuzu najit (mozna hledam blbe)
