Page 7 of 9

Posted: 09:41 24. Aug 2007
by jaara
Hassan wrote:Chtel bych upozornit na chybu ktera je v tabore cikanu....Jedna se o ty vrata co jsou zavreny.Oni tak docela zavreny nebejvaj a nekdy sou proste otevreny aniz by je nekdo otevrel ci rozmlatil.....Nejspis tam bude naka chybka (Je to ten tabor jak maj zavreny tygri.... :wink:
a treba ti tygri je nerozmlatili?

Posted: 09:47 24. Aug 2007
by resurrection
Jsem si skoro jistej ze ti tygri te sice zaregistruji, ale na ty vrata nikdy neutoci. Kazdopadne mohl je klidne rozmlatit nekdo pred nim a vrata, narozdil od tygru, se nerespawnujou :-)

V kazdym pripade je to trosku zvlastni misto, jelikoz ty dva tygrici by si tu particku cikanu dali v pohode k snidani. No asi vedi proc maji ta vrata zavrena, zejo. 8)

Posted: 15:42 24. Aug 2007
by monstera
[quote="resurrection"] jelikoz ty dva tygrici by si tu particku cikanu dali v pohode k snidani. No asi vedi proc maji ta vrata zavrena, zejo.

Oni mají ty tigříky ochočené, na své pány neútočí. Za vratama jsou zavření proto. že cikáni očekávají spřátelenou návštěnu !

Posted: 16:32 24. Aug 2007
by Hassan
jaara wrote:a treba ti tygri je nerozmlatili?
No mam za to ze ne protoze ty na tu branu neutocej nikdy....Tam bude asi opravdu naka chyba.Kdayztak na to mrkni :wink:

No mozna to bude tim ze kdyz nestihnes vsechny pomlatit tak tu branu otevrou ty cikani a pak kdyz se tam znovu ty tygri obevi tak ta brana zmizi misto toha aby se zavrela a byla zase zamknuta :roll:

Posted: 18:00 24. Aug 2007
by pepa48
nemusi to udelat ani ti cikani..staci nejaky hrac... neni to chyba.. proste nekdo rozbije branu a zabije tigry, tigri se po nejake dobe respawnou ale brana tam uz neni, proste to chce akorat davat pozor ;)

Posted: 18:23 24. Aug 2007
by Hassan
pepa48 wrote:proste to chce akorat davat pozor ;)
Kdyz myslis :P

Posted: 18:47 24. Aug 2007
by jaara
Proc by neutocili na branu? Pokud ji nekdo rozbije tak se pak nedivte, ze tam pak neni ;). Ale kdyz ji jen nekdo otevre, tak se po respawnu zase zavre.

Posted: 19:12 24. Aug 2007
by Zyga
Mam dotaz: vyskytujou se este nekde buleti? Jejich supiny sou nutny na jeden lektvar,a le at se ptam kohokoliv nikdo nevi kde by mohli zit a v lokaci kde driv byli sou ted mravenci :( doufam ze je mravenci vsechny nesezrali.

Posted: 20:07 24. Aug 2007
by Daanri
Myslim ze se na ne trosku zabudlo :? ale urcite sa niekde znova vyskytnu. :wink:

Posted: 20:13 24. Aug 2007
by Sylmael
Bullety dajte do puste niekde. A co som si o nich kedysi nieco cital tak su to vlastne pozemni zraloci. Cize by bolo mozno dobre keby mali schopnost skryt sa do zeme a zautocit potom zo zalohy na svoju obet (tak ju vlastne vtahuju pod zem kde aj ziju). Nieco podobne som videl v campani tusim stingeri ci co to bolo pouzivali taku fintu.... to uz bolo davno tak nepametam.

Posted: 02:14 25. Aug 2007
by Daanri
V pusti bude nieco ine ale podobne :wink: Buleti budu mat svoje specialne miesto.

Posted: 10:44 25. Aug 2007
by Rejty
Na bullety se nezapomnelo, jen je zatim nebylo kam dat. Navic jak rika Sylm to jsou podzemni monstra.

Posted: 10:53 25. Aug 2007
by Zyga
zijou sice pod zemi, ale vetsinou lovej tvory na povrchu na ktery zautocej tak jak psal Sylm. Jo a co sem tak koukal tak nezerou elfy a elfky :D

Posted: 23:14 28. Aug 2007
by LDamian
Helgaronuv chram na Mlznem ostrove ma pruchod udelany takovym zpusobem, ze leckdy prochazim i na desetkrat, nez konecne rozhrnu ten zaves a projdu a to jeste se nekdy k tomu portu nedostanu.. jako by tam neco prekazelo.

Existujou ?

Posted: 07:20 29. Aug 2007
by Lord_Berserk
jenom takovej dotaz co mi vrta hlavou :)
jednou sem nak sel v okoli Doubkova mozna u hrbitova a v naky lokaci sem narazil na takovy sedivy velky co chodi po 4rech a daj se myslim stahnout - vypadalo to jako Stegosaurus 8) existujou porad ?? nevymreli ?? jak hledam tak hledam a nak nemuzu najit (mozna hledam blbe) :shock: