Page 7 of 89

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 14:04 02. Jan 2010
by Pajule
Sobik wrote:A takhle nějak si představuju Damianova Merakha. :D

Image

eh takhle ošklivého?:D jási ho představuju trochá krásnějšího :oops: :mrgreen: schválně jesli něco najdu :twisted:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 14:28 02. Jan 2010
by LDamian
Nenasel jsem obrazek, ktery by Merakha spravne vystihl. Kazdopadne tohle by mohla byt jedna z variant...

kdyz tedy pominu, ze nema az tak velke rohy, plet a vlasy ma vyrazne rudou a rozhodne by si nemaloval oci :) :wink:

incubus_1.jpg

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 14:36 02. Jan 2010
by Sobik
Pajule wrote:
Sobik wrote:A takhle nějak si představuju Damianova Merakha. :D
Image
eh takhle ošklivého?:D jási ho představuju trochá krásnějšího :oops: :mrgreen: schválně jesli něco najdu :twisted:
No barvu ksichtu má Merakh uplně jako Dart Maul. :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 14:52 02. Jan 2010
by Esuliams
Ovšem nejvíce to Merakhovi slušelo jako soše :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:18 02. Jan 2010
by LDamian
Esuliams wrote:Ovšem nejvíce to Merakhovi slušelo jako soše :D
:) :) :) :wink:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 18:38 06. Jan 2010
by Minde
Po malé uprave mám konečně obrázek jak si představuju Piwien.

Na obrázku je s Piwikem i Kessa jak zachranujě Piwien před utopením v jezírku u Ivorského hřbitova :)

(při upravě fotky mi vypomáhala Modrouvousica (spokojena? ;) )
piwo_kes2a.jpg

+ jěště přidávám detailní podobu Piwien
Piwo2.jpg

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 11:36 22. Jan 2010
by Urlraen
Urlraen v akci (ten v tom světlejším) :twisted:
http://www.youtube.com/watch?v=Jj1hBxyw ... r_embedded

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 14:52 22. Jan 2010
by Agnoros
Pajule wrote:LDamian: já vim ,že je ve hře hezčí , ale neivm prostě mi jí připomíná :)


a Gregora si řpedstavuju asi takhle , jen ztakovim hodnějším pohledem :) a světlejším hávem
The attachment gregor.jpg is no longer available
juu no ja taky

ps: takhle si představuju Qevorlose de Findeliarna

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:27 22. Jan 2010
by Agnoros
a co třeba Ulraen ?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 16:41 22. Jan 2010
by Pajule
no dle mého ulraenek vypadá krapet jinak :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 18:44 22. Jan 2010
by Agnoros
-RoF- wrote:Tahle mi připoměla dáblici Railu Colds :wink:
tohle mi přijde jak dablice :) nejvic ta uplně spodní

Pořadí :
čarodějka
sekernice
poslední nevím asi zlodě.. ehm tulačka EDIT: Bardka poslední

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:33 22. Jan 2010
by Esuliams
Tomas....

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 00:38 23. Jan 2010
by Silfein
Silfein :wink: :wink:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 01:38 23. Jan 2010
by aster3
Agnoros wrote:
-RoF- wrote:Tahle mi připoměla dáblici Railu Colds :wink:
tohle mi přijde jak dablice :) nejvic ta uplně spodní

Pořadí :
čarodějka
sekernice
poslední nevím asi zlodě.. ehm tulačka
ta posledni mi prijde jako bardka. podmanila si ty stvury, ktere k ni vzhlizeji :)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 18:36 24. Jan 2010
by Modrovousice
Aria :P