Page 7 of 89
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:04 02. Jan 2010
by Pajule
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:28 02. Jan 2010
by LDamian
Nenasel jsem obrazek, ktery by Merakha spravne vystihl. Kazdopadne tohle by mohla byt jedna z variant...
kdyz tedy pominu, ze nema az tak velke rohy, plet a vlasy ma vyrazne rudou a rozhodne by si nemaloval oci
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:36 02. Jan 2010
by Sobik
No barvu ksichtu má Merakh uplně jako Dart Maul.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:52 02. Jan 2010
by Esuliams
Ovšem nejvíce to Merakhovi slušelo jako soše

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 15:18 02. Jan 2010
by LDamian
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 18:38 06. Jan 2010
by Minde
Po malé uprave mám konečně obrázek jak si představuju Piwien.
Na obrázku je s Piwikem i Kessa jak zachranujě Piwien před utopením v jezírku u Ivorského hřbitova
(při upravě fotky mi vypomáhala Modrouvousica (spokojena?

)
+ jěště přidávám detailní podobu Piwien
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 11:36 22. Jan 2010
by Urlraen
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:52 22. Jan 2010
by Agnoros
Pajule wrote:LDamian: já vim ,že je ve hře hezčí , ale neivm prostě mi jí připomíná
a Gregora si řpedstavuju asi takhle , jen ztakovim hodnějším pohledem

a světlejším hávem
The attachment gregor.jpg is no longer available
juu no ja taky
ps: takhle si představuju Qevorlose de Findeliarna
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 15:27 22. Jan 2010
by Agnoros
a co třeba Ulraen ?
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 16:41 22. Jan 2010
by Pajule
no dle mého ulraenek vypadá krapet jinak

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 18:44 22. Jan 2010
by Agnoros
-RoF- wrote:Tahle mi připoměla dáblici Railu Colds

tohle mi přijde jak dablice

nejvic ta uplně spodní
Pořadí :
čarodějka
sekernice
poslední nevím asi zlodě.. ehm tulačka EDIT: Bardka poslední
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 21:33 22. Jan 2010
by Esuliams
Tomas....
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 00:38 23. Jan 2010
by Silfein
Silfein

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 01:38 23. Jan 2010
by aster3
Agnoros wrote:-RoF- wrote:Tahle mi připoměla dáblici Railu Colds

tohle mi přijde jak dablice

nejvic ta uplně spodní
Pořadí :
čarodějka
sekernice
poslední nevím asi zlodě.. ehm tulačka
ta posledni mi prijde jako bardka. podmanila si ty stvury, ktere k ni vzhlizeji

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 18:36 24. Jan 2010
by Modrovousice
Aria
