Page 7 of 19
Re: Chyby v Alchymii
Posted: 21:08 28. Dec 2010
by jachyra
O.o tak pobehala som čosi, ale bodákov nenašla .. a 20? kľudne ak z nich padnú funkčné bodáky

a hádam ma nedajú, no .. prípadne si dúfam stihnem nahádzať boosty
to Ulraen: si mi vravel, že niekde v podtemne sú funkční bodáci, ale že to vieš len ty O.o takže to tak nie je?
Re: Chyby v Alchymii
Posted: 21:21 28. Dec 2010
by Urlraen
jachyra wrote:...kľudne ak z nich padnú funkčné bodáky

...
Bodaci nemaj bodáky, ale zuby
jachyra wrote:
to Ulraen: si mi vravel, že niekde v podtemne sú funkční bodáci, ale že to vieš len ty O.o takže to tak nie je?
Jo jedno místo je. Ale nejsou tam bodaci, jen kotýlek s polívčičkou kde se mezi vařeným masem a dalšími věcmi právě jeden zub za restart nachází

, ale kdo by tam pořád chodil..
Re: Chyby v Alchymii
Posted: 21:53 28. Dec 2010
by Bahnak
Tak svědomí mi nedalo a opravdu potvrzuji: na povrchu jsem hledal fakt poctivě snad ve všech lokacích, nějaké bodaky jsem našel, ale craftový zoubky z nich nepadaj, jen necraftový jako trofeje.
Děkuji Jachyrce za pomoc při zkouškách (jinak bych nezjistil jaky jsou craftový/necraftový - vypadaj nachlup stejně)
Tímto moooc prosím Rejtyho, jestli by nešlo do nějaký libovolný nemrtvácký kobky jeden nebo dva exempláře toho bodaka hodit, dříve se na povrchu tuším párek vyskytoval, dnes tedy již opravdu není k nalezení...
Díííkýýý...
Re: Chyby v Alchymii
Posted: 10:27 29. Dec 2010
by jachyra
to bodáci: dakedy sa vyskytovali vždy po zotmení pred zabudnutým chrámom v dorene, bolo ich tam celkom veľa, potvoriek .. asi tak okolo 6?
vnútri je rytierov skazy namraky a tiež sa z nich robia zaujímavé veci .. tak kľudne prečo pred chrám opäť nehodiť tých epic bodákov, len už s opravenými zubmi?

moc postáv tak či tak na Thalii nie je, čo by ich ľahúčko dali (môžem sa mýliť samozrejme, už o postavách taký prehľad dávno nemám)
to Bahňák: Rado sa stalo a rada pomôžem, kedykoľvek to bude treba
to Urlraen: viem viem, sú to zuby bodáka, ale som lenivá to písať až dvoma slovami

Re: Chyby v Alchymii
Posted: 10:03 18. Jan 2011
by White wolf
Peří plivníků se stále nestackuje nešlo by s tím prosím něco udělat ?
Re: Chyby v Alchymii
Posted: 13:24 05. Feb 2011
by Radim
Nevím kam s tím ale alchymie to je.Lektvar ostrosti mi nešel na nalezený rtuťový obouručný meč
Re: Chyby v Alchymii
Posted: 12:37 29. Apr 2011
by Radim
Jen spíš takovej dotaz...když zpracovávám suroviny tak mám třeba moždíř na rychlým panelu a naklikám si to 50x a nemusím pokaždý když dojede zpravcování klikat znova.A teď k problému tímto stylem se mi z 50ks (už zpracovávám bez neúspechu) v invu nastackovalo jen 44 kousků.Je mi to fuk žádná ztráta,ale zajímalo by mě kde je chybka.
Re: Chyby v Alchymii
Posted: 13:14 29. Apr 2011
by DenGrasse
Jsou dvě možnosti... buď se ti sestackovaly s nějakými staršími surovinami, nebo se ti nepovedly zpracovat.
Re: Chyby v Alchymii
Posted: 13:16 29. Apr 2011
by Radim
Ne ne je to tak jak píšu,tu houbu sem měl v invu jedinou a zpracování máš od 4lvl bez neúspěchu.
Re: Chyby v Alchymii
Posted: 13:52 29. Apr 2011
by de Aers
Radim wrote:Ne ne je to tak jak píšu,tu houbu sem měl v invu jedinou a zpracování máš od 4lvl bez neúspěchu.
V tý naklikávací rychlosti se ti může stát, že klikneš dvakrát na tu houbu, aniž by sis nakliknul ten moždíř...
Re: Chyby v Alchymii
Posted: 12:55 25. Jun 2011
by Radim
Kuciku ty alchymisto jeden,co je prosím tě lektvar crum nebo spíš má něco vůbec dělat?
Po konzumaci to ve výpisu to hodí hlášku Crumble-not finished yet
edit: sry už to čtu v novinkách...ještě není hotovej
Re: Chyby v Alchymii
Posted: 11:22 29. Jul 2011
by Absinthorix
"nev" vždy nedělá "efekt nev" z určitých surovin se udělá lektvar "nev" ale místo toho aby dělal co má, tak jen zvýší záchranné hody, OČ a udělá imunitu na mysl ovlivňující kouzla→ ale nic z toho se opravdu neprojeví
dále vypíše conflicts 63 84 30 jestli to k něčemu bude
Edit: pravděpodobně to zmrší i fungující "nevy" které se s tím sestackují
Edit2: tak ne i puvodni receptura nejak blbne
Re: Chyby v Alchymii
Posted: 14:16 08. Aug 2011
by kucik
Ještě jednou co to teda dělá a nedělá? Nějak jsem to neporal.
Re: Chyby v Alchymii
Posted: 12:34 16. Aug 2011
by Derken-
Otázka na kucika. Hýbalo se nějak s lektvarem bop?

Re: Chyby v Alchymii
Posted: 13:07 16. Aug 2011
by kucik
Hýbalo se s nim nanejvýš při opravách alchymie