Page 7 of 11
Re: Vánoce....
Posted: 01:04 25. Dec 2011
by Czech_Luthor
Šťastné prožití vánočních svátků, spoustu lásky a přátelství přejí Kora a Fallion Meynoldsovi.
Re: Vánoce.... a pf
Posted: 23:00 25. Dec 2011
by monstera
I když jsem již dlouhou dobu daleko od Ivory i ostatních míst světa Thalie a již nehraju, přeji všem a zejména těm, kteří znali Lucii, Sandru, Ga Muru, Elenu Spod a některé další, vše dobré do dalšího roku ...
Sandra zdraví především Koru.
Monstera
Re: Vánoce....
Posted: 01:12 26. Dec 2011
by jachyra
Ahoj Monsterko, hrozne mi chýba vidieť tu Sandričku vždy, keď lognem

tak aspoň takti ti aj tvojim deťom aj vnúčatám želám prekrásne sviatky
Re: Vánoce....
Posted: 05:59 26. Dec 2011
by sendys
jachyra wrote:Ahoj Monsterko, hrozne mi chýba vidieť tu Sandričku vždy, keď lognem

tak aspoň takti ti aj tvojim deťom aj vnúčatám želám prekrásne sviatky
i ja chybí mi sandra

přeju ti a tvé rodině krásné svátky a hodně zdraví a štěstí do nového roku
Re: Vánoce....
Posted: 11:00 26. Dec 2011
by Darebák
Přeji pohodové prožití svátků.
Re: Vánoce....
Posted: 12:25 26. Dec 2011
by Molly23
A takto se rozdávají dárky ve Skyrimu...
Re: Vánoce....
Posted: 17:21 30. Dec 2011
by Bahnak
Právě teď začíná sváteční hra DM Bahnaka
Po Thalii se začali potloukat šotci s lahvemi šampusu!
(NPC: Silvestrovský šotek)
Kdo získá nejvíce lahviček šampusu od teď do restartu tak vyhrává!
Vyhodnocení proběhne zítra v dopoledních hodinách, posílejte mi do PM screenshot s lahvičkami šampusu.
Bude se bodovat asi takto:
0 šampusů - pche, žabař!
1 šampus - slušný, alespoň něco!
2-5 šampusy - hodně slušný, jen tak dál
6-10 šampusů - hodně dobrý, to se cení! Možná i hmotně!
víc jak 10 šampusů - Bohové ti sešlou dar z nebe - Thalijskou truhlici rachejtlí!
Zapojit se mohou všichni, šotci nejsou nikterak nebezpeční, zabít je může i 1 lvl.
Jsou rozmístěni po všech koutech, obvykle i velmi dostupně.
Takže do toho sběrači šampusu!
Startujeme teď!
EDIT:
Za případné CvC při sběru mezi sběrači opačných frakcí nemůžu, takže opatrně bobci... A ne že mi drowici budete o svatcich mydlit plyšáky!
EDIT2: Cena je opravdu hodnotná, lahvičky šampusu může najít a vyměnovat každý dle libosti.
EDIT3: Nápověda: Jednu obzvláště těžkou lahvičku jsem schoval i do podsvětí

Re: Vánoce....
Posted: 17:26 30. Dec 2011
by sendys
Bahnak wrote:Právě teď začíná sváteční hra DM Bahnaka
Po Thalii se začali potloukat šotci s lahvemi šampusu!
(NPC: Silvestrovský šotek)
Kdo získá nejvíce lahviček šampusu od teď do restartu tak vyhrává!
Vyhodnocení proběhne zítra v dopoledních hodinách, posílejte mi do PM screenshot s lahvičkami šampusu.
Bude se bodovat asi takto:
0 šampusů - pche, žabař!
1 šampus - slušný, alespoň něco!
2-5 šampusy - hodně slušný, jen tak dál
6-10 šampusů - hodně dobrý, to se cení! Možná i hmotně!
víc jak 10 šampusů - Bohové ti sešlou dar z nebe - Thalijskou truhlici rachejtlí!
Zapojit se mohou všichni, šotci nejsou nikterak nebezpeční, zabít je může i 1 lvl.
Jsou rozmístěni po všech koutech, obvykle i velmi dostupně.
Takže do toho sběrači šampusu!
Startujeme teď!
nejdriv zabanuj zachyho

Re: Vánoce....
Posted: 18:07 30. Dec 2011
by mandos
Umh mám tu malý problém teď jsem zabil šotka a nic z něj nevypadlo.
Re: Vánoce....
Posted: 19:39 30. Dec 2011
by Bahnak
Jojo, dal jsem tam i pár falešnejch

(aneb asi uklik undrop hulkou...)
Re: Vánoce....
Posted: 13:43 31. Dec 2011
by Jachym
Vše nej nejlepší přeji do nového roku 2012 - všem hráčkám a hráčům banovaným i nebanovaným , trestaným i netrestaným, veselým i smutným, naštvaným i štasným, pohodovým i nepohodlným, srandistům i vzteklounům, chladným i teplým, střízlivým i alcoholem zmoženým, návyků prostým i zhuleným, povrchovým i podpovrchovým , pasivním i aktivním , šíleným přispěvatelům fora i uvážlivým psavcům.
Thalii přeji aby vydržela a přežila Skyrimi , Wowka i jiné Top hry světa a aby dokázala bavit min tak, jak dodnešních dnů , ale raději i o něco lépe.
Týmu držím palce, přeji pevné nervy a více usměvu pro hráče.
PS : Dnes se moc neopíjte

Re: Vánoce....
Posted: 13:56 31. Dec 2011
by jogobelo
Bahňáčku já chci ještě šotkovanou! Mě to hrozně bavilo, našla jsem jen jednoho

Dozvěděla jsem se o tom pozdě. Že mi dáš do hry ještě dva šotky, abych je mohla zabít

Miluju šotky.
Ten nápad byl skvělý, těším se na další šotkovanou. Pěkný nový rok všem.
Re: Vánoce....
Posted: 17:24 31. Dec 2011
by Bahnak
Tak, připravte pomalu špunty, za pár hodin je to tady...
A mimojiné šotkovanou/sběr šampusů vyhrává Mandos!
Přeji mu obzvláště hezký silvestr který mu po novém roce zpříjemním opravdu unikátním dárkem.
Re: Vánoce....
Posted: 00:11 01. Jan 2012
by Firefox_
Šťastný nový rok, thalijci.

Re: Vánoce....
Posted: 00:57 01. Jan 2012
by mandos
Tak za pár minut takže všem šťastnej a veselej novej rok! *pozvedne šampusku se ztuhlou rukou šotkovou*