Kradení, okrádání & chmatáctví

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked

Počet okrádání

Poll ended at 19:43 21. Jan 2010

neomezeně
4
10%
1x po 5min hry
1
3%
1x po 10min hry
12
31%
např 3x za den kdykoliv za sebou
3
8%
Nechat zakázané
19
49%
 
Total votes: 39

Necrooo
Měšťan
Posts: 273
Joined: 12:24 17. Sep 2009

Re: Kradení, okrádání & chmatáctví

Post by Necrooo »

bouk wrote:na druhou stranu, tady se dává odpor i za jméno acountu .)
Tak jako se kontroluji postavy dle jmena.
uvidim Petra, kerej je hledanej a hned mu reknu at si sunda kapi abych zkontroloval kxichtik. Kdyby to Petr nebyl tak ho ten dotycnej ani nekontroluje.

Tohle bohuzel mam ze zkusenosti vlastni, i jinych rekneme znamejsich tvari.

Ps. Neni problem to zahrat tak ci onak. Jen me to s tim odporem a accountem pripomelo tohleto, se jmenem.

Co se tyce okradeni. Me by nevadilo jim to vratit. Ale jak bylo vyse zmineno, urcite okradeni limitovat nejak. A urcite prostory udelat tak aby za poplatek, nebo i bez poplatku tam nastavit ze se okradat nemuze - trebas dilny a hostince - parkrat se mi stalo ze sem se trebas logl do pokoje spici osoby.
User avatar
Agnoros
Měšťan
Posts: 169
Joined: 10:28 31. Oct 2009
Contact:

Re: Kradení, okrádání & chmatáctví

Post by Agnoros »

CizaD wrote:Teď mě napadlo že s tím odporem to je taky zajímavé ze strany zloděje ..... co když si takhle potom hráč který hraje zloděje a je v odporu od ostatních položí několik pastiček nepříklad mezi ivory a mestem. Nu chudáci ti co potom jen náhodou jsou po ceste. To asi můžeme potom očekávat i omezení pokládání pastí :o )

PS : Prostě si myslím že se všichni toho moc bojí.
past funguje na každeho bez rozdílu .. kromě těch co máš v družině... tudíž pokud tam pujde někdo s odporem či bez odporu tak stejnak mu to ufikne nohu :)
Qevorlos de Findeliarn Jest mág dobrého srdce, které ustupuje jeho chtíči po nesmrtelnosti. Taktéže jest vychovatelem a učitelem etiky v sirotčinci karathském.

Znuděn bojem mezi dobrem a zlem. Zcela nad těmito rozpory povznesen

magie neni černa ani bila, stejně jako svět není černobílý .. dělí se jen podle toho jak ji využijete

Febrilioviel Dy'nelamne Čarodějka z řádu azurových mágů.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Kradení, okrádání & chmatáctví

Post by kucik »

Necrooo wrote: Tak jako se kontroluji postavy dle jmena.
uvidim Petra, kerej je hledanej a hned mu reknu at si sunda kapi abych zkontroloval kxichtik. Kdyby to Petr nebyl tak ho ten dotycnej ani nekontroluje.
Myslim ze aj v popise kapuci v hre je napisane ze ti je vidno do obliceje. Maximalne sa to da naozaj ustat v tej miere, ze niekde v tmavom kute alebo pocas noci, je tazko vidiet tvar, ale aspon nake obrysy tvare uvidi. Kapuce nie je maska. :wink:
Kapuce nezabranuje videt tvar. Psalo se to tu uz mockrat. To jen tak na okraj.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Necrooo
Měšťan
Posts: 273
Joined: 12:24 17. Sep 2009

Re: Kradení, okrádání & chmatáctví

Post by Necrooo »

kucik wrote:
Necrooo wrote: Tak jako se kontroluji postavy dle jmena.
uvidim Petra, kerej je hledanej a hned mu reknu at si sunda kapi abych zkontroloval kxichtik. Kdyby to Petr nebyl tak ho ten dotycnej ani nekontroluje.
Myslim ze aj v popise kapuci v hre je napisane ze ti je vidno do obliceje. Maximalne sa to da naozaj ustat v tej miere, ze niekde v tmavom kute alebo pocas noci, je tazko vidiet tvar, ale aspon nake obrysy tvare uvidi. Kapuce nie je maska. :wink:
Kapuce nezabranuje videt tvar. Psalo se to tu uz mockrat. To jen tak na okraj.
I kdyby mel helmu. Slo mi o to jak tamten psal s nickem. Tak kdyz vidis hledaneho, tak hned ho des kontrolovat, i kdyz je jinak oblecenej, ted si snad rozumime :wink:

EDIT: Jo sapal to pochopil jak jsem myslel. Diky zes to napsal.
Last edited by Necrooo on 21:44 20. Jan 2010, edited 1 time in total.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Kradení, okrádání & chmatáctví

Post by kucik »

Nerozumime, ale to je na uplne jinou debatu.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
zachy
Velmistr
Posts: 1491
Joined: 13:55 05. Oct 2008

Re: Kradení, okrádání & chmatáctví

Post by zachy »

To neni pravda malokdo to takhle "odhali". S Grombem jsem zase prudil aby odkryval oblicej kazdej koho jsem potkal s helmou ci kapuci. Bud to nebo to... Zadny kdyz vidim hledanyho hned o nem vim :idea:
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!

Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
User avatar
Sapal
Měšťan
Posts: 205
Joined: 13:38 03. May 2009

Re: Kradení, okrádání & chmatáctví

Post by Sapal »

kucik wrote:Nerozumime, ale to je na uplne jinou debatu.
Já to chápu tak, že mluví o zneužívání OOC informací. Že se nad postavičkou rozsvítí jméno hledanýho a tak hned za nim běží a kontroluje ho. Ačkoliv kdyby tam šel třeba někdo, kdo naprosto přesně odpovídá popisu hledanýho, ale měl jiný jméno, tak by ho kontrolovat nešel. Ale to je fakt na jinou debatu.
User avatar
Lorelei
Měšťan
Posts: 191
Joined: 20:02 28. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Kradení, okrádání & chmatáctví

Post by Lorelei »

CHtěl bych se opětovně pozeptat po dalším 1/2 roce, zda došlo nebo spíše dojde k nějakým změnám v okrádání u zloděje nebo stále bude zakázáno, tedy tolik omezeno -30 bodů ???
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Kradení, okrádání & chmatáctví

Post by kucik »

Je zakazano, dokud se neprepise cely system okradani.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Locked