Page 7 of 8

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 10:41 27. Aug 2011
by Narsith
Operator logisiky

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 16:46 27. Sep 2011
by sendys
Xtech /seřizovač bořek ničitel práce všeho druhu

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 23:04 24. Feb 2012
by Amber
Zajímavé... právě jsem zjistila, že jednoho člověka tady znám osobně :)

Já studuji angličtinu a češtinu v Olomouci :wink:

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 23:05 24. Feb 2012
by Aulus
Tak zase trochu z jiného soudku :wink:: Přírodovědecká fakulta Masaryčky, obor Molekulární biologie a genetika.

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 19:03 17. Mar 2012
by xxxMajkyxxx
Prace: ČEZ, a. s. - odbor pro intení komunikaci, produkce.
Škola: v současné době přerušené studium na ČZU v Praze obor Informatika.

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 19:47 23. Mar 2012
by Uradin
heh tak okolo vas se citím jako mala veš :D

Práce: obsluha mycí linky v pekárně Hruška Ostrava Martinov(myjeme ty bedny které pečivem zasobují skoro cely moravskoslezky kraj a nejenom pro obchod hruška ale i jiné, denně přes 3000beden mi projde rukama 8) )
škola: nedodělané střední odborné učiliště nějakého toho matějčka v porubě - tento rok v záři planuji dodělat :wall:

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 22:58 28. Mar 2012
by Molly23
Brigáda u Exposale

Pilot paleťáku... :twisted:

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 09:35 10. Jul 2012
by Molly23
VVD - Lepič folií
TNS Aisa - expert copypaster, maker of final reports! YAY!

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 19:30 20. Sep 2013
by Kathermara
...

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 19:45 20. Sep 2013
by Puxina
Uh jen když vidím tu zeleninu ...brrrr. Ikdyž některé to ovoce kiwi a tak hmm proč ne. :)

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 19:50 20. Sep 2013
by Shaman88
Mí prarodiče jedli denně jen sádlo škvarky a prostě jen to co měli ze zabijačky a domácí chleba.
Zeleninu a ovoce prakticky jen na vánoce nebo svátky a prakticky nikdy nebyli nemocní....

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 21:16 20. Sep 2013
by Krysak
Shaman88 wrote:Mí prarodiče jedli denně jen sádlo škvarky a prostě jen to co měli ze zabijačky a domácí chleba.
Zeleninu a ovoce prakticky jen na vánoce nebo svátky a prakticky nikdy nebyli nemocní....
Hele u nás se jedlo ovoce a zelenina od nepameti. K tomu med, mléko, prasata, bejci, prostě všechno, co je dobré. První tuční jedinci v rodině jsme já a táta. Jinak všichni by splňovali i ta nejtvrdší kritéria.
A je to tím MSŽ, o kterým se píše na těch milých stránkách, jen u ne to znamená:

Moc Strašně rád Žeru.

PS: samozřejmě nemohu opomenout tátovu speciální úpravu brambor, kterou miluje ze všeho nejvíc. Jak říká: "Brambory mám nejradši přepasírované přes prase."

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 12:04 21. Sep 2013
by mandos
Tak to já se taky musim podělit s novinkou konečně :D Konečně jsem byl minulý týden přijat na vysokou a sice ČVUT - fakulta biomedicínského inženýrství v Kladně.

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 12:47 21. Sep 2013
by karolina
mandos wrote:Tak to já se taky musim podělit s novinkou konečně :D Konečně jsem byl minulý týden přijat na vysokou a sice ČVUT - fakulta biomedicínského inženýrství v Kladně.
To je náhodou velmi dobrej džob!

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 12:56 21. Sep 2013
by mandos
karolina wrote:
mandos wrote:Tak to já se taky musim podělit s novinkou konečně :D Konečně jsem byl minulý týden přijat na vysokou a sice ČVUT - fakulta biomedicínského inženýrství v Kladně.
To je náhodou velmi dobrej džob!
Jj, já jsem teda na oboru biomed. informatika ale jsem nadšenej :D kombinace hodin algoritmizace a prog. prostředků spolu s teoretickou medicínou je úžasná věc :lol: