Page 7 of 9
Re: Výměna Itemů
Posted: 08:21 05. May 2010
by Grunt
černý vlk wrote:Grunt wrote:Zaímalo by mne jak je to s Artefakty. Před nějakou dobou jsem našel jílec nějaké katany, který jsem při výměně předmětu měl v bance. Taky odevzdat nebo co s tím?
artefakty jsou artefakty...ty se neodevzdávají...konečně budou některé z nich silné...v porovnání s výbavou

No jo ale nikdo je nebude mít a když ano, tak v kolektivním vlastnictví osmi postav

Re: Výměna Itemů
Posted: 08:33 05. May 2010
by Garett
Grunt wrote:černý vlk wrote:Grunt wrote:Zaímalo by mne jak je to s Artefakty. Před nějakou dobou jsem našel jílec nějaké katany, který jsem při výměně předmětu měl v bance. Taky odevzdat nebo co s tím?
artefakty jsou artefakty...ty se neodevzdávají...konečně budou některé z nich silné...v porovnání s výbavou

No jo ale nikdo je nebude mít a když ano, tak v kolektivním vlastnictví osmi postav

Tak se bud dohodnete kdo si ho necha nebo si muzete hodit koskou

Re: Výměna Itemů
Posted: 08:37 05. May 2010
by efu_redo
Garett wrote:...
Nebo se můžete dle charakteru postavy okráct. Vykašlete se na soucítění hráče mezi hráčem. Hrajte si svůj charakter, ten druhý hráč se snad kvůli tomuhle za to na vás nemůže zlobit.
Re: Výměna Itemů
Posted: 08:42 05. May 2010
by Necrooo
Taky nám byl zabaven prsten s redukcemi 15/- na vsechny elementy a byl to artefakt - nasel jsem ho v bossu jednou.
Takze se artefakty zabavovat budou ci ne? (Týme)
EDIT: Z toho co sem postnul Maku, nevim, proč ten prsten byl zabaven, když nebyl nikde koupen, ale byl nalezen. (takze to je artefakt, ci neni?)
Re: Výměna Itemů
Posted: 10:03 05. May 2010
by nomis_b
Artefaktem se mini pouze zbrane, ktere se skladaji z nekolik dilu a jsou nahodne nalezitelne, a pote zkovany do sebe.
Tyto artefakty jsou jedine povolene, protze se presne vi o co je zac.
tebo proidany prsten muze byt trebas od DM, ktery pocital se starou paletou. Tyto predmety se ale jiz ted meni, a proto ti ten prsten byl uznan jako presileny. nahradou si urcite dostal penize a moznost si koupit jiny.
Pokud to byl primo extra predmet od DM s nejakym vetsim ucelem, dohodni s e s Dm co ti jej dal, aby ti dal patricnou nahradu.
Re: Výměna Itemů
Posted: 11:25 05. May 2010
by Urlraen
Nevšiml jsem si jestli to tady už padlo, ale je už teda z obchodů všechno schválený? Může se všechno kupovat? Viděl jsem kapuci +4 naslouchání +4 vnímavost. Momentálně nemám nic na hlavu, protože ty kapuce z té lokace nešli nasadit (nedostatek síly) a chtěl jsem si jednu koupit. Nesebere mi to DM?
Re: Výměna Itemů
Posted: 11:41 05. May 2010
by Rejty
rotona wrote:NO dobře tak ten prsten zabavili , ale PROČ mne neoslovili ?
PROČ mi za něj nedali penize ? Prostě mi ho sebrali a shodili hru , jak bezvýznamné plevě , jak
bohové kteří vše mohou a nemusí být ani slušní ! Toto mi vadí. Vám ne?
Jestli tohle myslíš vážně, tak už fakt nemám slov. Proč by ti DM zabavovali prsten, který navíc stojí jen 20 tisíc a ještě při tom shazovali server? Přestaň tu laskavě rozšiřovat tyto nepodložené dedukce, které se dají považovat za pomluvy. Po těch tvých příspěvcích už pomalu ztrácím náladu ti něco nahrazovat...
Urlraen wrote:Nevšiml jsem si jestli to tady už padlo, ale je už teda z obchodů všechno schválený? Může se všechno kupovat? Viděl jsem kapuci +4 naslouchání +4 vnímavost. Momentálně nemám nic na hlavu, protože ty kapuce z té lokace nešli nasadit (nedostatek síly) a chtěl jsem si jednu koupit. Nesebere mi to DM?
Může se stát, že se v obchodech najde nevhodný předmět, který unikl kontrole. Ještě jednou to projedu, ale nemohu nic zaručit.
Re: Výměna Itemů
Posted: 15:55 13. May 2010
by maliarda
chci se jen zeptat, jestli došlo k pročištění předmětů v magickém krámku v Alwarielu - konkrétně nabídka holí... přijde mi, že tam jsou ještě v nabídce staré - tedy alespoň tam některé dávají vylepšení, které mi na jiném předmětu bylo při výměně zabaveno ..
tak abych nekoupila, a pak o hůl nepřišla
díky
Re: Výměna Itemů
Posted: 16:05 13. May 2010
by Rejty
maliarda wrote:chci se jen zeptat, jestli došlo k pročištění předmětů v magickém krámku v Alwarielu - konkrétně nabídka holí... přijde mi, že tam jsou ještě v nabídce staré - tedy alespoň tam některé dávají vylepšení, které mi na jiném předmětu bylo při výměně zabaveno ..
A to konkrétně?
maliarda wrote:tak abych nekoupila, a pak o hůl nepřišla
díky
Nikdo o nic nepřišel. Dostala si finanční náhradu rovnou ceně v obchodě.
Re: Výměna Itemů
Posted: 16:08 13. May 2010
by maliarda
Rejty wrote:maliarda wrote:chci se jen zeptat, jestli došlo k pročištění předmětů v magickém krámku v Alwarielu - konkrétně nabídka holí... přijde mi, že tam jsou ještě v nabídce staré - tedy alespoň tam některé dávají vylepšení, které mi na jiném předmětu bylo při výměně zabaveno ..
A to konkrétně?
maliarda wrote:tak abych nekoupila, a pak o hůl nepřišla
díky
Nikdo o nic nepřišel. Dostala si finanční náhradu rovnou ceně v obchodě.
já to nepsala jako, že se cítím poškozená.. špatně jsi to pochopil...jsem s výměnou spokojená
v nabídce jsou hole +12 čarozpyt a +12 soustředění .. tak chci jen vědět, jestli když jí koupím, tak o ní nepřijdu..měla jsme tu samou helmu, jen s postižením -2 charisma k tomu
EDIT: těch holí je tam víc.. tak proto to radši píšu
Re: Výměna Itemů
Posted: 16:17 13. May 2010
by Rejty
Ok nejsou jen hole s kouzlama použití / den.
Re: Výměna Itemů
Posted: 16:18 13. May 2010
by maliarda
Rejty wrote:Ok nejsou jen hole s kouzlama použití / den.
díky
Re: Výměna Itemů
Posted: 13:30 20. May 2010
by venomeq
Hoj bude jeste nejaka vymena starejch itemu nebo uz ne? tu prvni sem prosvihl a tu druhou sem pockal do osi a pak sel spat takze sme se minulz s rejtym....
Re: Výměna Itemů
Posted: 15:11 20. May 2010
by beeboow
Jo, taky nemám ještě vyměněný itemy. V den avizované výměny, žádný z DM ve hře nebyl a nebo nereagoval na zprávy (asi 5x v rozpětí půl hodiny sem to zkoušel). Když už to oznámíte, tak zkuste dorazit.
Re: Výměna Itemů
Posted: 15:23 20. May 2010
by Luelle
výměny dělá jenom a pouze rejty