Page 7 of 8

Re: Volby 2010

Posted: 14:46 31. May 2010
by -darkvision-
nomis_b wrote:prave letos se podarilo ve volbach zvbolit cca 110 lidi, kteri tam jeste minuly tyden nebyly... takez vice nez polovina bude novych tvari... neco co tu preditm ani nebylo.. + jeste uz tu nebudou zeleni, KDU-CSL atd.. takze prave tyhle volby to pekne obmenili.
Protoze se uspesne aplikovalo toto:
http://www.4zezadu.cz/

Re: Volby 2010

Posted: 14:54 31. May 2010
by Jkerry
Děkuji jako zakladatel tohoto topicu všem účastníkům voleb 2010 Dopadlo to přijatelně.

Re: Volby 2010

Posted: 15:44 31. May 2010
by Pajule
to proto,že ve straně zelených hold nebyli ti správní no :/ uvidíme jak to bude vypadat,podle mě příšerně

Re: Volby 2010

Posted: 16:06 31. May 2010
by efu_redo
Pajule wrote:to proto,že ve straně zelených hold nebyli ti správní no :/ uvidíme jak to bude vypadat,podle mě příšerně
A proč tak soudíš?

Re: Volby 2010

Posted: 18:00 31. May 2010
by Jkerry
Pajule wrote:to proto,že ve straně zelených hold nebyli ti správní no :/ uvidíme jak to bude vypadat,podle mě příšerně

Naopak. Zelení by znamenal ekokomunismus. Já třeba nesouhlasím se zaváděním bionafty. To už spíš preferuju elektromobily, který už začínají být na trhu.
Nepřipadá mi zrovna ekonomické z několika set hektarů řepky vyrobit pár hektolitrů smrdutýho odpadu, kterej nalejou do nafty a auto pak hovno jede.
Ale to je jen jedna z mnoha věcí která mi na zelenáčích vadí.

Tohle sekupení sice není ideální ale je přijatelné. Mohlo to dopadnout hůř.

Re: Volby 2010

Posted: 18:43 31. May 2010
by monstera
Jkerry wrote:
Pajule wrote:......
Když už hovoříme o volbách, chybí mi ke spokojenosti 2% pro ODS. Lidovcům jsem po jejich sjezdu přidělil heslo "S Cyrilem do leva a do prdele" a došlo na má slova.
Že vypadli ekoteroristi je velice pozitivní. Když už bychom měli hovořit o ekologii a palivech, tak bych byl pro převedení automobilizmu na kyslíkovodíkové články, a palivo by se vyrábělo elektrolyzou vody elektřinou z jádra v době nízké spotřeby, aby se nemuselo regulovat snižováním výkonu.
Co udělají VeVerky, je otázka, máím dojem že to je nová Unie svobody..
Jinak spokojen.

Re: Volby 2010

Posted: 20:58 31. May 2010
by artaxas
Zelení jsou z kola ven a levá nebude u vlády, no paráda, i když vždy může být líp.

Re: Volby 2010

Posted: 11:14 01. Jun 2010
by Pajule
levá je dobrá strana je pro chudý a já sem chudá malá student ... ale co každej má jinej názor , tak uvidíme a jestli někdo bude brečet jak je to špatný tak se fakt budu smát,protože se to dle mě stane.

Re: Volby 2010

Posted: 11:41 01. Jun 2010
by nomis_b
a sakra... když už ani fórum SPAM nemá úroveň tak to už je pak děs :mrgreen: :mrgreen:


K topicu:
Chcete mít křídla ? Chete mít ocas ? líbí se vám kostěnná ruka ? Tak si vezměte nějaké prestižní povolání !

Re: Volby 2010

Posted: 12:16 01. Jun 2010
by KaTo
nomis_b wrote:...
K topicu:
Chcete mít křídla ? Chete mít ocas ? líbí se vám kostěnná ruka ? Tak si vezměte nějaké prestižní povolání !
Že ty to myslíš upřímně, nomisi?! :lol: :lol: :lol:
P.S.
Na co prestižka? Stačí si vzít subrasu :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: .
P.P.S.
Btw - chcete bradavičnatou žábu?

Re: Volby 2010

Posted: 13:43 01. Jun 2010
by monstera
Pajule wrote:levá je dobrá strana je pro chudý a já sem chudá malá student ... ale co každej má jinej názor , tak uvidíme a jestli někdo bude brečet jak je to špatný tak se fakt budu smát,protože se to dle mě stane.
Milá Pajule, ty strany, které tvrdí, že jim jde o chudé ( jako oranžády )
skutečně na chudé myslí. Myslí na ně jako na potenciální voliče, a proto se snaží, aby těch chudých bylo co nejvíc, aby zchudli i ti, kteří jsou na tom trochu lépe......

Re: Volby 2010

Posted: 13:45 01. Jun 2010
by nomis_b
To si hezky rekl Monstero. To vystihuje celou jejich politiku a ja jsem rad, ze jim to snad ted skonci...

PS: safra. ten prispevek prdtim.. sem myslel, ze odpovidam na forum SPAM, sem to fakt nemelo byt.. no co uz.

Re: Volby 2010

Posted: 14:20 01. Jun 2010
by Žorž
Přesně tak to sedí. Obdobně hezky, ba dovolím si pravit, že ještě pěknějc, to vyjádřil i Čapek před osmdesáti lety - a přesto se na obecné blbosti nic nezměnilo. :) A i když on se oficiálně obrací na komunisty, kteří mají program revoluce, úplně to zahrnuje i dnešní levici - principy, jak získat podporu, jsou strašlivě podobné.

Aneb esej Proč nejsem komunistou, str. 56 (http://www.mlp.cz/koweb/00/02/76/07/38/ ... itikon.pdf)

Re: Volby 2010

Posted: 18:36 01. Jun 2010
by Pajule
monstera wrote:
Pajule wrote:levá je dobrá strana je pro chudý a já sem chudá malá student ... ale co každej má jinej názor , tak uvidíme a jestli někdo bude brečet jak je to špatný tak se fakt budu smát,protože se to dle mě stane.
Milá Pajule, ty strany, které tvrdí, že jim jde o chudé ( jako oranžády )
skutečně na chudé myslí. Myslí na ně jako na potenciální voliče, a proto se snaží, aby těch chudých bylo co nejvíc, aby zchudli i ti, kteří jsou na tom trochu lépe......
no samozřejmě,proto po studiu prchnu do pryč,nebo spíše snad po úspěšné maturitě uteču študovat jinam :)

Re: Volby 2010

Posted: 19:14 01. Jun 2010
by Luelle
Pajule wrote:levá je dobrá strana je pro chudý a já sem chudá malá student ... ale co každej má jinej názor , tak uvidíme a jestli někdo bude brečet jak je to špatný tak se fakt budu smát,protože se to dle mě stane.
lol ale ze studenta se obvykle stane pracující či podnikatel, kterej pak platí ty líný držky co nechtěj makat! úmyslně neříká, ti co berou podporu, protože vím, že jsou lidi, kteří to mají prostě s prací problematické a pracovat chtějí, ale je nikde nechtějí

vlevo je prostě do prdele =)

jako ty strany mají své místo v tom, že stát má zajišťovat nějakou sociální péči, jenže nic se nesmí přehánět

stejně jako v dobách krize dotovat firmy jak se to dělalo v Americe - New Deal byla prostě kravina a ted to udělali zase... jako thr si tyhle věci má řešit sám jinak se ty krize budou opakovat dokolečka