Page 7 of 21
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 12:19 11. Jun 2010
by nomis_b
centrala = co ?
jako chladak?? to mas prece potok...
a pipa myslim jako rychlo pipu...
jako mohl bych to vzit i z Brna.. ael je to silene.. vozit bečku přes půl vlasti, a obzvláště, když jedem směrem na Plzeň..
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 12:22 11. Jun 2010
by Rejty
Jestli si myslíš, že to potok v pařáku něco vychladí, tak to seš na omylu...

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 12:28 11. Jun 2010
by nomis_b
No tak jak o lahváče taky neuchladíš.. takže jako co : teplý pivo, nebo teplý lahváč ??
Co je lepší ?
BTW: já teda nevím co je tam za říčku, ael když kolem říčky sou stromy, tak my to většino teda chladit šlo docela slušně.. lepší než z auta vytažené..
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 12:32 11. Jun 2010
by Bahnak
no, v tý řece to nějakou dobu musí být, alespoň pár hodin... tak dlouho žadna bečka mezi tolika lidma nemuže vydržet... asi to vyřeším snobským způsobem sobě vlastním a koupím ten samochladící sud

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 13:08 11. Jun 2010
by Sorrow
nomis_b wrote:centrala = co ?
jako chladak?? to mas prece potok...
a pipa myslim jako rychlo pipu...
jako mohl bych to vzit i z Brna.. ael je to silene.. vozit bečku přes půl vlasti, a obzvláště, když jedem směrem na Plzeň..
Centralu sem myslel zdroj napeti pro pipu.
TO je prave to, ze vy na te morave tomu pivu moc nerozumite a ste schopny ho pit teple jak chcanky

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 13:09 11. Jun 2010
by nomis_b
Bahnak wrote:no, v tý řece to nějakou dobu musí být, alespoň pár hodin... tak dlouho žadna bečka mezi tolika lidma nemuže vydržet... asi to vyřeším snobským způsobem sobě vlastním a koupím ten samochladící sud

jak velký je vlastně dělaj.. že bych ti poslal prachy a vypili bychom si ho oba
no kdyžtak naberu do auta pár desítek litů vína od souseda. Cena 35/litr, kvalita více než dobrá... a tak moc chlazený to být nemusí.
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 13:10 11. Jun 2010
by KaTo
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 13:11 11. Jun 2010
by nomis_b
Sorrow wrote:
TO je prave to, ze vy na te morave tomu pivu moc nerozumite a ste schopny ho pit teple jak chcanky

ano .. to si pamatuju na srazu: Všichni Plzeňáci pili nějkaej patok a jedině moraváci pilsner...
no každopádně já třeba nepiju lahváče z ledničky, ale jen mírně nachlazené ze sklepa. Nemám moc rád jak sou přechlazené.. to je fakt.
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 13:12 11. Jun 2010
by Sorrow
Ja piju jedine 12%

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 13:12 11. Jun 2010
by nomis_b
njn to sou ti pražáci.. kdy vidí cenu 35 představujou si krabici... když je to ale přímo od zdroje, tak nechápou, že to třeba prodá do obchodu za 50, obchod dá 75 a vinotéka 100, přičemž za cenu 35 je to od souseda, kterej mi to odčepuje přímo z tanku a mám to lepší, než v té vinotéce... a to nemluvě o ochutnávce zdarma

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 13:15 11. Jun 2010
by Rejty
Chodovar je Chodovar!
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 13:18 11. Jun 2010
by KaTo
nomis_b wrote:..njn to sou ti pražáci..
...jak říkal spolubydla na koleji: "Jsem nenáročnej. Na chlast mám jediný požadavek - po pivu se chci nepo*rat, po vínu nepo*lejt a po tvrdým neoslepnout."
P.S.
Jojo, inflace během převozu jedný a tý samý lahve "od zdroje ke koncovému uživateli" je dobrý svinstvo.
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 13:22 11. Jun 2010
by nomis_b
KaTo wrote: "Jsem nenáročnej. Na chlast mám jediný požadavek - po pivu se chci nepo*rat, po vínu nepo*lejt a po tvrdým neoslepnout."
jo tak to bylo logo tak mezi 13. a 16. rokem mého života.. ale asi už stárnu, už mi krabičák v parku nepřijde jako skvělá příležitost se ožrat...
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 13:29 11. Jun 2010
by KaTo
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 13:58 11. Jun 2010
by Lord_Berserk
nomis_b wrote:jo tak to bylo logo tak mezi 13. a 16. rokem mého života.. ale asi už stárnu, už mi krabičák v parku nepřijde jako skvělá příležitost se ožrat...

asi sem este nedospel . . . ale michat jizni svah s kolou mi pride barbarsky - proto zlata krabice
