Re: Bezva hra...
Posted: 19:09 25. Jun 2010
jo
tohle se panu Desovi fakt povedlo 
Sakra, hned jak jsem (tj. teprve teďjachyra wrote:to Desmond: som skoro smiechom umrela, keď som to uvidela
to Paja: tak takja len nie unaveno, ale fakt som skoro zo stoličky spadla
to KaTo: tak šup do Isilu *temer s úchylnou radosťou pomaly vytiahne bastarda* už sa na teba teším