Page 7 of 7

Re: Bezva hra...

Posted: 19:09 25. Jun 2010
by Pajule
jo :D tohle se panu Desovi fakt povedlo :D

Re: Bezva hra...

Posted: 22:30 26. Jun 2010
by KaTo
jachyra wrote:to Desmond: som skoro smiechom umrela, keď som to uvidela

to Paja: tak tak :D ja len nie unaveno, ale fakt som skoro zo stoličky spadla

to KaTo: tak šup do Isilu *temer s úchylnou radosťou pomaly vytiahne bastarda* už sa na teba teším :twisted:
Sakra, hned jak jsem (tj. teprve teď :lol: :lol: :lol: :lol: ) uviděl náborový letáček, skoro jsem běžel tý mojí "plyšandě" přegumovat charakter sheet, jen abych se vecpal do šestý roty a konečně vám tam tu "Ordinaci v růžové zahradě :oops: " dovedl k vítězství!!!!

Desmond rulez!! :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: