Page 7 of 7

Re: Vypnutí časovek v dílně

Posted: 19:49 17. Aug 2010
by igor
efu_redo wrote:Thalie je persistentní fantasy online svět hry Neverwinter Nights, zaměřen především na RP hru.
To je především supr věta pro vyhledávače, která obsahuje spoustu klíčovejch slov :D

Re: Vypnutí časovek v dílně

Posted: 01:34 18. Aug 2010
by Quin_Fryar
Z mého pohledu PG hráče:
Zkušenosti jsou jedinná odměna která má stále svou cenu.
Čím méně možností získávat zkušenosti jinak než creepem, tím je svět více PG.

Z pohledu tvůrce:
Takové problémy jsou způsobené samotnou myšlenkou craftu v té podobě jaké ho známe na 99% světů - tzn. craft jako samostatný systém který do určité míry kooperuje s ostatními systémy. Pokud bychom chtěli aby craftění bylo opravdu spravedlivé i se všemi důsledky v rámci RP..., tak by museli existovat povolání jako kovář, krejčí atd... a craft s nimi přímo propojen.

Z mého pohledu RP hráče:
Myslím si XP maj lidi podporovat v RP. Zrušení xp v dílnách za účelem vyhnání lidí ven a donucení k větší interakci je vítané řešení.

Re: Vypnutí časovek v dílně

Posted: 09:30 18. Aug 2010
by kucik
Hádejte se po PM. Tady na to nejsme zvědaví.