Page 7 of 17

Re: Nováčkovské dotazy

Posted: 15:46 20. Jul 2011
by dira_v_bubnu
Istvan wrote:Jak muze byt takove nezazivne tema zabavne, kde se tady dava prispevkum palec nahoru? :) Super na pobaveni. A obdiv pro kucika a DG za dobre a vypovidajci odpovedi :)
Tak promiň, že jsem se ptal jak úplnej trouba. Proto je to v nováčkovských dotazech, protože se tu ptám jako nováček :evil: Příště se radši zeptám někoho po PM, páč dostanu stejnou odpověď, jako teď tady, akorát mě nebudou mít všichni kolem za blba. Jako nováček na Thalii bych měl mnohem víc dotazů, ale radši si je nechám pro sebe a budu tápat, než se ptát :?
kucik wrote:Ono se ti to totiž na 39. levelu už tak moc nevyplatí ;)
Já vim, ještě jednou díky.

Re: Nováčkovské dotazy

Posted: 16:05 20. Jul 2011
by Istvan
Jsi me spatne pochopil, ja to opravdu nemyslel ve zlem. Ja tvoje dotazy chapu a prave obdivuju DG a Kucika, ze se k tomu tak postavili a opravdu vycerpavajic odpovedeli.
Omlouvam se, jen se ptej dal.

Re: Nováčkovské dotazy

Posted: 10:56 21. Jul 2011
by Grunt
To mě pobavilo řešit co bude na 39lv... takhle vysoko se tady nikdo nedostal a silně pochybuju že kdy dostane :D

Re: Nováčkovské dotazy

Posted: 10:57 21. Jul 2011
by Rejty
Grunt wrote:To mě pobavilo řešit co bude na 39lv... takhle vysoko se tady nikdo nedostal a silně pochybuju že kdy dostane :D
Ale dostal a už dávno...

Re: Nováčkovské dotazy

Posted: 20:49 29. Jul 2011
by G-ladiator
1. Platí info na webu o neudělovaní povolení ke hře tieflingů a aasimarů?

2. Jak Thalie zapadá do multiversa DnD? Je součástí, není,...?

Re: Nováčkovské dotazy

Posted: 00:44 30. Jul 2011
by DenGrasse
1. Platí. Je ale možné, že sepíšeš tak suprovej životopis, že Tým přesvědčíš... (Aasimarem. tieflingů je pořád moc).

2. Není. Svět Thalie je celkem jasně popsán jakož i jeho ukotvení v Ókeanu. Je možné (a pravděpodobné), že někde jinde v Ókeanu jsou i jiné světy, ale na Thalii nejsou známé, nikdy neexistoval žádný kontakt s nimi (resp. jediné dvě bytosti Thalie, které by o nich mohly něco vědět, jsou Thal a Astaroth) a rozhodně neexistuje nic jako průchody mezi světy.

Re: Nováčkovské dotazy

Posted: 08:38 30. Jul 2011
by G-ladiator
Díky.

Re: Nováčkovské dotazy

Posted: 02:42 02. Aug 2011
by Elverin
Jsem se chtela zeptat, co to znamena kdyz je nekdo flat-footed?

Re: Nováčkovské dotazy

Posted: 04:08 02. Aug 2011
by Prasokralik
Že stojí na místě, kouká a nebojuje. Jsou za to v boji tvrdé postihy. -veškeré obranné číslo za uhýbání a obratnost, pokud má někdo zákeřné útoky, do flat-footed postavy mu automaticky procnou, +4 k útoku vůči takové postavě navíc a možná ještě něco na co si teď z hlavy nevzpomenu.

Re: Nováčkovské dotazy

Posted: 07:51 02. Aug 2011
by dira_v_bubnu
Prasokralik wrote:Že stojí na místě, kouká a nebojuje. Jsou za to v boji tvrdé postihy. -veškeré obranné číslo za uhýbání a obratnost, pokud má někdo zákeřné útoky, do flat-footed postavy mu automaticky procnou, +4 k útoku vůči takové postavě navíc a možná ještě něco na co si teď z hlavy nevzpomenu.
A co když má flat-footed postava Uncanny dodge, to se jí počítá ne (nemá postihy do AC, ale pořád by proti měl být ten bonus k útoku)? To stejný umí Defensive awareness. Docela mě překvapilo, když jsem zjistil, že když má postava Defensive awareness a je v bojovym modu, tak je "imunní" na sneaky :shock: To se sakra hodí

Re: Nováčkovské dotazy

Posted: 09:25 02. Aug 2011
by Prasokralik
Když má postava uncanny dodge (rogue, sd, barbar, sin only) zůstavají jí bonusy za obratnost ale uhýbání se jí stále nepočítá

Re: Nováčkovské dotazy

Posted: 01:24 03. Aug 2011
by innfra
Zajmavej skill, ale naštěstí ho má zaslouženě jen Dwarven defender, jinak vše o flatu ale v angličině:
http://nwn.wikia.com/wiki/Flat-foot

Re: Nováčkovské dotazy

Posted: 17:53 25. Aug 2011
by Nalkanar
Otázka na summonery - je možné zvyšovat vyvolávací skill i při používání hůlek a svitků vyvolávání?

Re: Nováčkovské dotazy

Posted: 17:59 25. Aug 2011
by -RoF-
Nalkanar wrote:Otázka na summonery - je možné zvyšovat vyvolávací skill i při používání hůlek a svitků vyvolávání?
Nejsem sumoner, ale hodně lidí s hůlkama a tak jsem viděl skilovat vyvolávání :)

Re: Nováčkovské dotazy

Posted: 13:30 27. Aug 2011
by Narsith
Nalkanar wrote:Otázka na summonery - je možné zvyšovat vyvolávací skill i při používání hůlek a svitků vyvolávání?
Ano jde...:) Teda nevim jak je to ze svitkama? Ale z hulek jde na stoprocent,vyzkoušeno.