Page 7 of 10
Re: Rada s buildem
Posted: 22:33 04. Feb 2011
by Derken-
Nalkanar wrote:DenGrasse wrote:Rasa člověk nebo elf. Libovolný kombo monk nebo monk+ jinej class (včetně triclassu).
A očividně nepočítejte s Thalií

Nebo s NPC

elf, dex 6/4 monk/fig.
-focus, finesse, spec, toughness, dodge a dva volitelný.. Myslím že jsem tam házel expertisu a na 9 imp.critic
Re: Rada s buildem
Posted: 22:40 04. Feb 2011
by Bahnak
Elf 10lvl - 7monk/3thief
Síla, charisma - nic
Obratnost MAX
zbytek odolnost či IQ
Skilly akrobat, výcvik, H&MS
Beze zbraně
FEATS: Houževnatost, Finty, Sražení, zaměření
Re: Rada s buildem
Posted: 22:45 04. Feb 2011
by Prasokralik
Bahnak wrote:Elf 10lvl - 7monk/3thief
Síla, charisma - nic
Obratnost MAX
zbytek odolnost či IQ
Skilly akrobat, výcvik, H&MS
Beze zbraně
FEATS: Houževnatost, Finty, Sražení, zaměření
Monk si sražení jako feat vzít nemůže vůbec a brát si ho s rogue když tam máš 7 levelů monka je řekl bych plýtvání. A opravdu je to rogue nikoliv thief. Nechci aby to vypadalo že se do tebe navážím, to vůbec ne, jen uvádím na pravou míru.
Re: Rada s buildem
Posted: 22:51 04. Feb 2011
by Prasokralik
Osobní typ - sferie? udělej kleriko/monka, +x zbraně si nakouzlíš, do levelu 10 sice ty boosty (protože monk musí mít tuším 6 levelů, ale už si jejich pravidla moc nepamatuju, já utíkám daleko pryč od všech modulů co připomínají EQ) budou kraťoučké ale ono i to +1 na pár kol a nějaké ty healy stačí ke štěstí na takových slow serverech. Určitě jet na kamu a až se trochu vytáhneš nad desítku tak samozřejmě na dvě.
Re: Rada s buildem
Posted: 22:55 04. Feb 2011
by Derken-
To kam to stavíš je samozřejmě důležitá informace, kterou by chtělo zodpovědět.

Ikdyž jestli to je sferie tak ji stejně neznám, krom toho že to má být HCRP svět a dost promakanej, ale moc jsem o něm nečetl.
Re: Rada s buildem
Posted: 23:12 04. Feb 2011
by Shaman88
elf
síla 10 (2)
obratnost 20 (16)
odolnost 10 (4)
moudrost 10 (2)
inteligence 14 (6)
charisma 10(2)
1. monk - boj se dvěma zbraněma
2. bojovník - finty se zbraněma
3. bojovník - zaměření za zbran kama, uhybani
4 bojovník (obratnost)
5. bojovník - specializace na zbran kama
6. mnich - pohyblivost
7. mnich - vymaxovat skrývání, tichý pohyb akrobacie, výcvik
8. Stínový tanečník (obratnost)
9. Stínový tanečník - obouručnost
....
Dále pak 1 SD 1 monk 1 SD a dál monky.....
Jedeš na 2 kamy, celkem slušné AB a počet útoků + damage.
Jelikož jedeš na obratnost tak potřebuješ uncanny dodge (to má barbar SD a zloděj a vrah, SD je pro tebe nejlepší díky hipsu a pak pokud to budeš hrát dlouhodobě tak na epiku nepotřebuješ žádné další featy na epické uhýbání.)
Když vezmem 9 lvl, tak:
AB : 7 BAB + 6 obratnost + 1 zaměření na zbran - 2 za 2 zbraně = 12 - super
AC taky sejde, očekávám že budeš hrát s partou takže budeš celkem za vodou.
Díky množství útoku by to figty neměli dělat problém.
Re: Rada s buildem
Posted: 23:23 04. Feb 2011
by Derken-
Preferuju dřív dosáhnout na IKD než hips.. V partě hipsovat stejně nebudeš

Re: Rada s buildem
Posted: 23:26 04. Feb 2011
by Bahnak
Prasokralik wrote:...
Se v tom moc pitváte.

Když řeknu že je to thief tak je to thief.
Tohle je zajímavé SPAM vlákno...
Re: Rada s buildem
Posted: 23:29 04. Feb 2011
by de Aers
Bahnak wrote:Prasokralik wrote:...
Se v tom moc pitváte.

Když řeknu že je to thief tak je to thief.
Tohle je zajímavé SPAM vlákno...
oni se z těch buildů jednou pose*ou

Re: Rada s buildem
Posted: 02:18 05. Feb 2011
by DenGrasse
Teda vy ste buildaři na baterky.... říkal jsem jasně:
DenGrasse wrote:low-level monka (těžiště lvl 5-8, max. 10)...
To znamená, žádnej epic!
Svět hádáte zbytečně, předpokládám, že ho neznáte.
Pokud možno bez prestižek.
Tedy aby to na 5-8 levlu bylo hratelný. Že to neni Thalie je snad jasný vod začátku, proč by prothal někdo na Thalii projektoval build na levl 5-8???
Re: Rada s buildem
Posted: 12:00 05. Feb 2011
by Shaman88
Ok tak upřesni kolik minimálně monka lvlů tam musí být?
A resp. čím se musí ta postava jako monk projevovat?
Re: Rada s buildem
Posted: 13:19 05. Feb 2011
by DenGrasse
Ach jo... no měl by to bejt monk
Udělat si fajtra (cokoli) s jedním levelem monka zvládnu taky.
Re: Rada s buildem
Posted: 15:00 05. Feb 2011
by KaTo
Moje poznámky:
1) 8-10 lvl -> příliš se nedá spolehnout na Hide (nevím nastavení NPC) ale PC tě prohodí...pokud tě chce najít a protože naznačuješ, že v modulu NEJSOU +X zbraně, nebudou tam asi ani patřičné pláště.
2) Jinak mi DG přijde mi, že si protiřečíš:
Nejdřív řekneš, že chceš mnicha, klidně v trojkombinaci, což s omezením lvl cupu defakto znamená, že z mnicha tam nemá cenu strkat víc jak 6lvl (to kvůli Sražení+Vylepšené sražení "zdarma").
Takže máš 6lvlů mnicha a zbývají 2-4 lvl na cokoli jiného...a to CO by to mělo být, záleží na tom, co chceš s mnichem dělat. Solovat, v partě, dmg delaer, tank.
3) obecně slabina mnicha je srazitelnost a absence Uncany dodge.
Asi fakt napiš konkrétněji, co si od toho buildu představuješ...že by měl umět.
Re: Rada s buildem
Posted: 15:05 05. Feb 2011
by DenGrasse
Chci aby přežil, pokud možno i sám. To je hlavní.
Re: Rada s buildem
Posted: 15:15 05. Feb 2011
by Prasokralik
DenGrasse wrote:Chci aby přežil, pokud možno i sám. To je hlavní.
no a v čem se ti nelíbí 6 monk 4 klerik?