Page 7 of 9
Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011
Posted: 18:47 22. Mar 2011
by Rejty
Vezme někdo foťák?
Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011
Posted: 19:23 22. Mar 2011
by Radim
Rejty wrote:Vezme někdo foťák?
No problem
Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011
Posted: 20:19 22. Mar 2011
by Pajule
fuj proč foťák?

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011
Posted: 22:55 22. Mar 2011
by -speck-
Jako já, derken, Taokan, durduin DO ČAJKY? Nevím, Tao kan dělá mrtvolného teď, má toho asi dost v jobu.. tak čekám jak se vyjádří.
Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011
Posted: 11:53 23. Mar 2011
by tao kan
Já do čajky rád zajdu, kde v kolik sraz v Plzni?
Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011
Posted: 20:24 23. Mar 2011
by Radim
Jde se do tý samý jak posledně Rejty?
Tu jedinou najdu

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011
Posted: 20:28 23. Mar 2011
by Rejty
Jako posledně... Na kolikátou dorazíte? Musím to zamluvit. Já mám čas celej den.
Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011
Posted: 20:47 23. Mar 2011
by Radim
Já vezu mladou na 14:00 do práce a pak směr Plzeň takže max. půl čtvrtá,ale jak ostatní netuším

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011
Posted: 11:08 24. Mar 2011
by kucik
My plánujem odjezd v jednu. Počítám nějaký zdržení a chvíli po druhý bysme tam měli bejt. Auto asi nechám na Slovanech a do centra tramvají za další cca půlhodinu.
Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011
Posted: 21:12 24. Mar 2011
by Rejty
Není lepší si nechat auto na Borech, když tam budete spát?
Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011
Posted: 22:43 24. Mar 2011
by Pajule
fuck bůkaři to ví, pro ne-fuck bůkaře ..pajky nejde můžete si za to sami, bo ste na mě seslali nemoc ...

a za dva dny to vážně stoprocentně nevyležim když potřebuju bejt zdravá do školy
Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011
Posted: 23:08 24. Mar 2011
by Práček
a kilo je moje....kruci ja se nevsadil

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011
Posted: 00:11 25. Mar 2011
by -speck-
PAJKY NEZKLAMALA ....
Jinak Rejty od kolika je ta čajovna? Od tří, půl čtvrté, čtyř? ..abychom si my pražáci naplánovali dobře odjezd. Díkes.
Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011
Posted: 00:16 25. Mar 2011
by Radim
-speck- wrote:PAJKY NEZKLAMALA ....
Sem to říkal

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011
Posted: 00:28 25. Mar 2011
by Rejty
-speck- wrote:Jinak Rejty od kolika je ta čajovna? Od tří, půl čtvrté, čtyř? ..abychom si my pražáci naplánovali dobře odjezd. Díkes.
Od tří.