Page 7 of 7

Re: Tričko "Thalie"

Posted: 00:09 31. Dec 2011
by Miell
jachyra wrote:Keby boli nejaké fajné ... pekné čierne, elastické, obtiahnuté, bez rukávov, k bokom :mrgreen: tak by som si i ja objednala
Já to říkala několikrát, že chci dámskou verzi! :biggrin:

Re: Tričko "Thalie"

Posted: 18:47 01. Jan 2012
by Rejty
-darkvision- wrote:Tak co ty trička? :) Stihneme to do letního srazu? :)
Otázkou je, do kterýho letního srazu... :D

Re: Tričko "Thalie"

Posted: 19:33 02. Jan 2012
by Bahnak
Já už rezignoval, tričko chci ale vypadá to že ani Daanri ani nikdo jiný nechce už s tričkem míti nic společného.
Mé topicy, ankety a diskuze jsem kutil jen pro ucelení myšlenek "Thalijčanů" do nějaké podoby, mít doma mašinu na tvorbu tak už dávno frčej...

Re: Tričko "Thalie"

Posted: 20:49 02. Jan 2012
by Pajule
Uhm potřebovala bych triko na tělák no :( oni si furt stěžují..takže radějc chlapskou verzi elastické černé dámské neee :D

Re: Tričko "Thalie"

Posted: 22:34 02. Jan 2012
by Lord_Berserk
Pajule wrote:Uhm potřebovala bych triko na tělák no :( oni si furt stěžují..takže radějc chlapskou verzi elastické černé dámské neee :D
Na miss mokry triko se ale pouziva elasticka bila (hodne sizena gramaz) :P