Re: Tričko "Thalie"
Posted: 00:09 31. Dec 2011
Já to říkala několikrát, že chci dámskou verzi!jachyra wrote:Keby boli nejaké fajné ... pekné čierne, elastické, obtiahnuté, bez rukávov, k bokomtak by som si i ja objednala
Já to říkala několikrát, že chci dámskou verzi!jachyra wrote:Keby boli nejaké fajné ... pekné čierne, elastické, obtiahnuté, bez rukávov, k bokomtak by som si i ja objednala
Otázkou je, do kterýho letního srazu...-darkvision- wrote:Tak co ty trička?Stihneme to do letního srazu?
Na miss mokry triko se ale pouziva elasticka bila (hodne sizena gramaz)Pajule wrote:Uhm potřebovala bych triko na tělák nooni si furt stěžují..takže radějc chlapskou verzi elastické černé dámské neee