Page 7 of 67

Re: League of Legends

Posted: 15:28 12. Oct 2011
by Prasokralik
http://youtu.be/ZILk8xlihVc

geniální, skoro tak dobré jako originální skladba

Re: League of Legends

Posted: 20:44 18. Oct 2011
by Prasokralik
http://www.youtube.com/watch?v=7x2xVTZ2jCY

důkaz, že demacianské ranaře nic nezastaví

mimochodem je Jarvanův free week tak čekejte, že uslyšíte DEMACIA!!!! mockrát.

Re: League of Legends

Posted: 16:47 26. Oct 2011
by Prasokralik
Zasr*** rdd už se cpou i do LoL. Zasloužili by přistřihnout křidýlka.

Shyvana, the Half-Dragon

Image

Re: League of Legends

Posted: 05:28 02. Nov 2011
by Prasokralik
Tak Aria dorazila do lol :/ vypadá teda spíš jak alexstrazsa

jo a pro ty co hrajou mastera yi, tady je nejlepší guide na světě

http://youtu.be/6hPU9Ru1ftw

Re: League of Legends

Posted: 08:04 02. Nov 2011
by Welvlin
Mastra Yiho sem hrál, ale ohraje se asi po deseti hrách. Tahám ho jen když potřebuju po těch 50 prohrách vyhrát.... :) . Ale fakt nechápu proč by se mu měl dávat revive podle mě je to nejhorší spel v LoL...

Re: League of Legends

Posted: 15:33 02. Nov 2011
by mandos
Já si nemůžu pomoct ale z těch doporučenejch championů mi mister yi přijde jako nejslabší :D Většinou i se Sorakou dostanu víc fragů a nepočítám assisty :)

Re: League of Legends

Posted: 15:43 02. Nov 2011
by Nalkanar
Yiho jsem nikdy nehrál, ale přišel mi vždy jako prostý chaser, který se do přímého boje moc nehodí. Takže pokud není zahraný dosti dobře, aby si právě dohnal utíkající polomrtvé nepřátele, tak je k "ničemu". Resp. když si jich pár doženete, trošku se nafeedujete, tak pak můžete provádět pěkné věci.

Osobně jsem od srpna nehrál :lol: takže netuším co a jak se děje.

Re: League of Legends

Posted: 19:08 02. Nov 2011
by Prasokralik
U yiho to chce akorát vědět co postavit za věci a pak už jen kliknout na protivníka a nechat yiho aby ho umlátil. A když si protivník postaví thornmail, tak si koupit místo jednoho bloodthirsteru dva, jinak se umlátí sám.

Re: League of Legends

Posted: 20:22 02. Nov 2011
by Prasokralik
Blood Blood Blood Vandal Vlad

Re: League of Legends

Posted: 20:30 02. Nov 2011
by Welvlin
Hrál někdo za Twiche? Pokud ano je to hratelný?? Vždy byl jen proti mě a dával mi na řiť...

Re: League of Legends

Posted: 20:55 02. Nov 2011
by Prasokralik
Twitch je plížil na gangování, musíš hrát rychle a nenecht nepřátele nafarmit. Jakmile je hra moc dlouhá a pro nepřítele není problém koupit si oracle, je twitch v podstatě zbytečnej. Je to ještě víc znát než u Eve

Re: League of Legends

Posted: 22:11 02. Nov 2011
by Welvlin
Ale ten jeho jed je fakt k zbláznění :wall: :wall: Ale na teemoua nedám dopustit :lol:

Re: League of Legends

Posted: 22:33 02. Nov 2011
by Prasokralik
TWITCH - blbý jména, je zlevněnej z 6300 na 3150. Není problém ho ted koupit a vyzkouset.

Re: League of Legends

Posted: 22:57 06. Nov 2011
by Prasokralik
Lazy Karthus tohle mě dostalo :D karthus ivory style

Re: League of Legends

Posted: 17:03 11. Nov 2011
by Prasokralik