Page 7 of 8
Re: APB: Reloaded
Posted: 22:29 02. Jun 2011
by Derken-
Je nás celkově prostě mín a málokdy hraješ misy, kdy nejsi v oslabení. Teď nám to možná trochu vadí, ale až se to naučíme a budem dávat, tak za to budem naopak rádi že... víc fragů, víc peněz atd...

Ale tak to je ve všem...
Re: APB: Reloaded
Posted: 22:46 02. Jun 2011
by Prasokralik
Derken- wrote:Je nás celkově prostě mín a málokdy hraješ misy, kdy nejsi v oslabení. Teď nám to možná trochu vadí, ale až se to naučíme a budem dávat, tak za to budem naopak rádi že... víc fragů, víc peněz atd...

Ale tak to je ve všem...
za poslední dva dny jsem byl vždycky proti přesile nebo proti stejnému počtu, proti menšímu týmu jsem byl slovy dvakrát
je to podle matchmakingu a threatu který postava má, nezávisí to na počtu registrovaných cajtů/crimů
navíc na jednom districtu je vždy maximm 100 hraáčů a to 50 pro každou frakci
je-li district plný, jsou počty rovnocenné
Re: APB: Reloaded
Posted: 22:58 02. Jun 2011
by PiAn0
uz jsem byl hodnekrat na districtu kde bylo 50 krim a jen 10 fizlu :)a to vazne hodnekrat ale spis je tam vzdy tak stejne.
Edit: tak dneska jsem si vubec nezahral, lagy neprestaly cely den, ty rusove snad uz nechodeji spat.
Re: APB: Reloaded
Posted: 13:43 03. Jun 2011
by Radim
Padá a padá a padá

.Lognu a udrží se to deset minut někdy i míň než to vyhodí chybu programu.
Jak jste na tom Vy ostatní?
Re: APB: Reloaded
Posted: 13:55 03. Jun 2011
by -darkvision-
Radim wrote:Padá a padá a padá

.Lognu a udrží se to deset minut někdy i míň než to vyhodí chybu programu.
Jak jste na tom Vy ostatní?
Kdyby ses regl na cz/sk serveru ->
http://apb.xservers.cz/forum/index.php
Tak víš že s novým patchem to padá všem. Štěstí že jedu na víkend pryč, doufám že mezi tím udělaj new patch, aby to šlapalo jak má.
EDIT: Jinak pokad jste v SAFU a tvorite si auta, oblečky atd, tak tam to nepadá. Jen v těch akčních. (tutoriály jsem nezkoušel)
Re: APB: Reloaded
Posted: 13:55 03. Jun 2011
by PiAn0
Me to vyhodi tak jednou denne ale tedka mam spis problem s temi lagy, kdyz jsem to zacinal hrat bylo to uplne v pohode, ale porad se to cimdal vic zhorsuje, pak uz slo hrat jen vecer a tedka uz nemuzu hrat vubec nikdy, mam to non-stop nehratelne.
Aspon jsem si jeste stihl zaplatit reklamu svoji

v socialu muzete na jedne televizi najit jeji jmeno se srdickem

Re: APB: Reloaded
Posted: 14:24 03. Jun 2011
by Práček
běžte hrát NWN...to padá jen někdy

Re: APB: Reloaded
Posted: 14:39 03. Jun 2011
by Radim
PiAn0 wrote:Me to vyhodi tak jednou denne ale tedka mam spis problem s temi lagy, kdyz jsem to zacinal hrat bylo to uplne v pohode, ale porad se to cimdal vic zhorsuje, pak uz slo hrat jen vecer a tedka uz nemuzu hrat vubec nikdy, mam to non-stop nehratelne.
Aspon jsem si jeste stihl zaplatit reklamu svoji

v socialu muzete na jedne televizi najit jeji jmeno se srdickem

Já až tě zas objevím tak obětuju prestiž za fízla pokud ty budeš mít 5

.Děs ta růžová kombinace
Re: APB: Reloaded
Posted: 18:07 03. Jun 2011
by Nalkanar
Proč mi u toho "GamersFirst LIVE!" nejde stáhnout APB? Velké tlačítko DOWNLOAD odporuje
Re: APB: Reloaded
Posted: 18:41 03. Jun 2011
by Prasokralik
Nalkanar wrote:Proč mi u toho "GamersFirst LIVE!" nejde stáhnout APB? Velké tlačítko DOWNLOAD odporuje
netuším, zkus reinstal gamersfirst
přesně pro to já tyhle přídavný klienty nenávidím, jen žerou místo, pamět, neustále cpou reklamy na jiné svoje hry, otravujou s nejnovjěší nabídkou ingame kravin a tak podobně, naštěstí tenhle jde po instalaci hry zlikvidovat a hru spouštět přes normálního patchera kterým disponuje samotný herní klient
Re: APB: Reloaded
Posted: 18:42 03. Jun 2011
by PiAn0
Me to pres gamerfirst taky neslo tak jsem si to stahl pres torrent
Re: APB: Reloaded
Posted: 19:47 03. Jun 2011
by Radim
Re: APB: Reloaded
Posted: 20:18 03. Jun 2011
by Prasokralik
Možná to nefunguje proto, že se mi teď neje ani do hry připojit. Něco se jim tam pokazilo

Re: APB: Reloaded
Posted: 20:35 03. Jun 2011
by Nalkanar
Bojí se Nalka

Re: APB: Reloaded
Posted: 15:09 04. Jun 2011
by Nalkanar
Zendaer - Enforcer - EU2

a jdu se naučit to ovládat