Page 7 of 25

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 19:40 08. Jul 2011
by Derken-
Podtemno má z Prahy jedno volné místo v kočáru :twisted:

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 19:59 08. Jul 2011
by Sobik
Vidíš to: Vodní dýmka! Bere někdo vodnici?

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 20:06 08. Jul 2011
by -darkvision-
My určitě bereme .. jednu ...

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 21:08 08. Jul 2011
by Rejty
Shaman88 wrote:Možná bych taky přijel, rád bych poznal lidi...
Ale moc bych si toho nevzal, přecijen bych jel vlakem přes celou republiku.... no uvidím
Jo, přijeď'! :var_30:

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 21:18 08. Jul 2011
by Shaman88
Ok přijedu na 100%.

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 21:35 08. Jul 2011
by Rejty
Píšu si. Zatím tu mám psáno 36 lidí... Že bychom udělali nový rekord? :twisted:

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 07:50 09. Jul 2011
by Radim
A ten stávající je na jakém čísle?Pokud přijede Sendys máš tam o dva lidi víc :roll:

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 08:49 09. Jul 2011
by Rejty
36. Sendys tam napsaný není... Plánuje přijet?

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 17:35 09. Jul 2011
by Lord_Berserk
Menavec Sendys se prestane ucit nazpamet ty Pravidla ceskyho pravopisu a prijede co ??? :mrgreen: :twisted:

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 19:49 09. Jul 2011
by Radim
Rejty wrote:36. Sendys tam napsaný není... Plánuje přijet?
Právě,že kdyby přijel tak on je za dva takže by to byl novej rekord :mrgreen:

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 19:51 09. Jul 2011
by Derken-
Já myslel že se počítaj fyzické osoby, pokud psychické tak víc jak dva ne? :mrgreen:

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 11:34 10. Jul 2011
by sendys
panove panove ja jsem za 4 tak se nehadejde a nevim uvidi se ja to mam z plzne uz kousek ale zalezi na praci a pokud pojedu tak tam stopro nebudu spat budu tam jen najukanou :) a bratr tak ten nevim mohl bych se ho optat ale ten je ted zavyslej na wow prej

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 12:50 11. Jul 2011
by jaara
Nezapomeňte, že je třeba včas vybrat peníze, viz popis srazu. Vybírání na místě je pak opruz.

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 15:36 11. Jul 2011
by Shaman88
Ja v sobotu poslal.

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 15:38 11. Jul 2011
by -darkvision-
Shaman88 wrote:Ja v sobotu poslal.
Pokads to poslal v sobotu, tak to stejně z účtu odejšlo až dnes, neboť všechny tyhle transakce se dělaj jen přes všední dny :ewink: