Page 7 of 116
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 20:59 14. Jul 2011
by Braenn
uvidíme, uvidíme, mohlo by být.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 23:48 14. Jul 2011
by zachy
Braenn wrote:Příští pátek je totálně zabitej...
osobně bych spíš navrhla něco jiného než hospodu, když jde o víkend. Výlet, kupříkladu, s hezkým počasím klidně pod širákem.
Třeba k Máchovu jezeru abych to měl blízko
Edit:
Mnohé z vás určitě bude zajímat krásná středověká hospoda, kde se můžete chovat jako zlitý trpaslíci u Krkovičky. Připravte se ale, že obsluha hraje RP taky
http://www.krcmadetenice.cz/krcma.php
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 00:22 15. Jul 2011
by Derken-
Co by asi udělali kdyby tam vlítlo pár drowů a tiefling

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 00:29 15. Jul 2011
by zachy
Kdyby tam byl inkvizitor, byl by průser. Chtělo by to jednu Banshee a pak si sežereš co chceš... nebo koho chceš

btw pivo tam mají nefiltrovaný nebo nepasterizovaný (nevím přesně) prostě je to lehce zakalený, čerstvě z jejich pivovaru co maj ve sklepení
Zde propagační video:
http://www.youtube.com/watch?v=Sp9qlSl-kuE
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 10:43 15. Jul 2011
by kucik
To neni zuplně blbej nápad. Od zítra jsem slaměný vdovec. Ale ještě nevim jak s časem. Musim stěhovat.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 11:00 15. Jul 2011
by Thuereg
Ten nápad se mi líbí, ale do srazu mám víkendy zabitý. někdy v srpnu bych tam zajel.
Ale chtělo by to kostými a stim bych potřeboval píchnout

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 11:07 15. Jul 2011
by Braenn
http://www.paluba.cz/zaklinfo.htm
A tohle znáte? Klub deskovek, 17-22, za padesátku můžete celej večer využívat jejich her...
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 11:16 15. Jul 2011
by kucik
Když já umim z deskovek akorát člověče nezlob se a poker.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 11:28 15. Jul 2011
by zachy
kucik wrote:Když já umim z deskovek akorát člověče nezlob se a poker.
Poker není deskovka

takže jen člověče nezlob se

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 12:39 15. Jul 2011
by -darkvision-
Clobrdo po pár pivech nemá chybu .. hlavne kdyz se zavede upgrade pravidel. Pokad ti na kostce padne "neco" a ty diky tomu muzes vyhodit soupere, tak ho vyhodit MUSIS, ale jako odskodne si MUSIS dat panaka.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 13:59 15. Jul 2011
by Braenn
Pokud jsou člověče jediné deskovky co znáte, je čas to napravit

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 17:53 15. Jul 2011
by de Aers
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 11:03 19. Jul 2011
by Derken-
Frozzik se ptá, zda někdo zítra jde. Prý si nesmí pokazit svoje skóre jednoho příspěvku na foru
PS: Podle mě je zase nacamranej

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 11:07 19. Jul 2011
by Bahnak
Opět jsem celej tejden upsanej ďáblovi (tedy v práci).
Takže tentokráte svoji přítomností nepřekvapím...
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 11:08 19. Jul 2011
by Braenn
Derken- wrote:Frozzik se ptá, zda někdo zítra jde. Prý si nesmí pokazit svoje skóre jednoho příspěvku na foru
PS: Podle mě je zase nacamranej

Frozzikovi vzkaž, že to zatím vypadá nadějně, ale tentokrát jsem se zařekla, že žádné panáky. Ne ne.
A taky ať mi kouká dát tu zbroj!
