Page 7 of 142
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 10:01 19. Aug 2011
by Miell
Hafen wrote:Pomuze...misto npc tam budou PC

Nezveš si nás tam nějak moc? Já chtěla soukromý rande!

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 10:07 19. Aug 2011
by Desmond
Nespamujte. Na to máme celou řad jiných vláken.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 21:53 19. Aug 2011
by Molly23
Abych pravdu řekl, vadí... no možná si za to taky můžu sám, něco prostě je tak nastavené a chápu důvody, ale stejně mi to vadí

. Jen prosím aby DM nebrali moje další slova jako útok, jsem moc rád za to jakou práci děláte a jste moc fajn lidi (aspon ty co znám).
Jelikož nejsem žádnej PVP, Loot či craft hráč, budu psát hlavně o RP možnostech. Možná je to moje smůla, dělám to blbě, nebo ... prostě něco, ale přijde mi, že zas tolik nejsou možnosti se zapojit do světa, v kterém hrajeme. Chápu, že je to kupa práce pro DM a možná proto to je tak nastavené, protože by to DM nestíhali. Občas se sice objeví nějaká možnost, ale to je tak pro štastné vyvolené a pro úskou partu co se přitočí právě k nim. Zajímalo by mě třeba jestli DM trošku sledují co by třeba hráč chtěl dokázat, nějak se ve světě angažovat, a zda potom na to reagují, či nereagují podle jejich chování a snažení.
Díky moc za vyslechnutí (přečtení). Jinak mi na Thalii snad nic nevadí... Hrajou(a zpravujou to) tu super lidi, mám celkem svobodu hry... snad ta závislost je děsná!

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 23:21 19. Aug 2011
by kokosak
Jako správný odkojenec EQ se zeptám: k čemu na začlenění potřebuješ DMka?

Ale vážně - nakonec hraješ jen pro PCčka, protože hrát pro NPCčka je jednak nuda a druhak smutný. Vymysli si, co tvoje postava může bez DM dělat a dělej to. Cheš dělat stráž? Vem meč a běž strážit cesty. Chceš dosáhnout šlechtickýho titulu? Vymysli si, ja udělat totální službu koruně a udělej ji. Prostě něco začni dělat a DMka se můžou chytnout. Nestačí jen přijít za NPC a chtít.
A jo, nevim co děláš, nevim o co se snažíš, vůbec nevim jak to na Thalii chodí a mam plnou hubu rádobymoudrejch keců.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 23:32 19. Aug 2011
by Molly23
Jo no, na začlenení do světa nepotřebuješ kolikrát DM, ale hold na něco potřební jsou. A zrovna u mě to bez DM nepůjde a už nějakou dobu na tom pracuji, myslím že jsem i něco vykonal, jenže to posoudí jen DM no, jestli to má nějakou váhu...

jen nějak nejsou příležitosti a když se nějaká malá prostě objeví tak to většinou nevyjde.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 23:55 19. Aug 2011
by OneIceOne
Pro představu:
Poslední Quest session určený pro zlouny do 30 lvl - povrch, nikdo se nepřihládil, není zájem...
Loguju...
Potkám low levely, na hřbitově se něco děje, ukáže se úkaz - nula, low levely odcházejí do města, uklízím lokaci...
Hledám koně...
Potkám PvP, začleňuji třetí stranu pro oživení situace - nula, uklízím, přesun do jiné lokace...
Řeším buglou přilbu...
Píšu A4 na forum ohledně vývoje věcí...
Do hry vytvářím pasivní indicie, dávám hráči informace náhodným rozhovorem...
Páteční večer právě končí...
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 08:29 20. Aug 2011
by Miell
Nechci to zlehčovat.. ale na každém šprochu.. oni se holt občas představy a zájem o to, co bychom rádi míjí s představami a potřebami druhých. Holt se stane.. každý není vždy vyslyšen.. snaha není vždy oceněna. Ale myslím, že většina z nás na obou stranách už zažila skvělou zábavu po ose DM - hráči a naopak.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 12:11 20. Aug 2011
by Molly23
Vážím si co pro nás Dm dělají, a je to mínus těch hráčů co jejich snahu neocení, jen mi přišlo, že v době před občanskou válkou to bylo takové víc přátelské pro RP hráče, když fungovali DM řízené skupinky, kde se mohli angažovat. Chápu DM proč od toho odpustili, bavil jsem se o tom třeba s DG, jen mi to chybí

. A možná taky trošku chybí nějaké to větší světové dění, občanská válka byla skvělá, musím říct, že se mi po tom i stýská

.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 14:49 20. Aug 2011
by černý vlk
eh, tak trochu síla...jed, ve kterém když neuspějete, jste automaticky KO...(nejmenované NPC...)
EDIT: a nejblbější na tom je, že ten jed zabíjí po použití lékárny.. copak se háže na jed, při použití lékárny na odstarnění? Po boji si chcete vyléčit jed a KO, moc logické
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 15:12 20. Aug 2011
by Sorrow
A co by si chtěl po silném jedu?
Jen sračku?
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 15:33 20. Aug 2011
by černý vlk
Sorrow wrote:A co by si chtěl po silném jedu?
Jen sračku?
rovnou permku, obyčejný autokill je málo...a čím rychleji přijde pomoc, tím rychleji umřít...aha, to už vlastně je
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 15:58 20. Aug 2011
by Elverin
OneIceOne wrote:
Potkám PvP, začleňuji třetí stranu pro oživení situace - nula, uklízím,
Ja chtela udelat te treti strane radost, ale nahanet toho druheho po horach byla asi blbost pokud chci nejakou interakci. Docela me pak mrzelo ze jsem tu moznost nejakeho hlubsiho dění zabila, ale v pvp situacich jsem vzdy hrozne zmatena

Kazdopadne diky za snahu

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 17:17 20. Aug 2011
by OneIceOne
černý vlk wrote:
EDIT: a nejblbější na tom je, že ten jed zabíjí po použití lékárny.. copak se háže na jed, při použití lékárny na odstarnění? Po boji si chcete vyléčit jed a KO, moc logické
A healer's kit does not heal ability damage. So while it can cure poison, it cannot heal the ability damage caused by the poison.
Ability - smrt

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 17:52 20. Aug 2011
by Hafen
Snad takovy jed maji pristupny i hraci:)
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 02:27 21. Aug 2011
by Molly23
Hafen wrote:Snad takovy jed maji pristupny i hraci:)
Ano, mají, jen vědět jak ho získat a jak ho šikovně aplikovat, sám s tím mám jak dobré, tak špatné zkušenosti

)